אתה לא נדרש להגיש תוצאה בחינת TOEFL כדי להגיש בקשה להתקבל לאוניברסיטה.

סקירה כללית

תוכנית תואר שני במנהל עסקים (MBA) של CalSouthern נועדה להכשיר תלמידים לתפקידי הנהגה בארגונים מכל הגדלים ובכל המגזרים העסקיים. בנוסף לשליטה בעקרונות העסקיים הבסיסיים, תוכלו לפתח את היכולת לפתח אסטרטגיות וליישם אותם על פני הפעילות העסקית, בנוסף לחידוד כישורי התקשורת והמנהיגות שלכם.

ב CalSouthern, אתה יכול להתאים אישית את תוכנית MBA לפי תחומי העניין שלך : אתה יכול לבחור לרכז את הלימודים בניהול, כספים, ניהול רפואי, עסקים בינלאומיים, ניהול פרויקטים, או משאבי אנוש. או, אתה יכול לעצב את התוכנית שלך סביב החינוך הקודם שלך, ניסיון עבודה, מטרות הקריירה.

אורך התוכנית

2 שנים (משרה מלאה)

עם זיכויים העברה מקסימלית על ידי לקיחת קורסים בו זמנית, הלומדים יכולים להשלים את תוכנית תואר ב קטנה כמו 18 חודשים. לחלופין, הלומדים יכולים להמשיך בקצב נינוח יותר ולהשלים בתוך ארבע שנים או יותר.

מסלולים

 • ניהול פיננסי
 • מינהל הבריאות
 • ניהול משאבי אנוש
 • עסקים בינלאומיים
 • הַנהָלָה
 • ניהול פרוייקט
 • מנהיגות אסטרטגית

הערך האמיתי של תוכנית MBA מקוון של CalSouthern

יש סיבה מדוע MBA הוא, על ידי רחוק ביותר של המדינה הפופולארית תואר שני התוכנית. זוהי תואר רב-תכליתי שמכין את הבוגרים לתפקידי הנהגה בארגונים מכל הגדלים, בכל המגזרים העסקיים. בין אם אתה מעוניין האוצר, שיווק, ניהול, משאבי אנוש, או כל מספר עצום של דיסציפלינות עסקיות אחרות, תואר MBA מקוון יכול למקם אותך להצלחה.

אבל את הערך האמיתי של תואר MBA מקוון טמון במערך של מיומנויות מעשיות ובעלות כי איכות התוכנית instills. תוכנית הלימודים המקוונת של CalSouthern תפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית ברמה גבוהה יותר, יכולת לבסס אסטרטגיות ולנהל את יישומן על פני הפעילות העסקית, הבנה כיצד ליישם כלים טכניים לזהות ולטפל באתגרים ולהעריך את האתיקה המקצועית. תוכלו גם לכוונן את כישורי התקשורת שלך בכתב ובעל פה. אלו הם כלים ויכולות שישלמו דיבידנדים שאין לחשבם למשך שארית חייך המקצועיים.

כאשר אתה נרשם לתוכנית MBA המקוונת שלנו, תהפוך לחלק מקהילת CalSouthern. זה מה שמבדיל את האוניברסיטה שלנו. CalSouthern מודד את הביצועים שלה על ידי ההצלחה שלך ואת שביעות הרצון. סגל, מנהל, צוות תמיד זמינים ו תגובה ייתן לך את כל האמצעים והתמיכה שאתה צריך כדי להשלים את התוכנית לתואר.

תוצאות

תוכנית הלימודים של תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים הם:

תִקשׁוֹרֶת

לתקשר באמצעות מיומנויות תקשורת מתקדמות בעל פה וכתב צורך לנתח את המצב העסקי (בעיה ו / או הזדמנות) ולהשתמש ברמה גבוהה של מיומנות בהכנת והצגה של דוחות ניהול.

חשיבה ביקורתית

להעסיק מודלים אנליטיים מתאימים וליישם תהליכי חשיבה קריטית לשימוש באיסוף נתונים, ניתוח וסינתזה של מידע כדי להגיע למסקנות מקצועיות.

הבנה תרבותית וחברתית

להפגין הערכה של הממדים החברתיים והתרבותיים בתוך הקהילות הגלובאליות ולהעריך את השפעתה על הפעילות העסקית תוך הבנה כיצד הסביבה התחרותית העולמית משנה את השיטות העסקיות.

אוריינות מידע

לפתח רמה אסטרטגית של הבנה של הפונקציות העיקריות של העסק: חשבונאות, כלכלה, כספים, עסקים בינלאומיים, ניהול, מערכות מידע וניהול, שיווק, פעולות, ונתונים סטטיסטיים לנצל את המידע הזה ביעילות כדי להשיג מטרה מסוימת.

התפתחות אישית

להעריך למידה אקדמית פורמלית ולשלב פיתוח אישי ומקצועי עם דגש על מודעות עצמית, ניהול עצמי, שיתוף פעולה ועבודת צוות כדי לנהל משא ומתן טוב יותר את המורכבות בתוך ארגונים.

חשיבה כמותית

ניצול מיומנויות חשיבה כמותיות הדרושות כדי לנתח את הנתונים המספריים הניתנים לכימות של החברה ו / או לבצע החלטות נבונות ויעילות התומכות בקבלת החלטות ניהוליות.

הנמקה מדעית

לפתח ידע מעמיק של שיטות מחקר מדעיות ומחקריות המדגימות מערכת חקירה שתומכת ביישום הידע התיאורטי לאתגרים העסקיים.

סוגיות אתיות, משפטיות ומקצועיות

לפתח הערכה של נושאים אתיים ומשפטיים בניהול כי לדבוק בסטנדרטים מקצועיים ולשלב אותם מודלים עסקיים קיימא.

קורסים

להלן רשימה של קורסי MBA מקוון המהווים תוכנית תואר שני במנהל עסקים של CalSouthern. אתה יכול למקד את הקורס של המחקר על ידי לקיחת 15 סמסטר סמסטריאל בחירה בתחום העסקי בפרט, מרוויח MBA עם ריכוז בניהול, כספים, משאבי אנוש, עסקים בינלאומיים, או ניהול פרויקטים.

קורסי ליבה נדרשים

 • MGT 86512 חשבונאות ניהולית לקבלת החלטות - 3 נקודות זכות
 • כלכלה לניהול ארגוני - 3 קרדיטים
 • MGT 86500 ארגון עסקי וניהול - 3 קרדיטים
 • 86519 אתיקה בעסקים - 3 נקודות זכות
 • MIS 86510 ניתוח נתונים יישומי - 3 נקודות זכות
 • MKT 86502 ניהול שיווק - 3 קרדיטים
 • CAP 89000 פרויקט גבעת בוגר - 3 נ"ז

מתחילים

תחילת העבודה שלך על מנהל יחידת עסקים הוא תהליך מהיר ופשוט. אין בחינות כניסה וקורסים מתחילים מדי חודש במהלך השנה; אתה יכול להתחיל את התוכנית שלך ברגע לוח הזמנים שלך מאפשר. פשוט להשלים את חמשת השלבים הבאים:

 • השלם את בקשת ההרשמה שלך
 • שלח את התמלילים הרשמיים של הקורסים שלך לתואר ראשון
 • כתוב ושלח הצהרה אישית
 • שלם את דמי היישום בסך 75 $
 • עם קבלה, לחתום על הסכם ההרשמה שלך

לאחר קבלת הסכם ההרשמה חתום, תקבל קשר עם צוות התמיכה האקדמית שלך כולל היועץ האקדמי שלך יועץ הצלחה התלמיד. הם יאשרו את תאריך ההתחלה עבור הקורס הראשון שלך ויסייעו לכם בתהליך אוריינטציה מהיר אך יסודי שייתן לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי להתחיל. והם יהיו שם בשבילך בכל שלב בדרך כדי להבטיח שאתה בהצלחה להשלים את התואר התוכנית.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 17 תוכניות שמוצעות על ידי California Southern University »

עדכון אחרון: מאי 14, 2019
קורס זה הוא מקוון
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
18 - 48 חודשים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
545 USD
שכר לימוד לסמסטר אשראי.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date