MBA מקוון

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

לין MBA היא תוכנית מכובדת, מדורגת Top 10 באזור על ידי דרום פלורידה Business Journal, מדורגת באופן לאומי על ידי US News ו World Report, ונחשב לאחד הטובים ביותר MBA תוכניות מקוונות בפלורידה. למד מפקולטה מוכשרת וקשובה עם ניסיון עסקי בעולם האמיתי בפורמט מקוון שיתופי, נוח וגמיש.

בחר אחד מתשעה התמחויות, תדלוק הערעור שלך בשוק המשתנה, אי פעם אישית. כאשר אתה מרוויח את כישורי המנהיגות הדרושים לך כדי להמשיך בתפקידי ניהול ברמה, תעסוק בדיונים בכיתה וירטואלית קטנה, המונה 10-15 תלמידים, מתוך חוויות אישיות ומקצועיות.

לא רק לין מקוון MBA להציע לך את הגמישות ללמוד באינטרנט ללא צורך לנסוע או להיכנס בשעות ספציפיות של היום, אנו נותנים לך את החופש להתחיל ולסיים את הלימודים לתואר שני תוך שנה אחת, עוזר לך להישאר רלוונטי ורענן בשדה הנוכחי או החדש שלך. עבודה במשרה מלאה תוך כדי להקים את עצמך כמובילה עסקית עם תואר מתקדם, מכובד מתוכנית מוכר על ידי האסיפה הבינלאומית עבור קולגייט עסקים החינוך (IACBE).

התחל היום על ידי הגשת בקשה לתוכנית MBA המקוון שלנו ללא GMAT או הבחינה GRE נדרש הקבלה. בלן, אנחנו מעריכים את העבודה ואת ניסיון החיים ומאמינים שאנחנו ללכוד מונע, אינטלקטואלים מאוד בלי המחסום הזה כדי לנקוט פעולה בקריירה של אחד.

עכשיו, יותר מתמיד, חששות כספיים לשחק תפקיד אחד של ההחלטה להמשיך תואר מתקדם. אנו מציעים תוכנית MBA מקוון במחיר תחרותי בקצב מואץ כי ייתן לך את הקורסים שאתה צריך לעשות את המהלכים שאתה רוצה בקריירה שלך.

כסטודנט של התוכנית, תוכל ליצור קורס לימוד אשר בוחן את תחומי הניהול העסקי שמעניינים אותך ביותר. Lynn University Online MBA מציע 9 התמחויות, ומאפשר לך לפתח מיומנויות ממוקדות שיכולים לעזור לך לעשות את הצעד הבא בקריירה שלך.

בעזרתם של אנשי סגל, מומחים בתעשייה, תמיכה טכנולוגית ותמיכת תלמידים שאין כמוה, גודל מעמדות קטנים, ייעוץ קריירה ורשת בוגרים פעילה ומוגשת, תרגישו בבית בקהילת ה- MBA המקוונת שלנו.

התמחויות MBA

על ידי הצעת מגוון רחב של התמחויות, הן ביקוש גבוה, נישה, לין MBA מקוון מפתחת מומחיות עסקית ממוקדת תוך ומאפשר לך להתאים את התואר שלך תשוקה.

ניהול תעופה

למד את הפרטים הקטנים של פעילות שדות התעופה וארגוני התעופה וניהול. האימונים שלך יכינו אותך לקחת על עצמו תפקידים ניהוליים ברמה בינונית וגבוהה בשדות תעופה, חברות תעופה, מפעילי בסיס קבוע, סוכנויות ממשלתיות וחברות ייעוץ.

ניהול יזמות

למד לזהות ולהוביל מיזמים יזמיים חדשים המביאים רעיונות נועזים לשוק. התמחות זו מתמקדת הן ביסודות היצירתיים והן במעשיים של היזמות, בחינה של חדשנות וחשיבה מקורית לצד מימון, חיזוי וניהול הון חוזר. קורסים גם ללמוד את מקורות המימון הזמינים ליזמים וכיצד להציב מושג חדש למשקיעים.

הערכה פיננסית וניהול השקעות

השג הבנה עמוקה יותר של הניתוח הפיננסי ולמד אסטרטגיות פיתוח עבור תפוקה מוגברת ותוצאות משופרות. חקור דרכים לחישוב הערך של חברה או נכס תוך שימוש במודלים של תזרימי מזומנים מהוונים ודגמי שווי הון. למד כיצד למדוד את הסיכון של תיק, שיטות ניהול תיקי השקעות מקומיים ובינלאומיים ושיטות לאופטימיזציה של תיקי השקעות. מחקר ופיתוח ארגוני לצורך הערכת שווי מוגברת. בוגרי התמחות זו יכולים לקבל משרות בכירים בתחום האנליסטים הפיננסיים בכל מגזרי המשק העולמי.

ניהול אירוח

קחו את עולם האירוח כמנהיג עם ידע ניהולי ובינאי אישי. להבין כיצד ביעילות להוביל פעולות נופש, לשפר את השירותים ואת הצעות, ולנהל ניהול שירות המזון. בוגרי התמחות זו ממשיכים לעבוד בתכנון אירועים, שירותי מזון וניהול לינה ברחבי העולם.

ניהול משאבי אנוש

השג את הכישורים הצפויה של מנהיגי משאבי אנוש של ימינו במסלול ממוקד זה של מחקר. השלים סקירה כללית של טכניקות הניהול המכוונות את מנהלי המשאבים האנושיים, תוך בדיקה ספציפית של תחומי מפתח בתחום, כגון דיני עבודה, הטבות, עמידה בדרישות ופיצויים.

עסקים בינלאומיים

להבין את העולם סביבך ולהיות עסק טוב יותר עבור זה. גלה את המגמות ואת תחומי הצמיחה בסחר הבינלאומי וההשקעה; לבנות בסיס איתן במימון בינלאומי ולעסוק בחקר מעמיק של נושאים מיוחדים בעסקים בינלאומיים המשפיעים על כוח העבודה היום. בוגרי התמחות זו יוכלו לרכוש תפקידים בכירים בתחום האנליסטים, כספים, מדעי הטבע / אנרגיה, IT, בריאות וניהול פרויקטים.

שיווק

להיות מנהל השיווק היית רוצה לעבוד. התלמידים לרכוש הבנה מעשית של פונקציות עסקיות, טכניקות מנהיגות, יישום אסטרטגי, ואת האתגרים של שמירה על קצב עם כלכלה דינמית, גלובלי. בוגרי התמחות זו ממשיכים לתפקידי ניהול בתחומי התקשורת, המכירות, השיווק, הפרסום, התקשורת הארגונית, הייעוץ ויחסי הציבור.

ניהול מדיה

להיות Communicator, אסטרטג מומחה התקשורת ברמה הגבוהה ביותר. קח את הטכנולוגיות החדשות ביותר ומגמות תכנון תקשורת תוך השחלת הכישורים הדרושים כדי לנהל בביטחון בעיות משפטיות ותקנות בתקשורת המונים בעולם התקשורת העולמית. להבין כיצד התקשורת והתרבות שזורים זה בזה וכיצד להפוך את ספירת ההודעות שלך. בוגרי התמחות זו ממשיכים לתפקידי ניהול בתחומי התקשורת, יחסי ציבור, שיווק, פרסום, תקשורת ארגונית, ייעוץ ויחסי ציבור.

ניהול הספורט

ניהול ברמה intercollegiate מקצועי עם מיומנויות משופרות בממשל אתלטי. למד ליצור סביבה אופטימלית לצמיחה בין-אישית ועסקית תוך הבנת הנושאים המשפיעים על עתיד התעשייה. בוגרי התמחות זו ממשיכים לעסוק בתפקידי ניהול של קבוצות ספורט מקצועיות, ספורט ושיווק כושר, מועדוני בריאות פרטיים וציבוריים ואצטדיוני ספורט וזירות.

קורסים לתואר שני במנהל עסקים

 • סמינר אוריינטציה ללימודים מתקדמים
 • מנהיגות וניהול של ארגונים
 • ניהול שיווק בכלכלה גלובלית
 • חשבונאות ניהולית
 • ניהול פיננסי
 • ניהול תפעול
 • סמינר ניהול אסטרטגי

קבלה

הסטודנטים נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה הבאים להתקבל לתכנית:

 • בעל תואר ראשון ממוסד מוכר.
 • סטודנט לתואר ראשון 2.5 ומעלה.
 • תמלילים רשמיים לתואר ראשון.
 • קורות חיים והצהרה אישית (שהיא דוגמת כתיבה המדגימה את היכולת לבצע תואר שני).
 • מכתב המלצה אחד ממקור אקדמי או מקצועי.

עבור סטודנטים בינלאומיים שלא סיימו מוסד מוסמך בארה"ב, ציון TOEFL משביע רצון (550 מבוסס נייר, 213 מבוסס מחשב או 80 מבוססי אינטרנט) או ציון IELTS (6.5 ומעלה) יחד עם תמליל הבינלאומי יש לספק הערכה ודוח שוויון קורס.

תנאים מוקדמים לאלה ללא תואר ראשון לתואר ראשון

 • תמלילים לתואר ראשון מ מועמדים MBA נבדקים כדי לקבוע אם המבקש השלימה קורסים מקדים בחשבונאות פיננסית, מאקרו כלכלה, סטטיסטיקה.
 • מיומנות בשימוש ביישומי מחשב כגון Word, Access, Excel ו- PowerPoint היא חיונית.

למרות שלא נדרשו לקבלה, סטודנטים אשר לא לקחו קורס בחשבונאות, מאקרו כלכלה, סטטיסטיקה ו / או חסרי מומחיות ב- MS Office Suite (Word, PowerPoint, Excel) עשויים להידרש לקבל קורסי חובה לתואר ראשון בכל אחד מהם לפני קבלת קורסי יסוד בתכנית MBA.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as ... קרא יותר

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as early as your first semester. Gain a global mindset with peers from around the world. Graduate at warp speed with accelerated degree programs. קרא פחות