MBA באינטרנט

כללי

תיאור התכנית

בית הספר למוסמכים באוניברסיטת Northwood Devos מייצר MBAs שהולך על להיות מנהיגים בחברה חופשית הארגונית של היום בעולם,.

שאלות נפוצות

כמה זמן היא בתכנית?

הקורסים יושלמו תוך 24 חודשים. ישנם כ 5-6 קורסים בשנה. היועץ שלך קבלה (ים) יסייע בלוח שנת הרשמתך.

כמה זיכויים וקורסים אני צריך לקחת כדי להתקדם?

להרוויח תואר MBA שלך, עליך להשלים 36 שעות סמסטר אשראי ולהשיג ממוצע ציונים מצטבר 3.0 או גבוהים יותר. זה מתרגם ל -12 קורסים כדי להשלים את התואר. אתה יכול לבדוק את תכנית הלימודים של הקורס לקבלת פרטים נוספים.

האם אני חייב להשתתף בכל שיעורים בקמפוס?

תכנית ה- MBA באינטרנט מוצעת רק באינטרנט ללא ביקורי קמפוס הנדרשים. יש אפשרות לקחת קורס אבן הראשה הסופי כתושבות של שבוע בקמפוס מידלנד, MI.

האם אתה יכול לספר לי על "הכיתה?"

"בכיתה המקוונת" מספקת לסטודנטים וחברי סגל בערוץ לעסוק כמו גם ללכוד למידה באמצעות לוחות דיונים, פעילויות קבוצה קטנות, ותוצרים, כמו גם מתן גישה לתוכן שמשותף לכולם בקורס. סגל Devos להשתמש במגוון של שיטות לשיתוף חומרים, יש תלמידי אינטראקציה, ולעקוב אחר ההתקדמות של התלמיד במהלך הקורס.

האם אני צריך להתחבר בזמנים וימים מסוימים?

לא. יהיה עליך למלא את תוצרי קורס שבועיים. תוצרים והערכות מסוימים עשויים להיות זמינים רק לזמן מוגבל (כגון תקופת 48 שעות ביממה), ולכן יש להשלים בתוך הזמן המיועד. אחד היתרונות של סיום התואר שלך באינטרנט הוא גמישות. זה תלוי בך כדי להחליט מה הזמן הכי מתאים לך כדי להשלים את התוצרים הנדרשים.

כמה קורסים עשויים לדרוש פעמים לוג-האון ספציפיים לפעילויות מסוימות או ייתכן שיש פעמים שאתה לתזמן זמן מסוים לדבר עם המורה או היועץ שלך דרך Skype, או להיפגש עם החברים לכיתה שלך באינטרנט כדי לעבוד על פרויקט קבוצתי.

האם אני צריך להיות "טכנאי" לקחת שיעורים מקוונים?

זה מועיל להיות מוכר עם מחשבים. אתה אמור להיות מסוגל לשלוח ולקבל מידע ולתקשר עם אחרים. לכל הפחות, אתה צריך גישה למחשב שיכול לגשת לאינטרנט, עם חיבור מהיר. צריכה להיות לך גישה לדוא"ל, ועיבוד תמלילים, מצגת, ויישומים אחרים הדרושים לביצוע מגוון רחב של פונקציות חינוכיות. אם אתם זקוקים לעזרה, יש אוניברסיטת Northwood שולחן עזרה שיכולה לענות על שאלות ולסייע בפתרון בעיות. הקישור למחלקת התמיכה זמין בכל אחד מהקורסים שלך.

מה עושה מראה ממוצע בשבוע כמו לסטודנט שנרשם לתכנית ה- MBA באינטרנט באוניברסיטת Northwood?

התכנית מיועדת לעבודה מקצועית שחייבים לאזן את הדרישות של עבודה, בית, ומחקר. בממוצע, רוב התלמידים יבלו 15-20 שעות בשבוע לימודים, השלימו משימות, משתתפים בפעילויות מקוונות ועוסקים בדיון ושיתוף פעולה עם חבריו לכיתה.

האם אני יכול לקחת יותר מסוג אחד בכל פעם?

יש לנו בזהירות מובנה מבוסס תכנית עוקבה זה כדי לייעל את ההצלחה שלך כאיש מקצוע ועסקים מקוון תלמיד. סטודנטים ייקחו קורס אחד בכל פעם, כך שהם יכולים למקם מוקד המלא שלהם באזור נושא אחד, תוך בנייה על הידע שקבל מקורסים קודמים.

האם אתה מציע את אותו תכניות לימודים באיכות גבוהות ומעלות בקמפוס?

כל התוכניות לתואר השני Devos להציע אותם הסטנדרטים אקדמיים התוכן וקפדניים ללא קשר לשיטת המשלוח. התוכניות המקוונות שלנו לימדו בדרך כלל על ידי אותו פרופסורים המלמדים בקמפוס - חברי סגל של בית הספר למוסמכי דבוס, עם מעלות מסוף ומומחיות בעולם אמיתי בנושאים שהם מלמדים. אין הבחנה בין בקמפוס וסטודנטים באינטרנט.

האם התעודה שלי לציין תואר "מקוון"?

לא. אתה תקבל תעודה רשמית, מסורתית מאוניברסיטת Northwood. שני תעתיקי התעודה והאוניברסיטה שלך לא יהיו שונים מאלה של תלמידים שמרוויחים מעלותיהם בקמפוס. Devos MBA הוא תואר שני דבוס.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society.

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society. קרא פחות