בסביבה העסקית התחרותית של היום, הבדל את עצמך מן הקהל דורש איסוף כל מיומנות אתה יכול לפתח מיומנות לחשוב "מחוץ לקופסה". יותר ויותר, חברות באמצעות MBA כדי להעפיל עובדים כאשר שוקלים אותם לקידום.

להרוויח תואר MBA מקוון עם IWU מוכיח את כוחך כמו כוח- achiever. כאשר אתה בוחר את תואר MBA מקוון מ IWU, תבחר תוכנית במהירות וביעילות מלמד אותך את הדיסציפלינות המסורתיות: כלכלה, כספים, שיווק, ניהול. חשוב יותר, סטודנטים של תוכנית מקוונת MBA של IWU נבדלים על ידי המחויבות שלהם לחיים מבוססי החיים.

עלויות וסיוע כספי


עם תוכנית סבירים מאוד שלנו, רק 42 שעות אשראי אתה מרוויח תואר MBA שלך $ 21,945 $ עבור התמחות הבריאות, 22,304 $ עבור התמחות חשבונאות, ו 22,228 $ עבור התמחות Applied Management.


איפה שלמות שלך מעצימה את מצוינות העסק שלך


IWU סבור שתלמיד MBA מקוון חייב לשאוף לאיזון בין מלגה לצמיחה אישית. לאורך כל תכנית הלימודים שלנו, מעודדים את התלמידים לממש את הטוב ביותר בעצמם, ולבטוח ביכולתם לשנות את העולם סביבם לטובה. עם עולם העסקים כפי נדיפים כפי שהוא היום, הבחירה שלך תוכנית MBA מקוון התומך המחויבות שלך לחיות מוסרית ומוסרית היא ברכה עצומה למעסיקים פוטנציאליים. חברות מגיעות לאנשים שמדגישים אופי , יושר, יושר, ואת תכונות רבות אחרות מנהיגות נדירה בחיי היומיום שלהם.

הפרש IWU

התואר שלך מ IWU מוענק על ידי אוניברסיטת אינדיאנה ווסליאן, והוא לא שונה מ תואר IWU הרוויח במקום - במראה, יוקרה, או ערך. עם תוכנית הלימודים המדגישה הן סטנדרטים מסורתיים של ההוראה מאז 1920 ואת שילוב של ניהול אינטרנט המאה ה -21 שיטות וטכנולוגיות, אין פלא יותר ויותר תלמידים פונים IWU להיות מנהיגים עסקיים מחליפי העולם.

תוכנית ה- IWU MBA מחפשת אנשים שמצפים להצליח בסביבה העסקית הגלובלית של היום , ומצפים לשנות אותה לטובה. מטרות נשגבות שכאלה דורשות אדם בעל כוח אופי, שמבין את הצורך באיזון הן בין מטרות הקריירה והן של המטרות האישיות, וסבור כי כדי לעורר אחרים באמצעות חיים אתיים וערכים מבוססי חיים הוא הישג אמיתי. תוכנית הלימודים המקוונת שלנו מלמדת שמנהיגים אמיתיים לעולם לא יפגעו ביושרם ובאמונותיהם. בשום מקום אין מנהיגות מסוג זה יותר ביקוש מאשר בעולם העסקים.


הכלים למצוינות


בתיאום עם המשימה של IWU, תוכנית MBA מלמדת אותך להיות יצרנית החלטות טובה יותר על ידי עוזר לך להשתלט על דיסציפלינות עסקיות חדשניות . במהלך התוכנית, אתה לומד כיצד לשלב וליישם ידע פונקציונלי ומעשי בחשבונאות, כלכלה, שיווק, כספים ופעולות. ככזה, אתה בוגר תוכנית IWU MBA עם חשיבה ביקורתית מיומנויות ניתוח כדי לפתור את הבעיות המורכבות רבות אתה בטוח להתמודד.


כלים למנהיגות


בתיאום עם כלים עסקיים אלה, תוכנית ה- IWU MBA מלמדת אותך על מיומנויות ניהול קונצנזוס, תוך שימוש בצוותים מקוונים, שניתן להשתמש בהם עם צוותי הצוות או צוותי הניהול שלך כדי להחדיר מוסר עבודה מוסרי ולעודד למידה לאורך החיים.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date