MBA באינטרנט

כללי

4 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בסביבה העסקית התחרותית של היום, הבדל את עצמך מן הקהל דורש איסוף כל מיומנות אתה יכול לפתח מיומנות לחשוב "מחוץ לקופסה". יותר ויותר, חברות באמצעות MBA כדי להעפיל עובדים כאשר שוקלים אותם לקידום.

להרוויח תואר MBA מקוון עם IWU מוכיח את כוחך כמו כוח- achiever. כאשר אתה בוחר את תואר MBA מקוון מ IWU, תבחר תוכנית במהירות וביעילות מלמד אותך את הדיסציפלינות המסורתיות: כלכלה, כספים, שיווק, ניהול. חשוב יותר, סטודנטים של תוכנית מקוונת MBA של IWU נבדלים על ידי המחויבות שלהם לחיים מבוססי החיים.

עלויות וסיוע כספי


עם תוכנית סבירים מאוד שלנו, רק 42 שעות אשראי אתה מרוויח תואר MBA שלך $ 21,945 $ עבור התמחות הבריאות, 22,304 $ עבור התמחות חשבונאות, ו 22,228 $ עבור התמחות Applied Management.


איפה שלמות שלך מעצימה את מצוינות העסק שלך


IWU סבור שתלמיד MBA מקוון חייב לשאוף לאיזון בין מלגה לצמיחה אישית. לאורך כל תכנית הלימודים שלנו, מעודדים את התלמידים לממש את הטוב ביותר בעצמם, ולבטוח ביכולתם לשנות את העולם סביבם לטובה. עם עולם העסקים כפי נדיפים כפי שהוא היום, הבחירה שלך תוכנית MBA מקוון התומך המחויבות שלך לחיות מוסרית ומוסרית היא ברכה עצומה למעסיקים פוטנציאליים. חברות מגיעות לאנשים שמדגישים אופי , יושר, יושר, ואת תכונות רבות אחרות מנהיגות נדירה בחיי היומיום שלהם.

הפרש IWU

התואר שלך מ IWU מוענק על ידי אוניברסיטת אינדיאנה ווסליאן, והוא לא שונה מ תואר IWU הרוויח במקום - במראה, יוקרה, או ערך. עם תוכנית הלימודים המדגישה הן סטנדרטים מסורתיים של ההוראה מאז 1920 ואת שילוב של ניהול אינטרנט המאה ה -21 שיטות וטכנולוגיות, אין פלא יותר ויותר תלמידים פונים IWU להיות מנהיגים עסקיים מחליפי העולם.

תוכנית ה- IWU MBA מחפשת אנשים שמצפים להצליח בסביבה העסקית הגלובלית של היום , ומצפים לשנות אותה לטובה. מטרות נשגבות שכאלה דורשות אדם בעל כוח אופי, שמבין את הצורך באיזון הן בין מטרות הקריירה והן של המטרות האישיות, וסבור כי כדי לעורר אחרים באמצעות חיים אתיים וערכים מבוססי חיים הוא הישג אמיתי. תוכנית הלימודים המקוונת שלנו מלמדת שמנהיגים אמיתיים לעולם לא יפגעו ביושרם ובאמונותיהם. בשום מקום אין מנהיגות מסוג זה יותר ביקוש מאשר בעולם העסקים.


הכלים למצוינות


בתיאום עם המשימה של IWU, תוכנית MBA מלמדת אותך להיות יצרנית החלטות טובה יותר על ידי עוזר לך להשתלט על דיסציפלינות עסקיות חדשניות . במהלך התוכנית, אתה לומד כיצד לשלב וליישם ידע פונקציונלי ומעשי בחשבונאות, כלכלה, שיווק, כספים ופעולות. ככזה, אתה בוגר תוכנית IWU MBA עם חשיבה ביקורתית מיומנויות ניתוח כדי לפתור את הבעיות המורכבות רבות אתה בטוח להתמודד.


כלים למנהיגות


בתיאום עם כלים עסקיים אלה, תוכנית ה- IWU MBA מלמדת אותך על מיומנויות ניהול קונצנזוס, תוך שימוש בצוותים מקוונים, שניתן להשתמש בהם עם צוותי הצוות או צוותי הניהול שלך כדי להחדיר מוסר עבודה מוסרי ולעודד למידה לאורך החיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

המכללה למבוגרים ו מקצועיים מחקרים (CAPS) משמש את האוכלוסייה הבוגרת עם מגוון רחב של תוכניות שנועדו לענות על הצרכים החינוכיים של קהל מבוגר ספציפי. אינדיאנה אוניברסיטת ווסליין מבין את צרכיו המיוחדים של ה ... קרא יותר

המכללה למבוגרים ו מקצועיים מחקרים (CAPS) משמש את האוכלוסייה הבוגרת עם מגוון רחב של תוכניות שנועדו לענות על הצרכים החינוכיים של קהל מבוגר ספציפי. אינדיאנה אוניברסיטת ווסליין מבין את צרכיו המיוחדים של המבוגרים המעוניינים לקבל, חבר ראשון, או תואר שני, אבל מי חייב גם להמשיך בהתחייבויות האישית והמקצועית. תוכניות במכללה מיועדים לאלה המבוגרים עובד על ידי שילוב של תיאוריה עם התנסות מעשית. יותר מתמיד, מבוגרים עובדים בוחרים מכללת IWU של מבוגרים מקצועיים מחקרים. IWU הפך כעת האוניברסיטה הצומחת ביותר אינדיאנה אחד המהירים ביותר בארה"ב IWU גדלה בשיעור של יותר מ 200 מאז 1990 לחנך יותר מ 11,400 סטודנטים השנה, 9,000 מהם לקחת קורסים מקוונים או במרכזי החינוך שלנו אינדיאנה, אוהיו, קנטאקי. הפופולריות הגוברת של התוכנית שלנו משקפת את העיצוב שלו כדי לענות על הצרכים הספציפיים של החינוך למבוגרים בלבד. אינדיאנה אוניברסיטת ווסליין מבין את צרכיו המיוחדים של המבוגרים המעוניינים לקבל, לקשר ראשון או תואר שני תוך כדי החזקת התחייבויות האישית והמקצועית. תוכניות במכללה מיועדים לאלה המבוגרים עובד על ידי שילוב של תיאוריה עם התנסות מעשית מציע כי החומר בפורמט נוח. הפורמט מסירה מבנה הלימודים נועדו במיוחד עבור עובדים מבוגרים. לתואר ראשון ו תואר בוגר מוצעות בנוחות באמצעות הערב, שבת, ו באינטרנט (דרך האינטרנט) שיעורים. כיתות האתר מבוסס נערכים במרכזים 11 חינוך בכנס: אינדיאנפוליס (2), פורט ויין, Shelbyville, Kokomo, ו קולומבוס, תעשיה; לואיוויל לקסינגטון, Ky; ו סינסינטי, קליבלנד, ו בדייטון, אוהיו. השיעורים מתקיימים גם על יותר מ 80 מקומות, מחוץ לקמפוס באינדיאנה. בנוסף לתוכניות ההוראה שלה, CAPS מספק מחוץ לקמפוס שירותי תמיכה עבור כל הכיתות שלה. התלמידים יכולים לגשת מיוחדת בספריית אוניברסיטת שירותים באמצעות הטלפון, הפקס, הדואר האלקטרוני או בדואר, ויקבלו סיוע במחקר או שאלות ביבליוגרפיות. זוהי המטרה של CAPS לא רק כדי לספק שיעורים, אבל כדי לספק "אוניברסיטת המורחבת" נועדה לענות על הצרכים של שני סטודנטים מעסיקיהם להביא חינוך איכותי ללא צורך התלמידים לעבור. אינדיאנה אוניברסיטת ווסליין הוא מוכר על ידי הנציבות * למידה גבוהה וחבר מרכז צפון האגודה. IWU הוא מוכר גם על קולגייט סיעוד החינוך (CCNE) ואת המועצה הלאומית ידי הוועדה להכרה של מורים (NCATE). CAPS עכשיו יש יותר מ -23,000 בוגרים נציג של למידה שותפויות עם יותר מ -500 מעסיקים, מחוזות הספר, תאגידים, סוכנויות הבריאות וארגונים. קרא פחות
מריון , לקסינגטון , סינסינטי , דייטון + 3 יותר פחות