MS ב פסיכולוגיה משפטית

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

המאסטר למדע בפסיכולוגיה משפטית הוא תוכנית מקוונת בעלת 36 נקודות זכות, המספקת לתלמידים תובנה לגבי צומת הפסיכולוגיה והנושאים המשפטיים. התלמידים משיגים הבנה של מה שעושים פסיכולוגים משפטית, וילמדו כיצד ליישם הכשרה זו במגוון הקשרים מקצועיים.

תכנית תואר זו תעניק לסטודנטים את ההכשרה המקצועית הנחוצה כדי לתפקד ברמה האופטימאלית במגוון מסגרות משפטיות בהן משתמשים בפסיכולוגיה כולל בתי משפט, אכיפת חוק, משפט פלילי, משרדי ביטחון לאומי, בתי כלא, סוכנויות לשירותים חברתיים, סוכנויות לרווחת ילדים, ומתקני טיפול.

סטודנטים רבים בתוכנית שלנו התמחו בתחום המשפטים, בריאות הנפש או שירותי בריאות אחרים ורוצים לעבוד בתחום המשפטי. אחרים מעוניינים להמשיך בקריירה שלהם ולמלא תפקידים יותר בכירים. חלק מהתלמידים שלנו משתמשים בתואר זה כדי להפוך אותם לתחרותיים יותר בבקשתם לתכנית לדוקטורט.

הפורמט המקוון ותוכנית הלימודים הלא קלינית הופכים את התוכנית לאופציה מצוינת עבור אנשי מקצוע העובדים הזקוקים לשילוב לימודי תואר שני עם אחריות התפקיד. התוכנית מכוונת גם לאנשים המתגוררים באזורים כפריים או גבוליים בארצות הברית ומחוצה לה, לאלה עם גישה מוגבלת או חסרת גישה לסוג זה של תכנית חינוכית ברמה הבוגרת, ולאנשים העובדים על לוחות זמנים משמרת שאינם מסורתיים, כמו למשל באכיפת החוק, תיקונים, ביטחון לאומי והצבא.

Webinars

התוכנית ללימודי MS בפסיכולוגיה משפטית מתארחת מעת לעת סמינרים מקוונים בחינם המועברים על ידי סגל התוכנית בתחומים הנוגעים לתכנית. הכלולים בסינרים המקוונים כוללים סקירה כללית של התוכנית ומידע על הגשת בקשה אליה. פעילויות באתר נרשמות והקישורים כלולים בהמשך. ראה להלן תאריכים / זמנים ומידע על הרשמה.

ד"ר גרג וצ'י דן ברוצחים פעילים מבוססי סבל בסביבות בית ספר ועבודה ובוחן מתודולוגיה המשתמשת בניתוח התנהגותי כדי להגדיל את הצלחת הניבוי והמניעה של התרחשויות אלה.

הערה חשובה

כרגע אין רישיון או הסמכה בפלורידה או ברוב המדינות לפסיכולוגיה משפטית. זה נחשב למומחיות משנה של תוכניות בריאות נפשיות אחרות או תוכניות משפטיות. אם מטרת הקריירה שלך היא להיות פסיכולוג משפטי או לעשות עבודה קלינית, אז מומלץ לשקול את תוכניות הדוקטורט שלנו כמו הדוקטורט שלנו. בפסיכולוגיה קלינית, או Psy.D. בפסיכולוגיה קלינית, מכיוון שתוכניות אלה מובילות לרישיון הפסיכולוגיה הכללי בפלורידה וברוב המדינות. כמו כן, הטרשת הנפוצה בפסיכולוגיה משפטית עומדת בתנאים המוקדמים לתכניות אלה. אם אתה רוצה להיות יועץ לבריאות הנפש בתואר שני, אתה יכול להגיש בקשה לטרשת נפוצה בייעוץ, שם תוכל לקבל את הדרישות לרישוי בפלורידה.

דרישות הקבלה

כדי להיבחן כניסה ללימודי תואר שני, הנדרש נדרש להציג עדויות ליכולות לימודיות ובעל אינטרס חזק בתחום הפסיכולוגיה המשפטית. הדרישות המינימליות כוללות תואר שני במוסמך מוסמך אזורי.

 1. מלא את טופס הבקשה המקוון.
 2. הגש דמי בקשה שלא יוחזרו בסך 50 דולר ארה"ב.
 3. הגיש תואר שני במוסמך מוסמך אזורי. יש להגיש תמלילים רשמיים מכל בתי הספר בהם השתתפו ו / או הערכת סוכנות לגבי תארים זרים.
 4. השג GPA של 3.0 בששים נקודות הזכות האחרונות ללימודי תואר ראשון או השלמת מינימום של 18 נ"ז ללימודי תואר שני עם GPA של 3.0 ומעלה. או השלמת מבחן GRE עם ציון מועדף של 300 או 1000 (גרסת קודמת של הבחינה ) בחלקים המילוליים והכמותיים. (ניתן לשקול מועמדים עם ציון תואר ראשון בממוצע מתחת ל -3.5, אך 2.5 ומעלה, בעלי ניסיון בעבודה מוכחת בתחום המשפט, אכיפת החוק, תיקונים, צדק פלילי או תחום קשור. יתכן שיידרש ראיון).
 5. הגיש מאמר בן 500 מילים המסביר את התעניינותך בתחום הפסיכולוגיה המשפטית. תאר כיצד החוויות המקצועיות, האקדמיות והאישיות שלך הובילו אותך להגיש מועמדות לתואר שני לתכנית זו. כלול את שמך המלא במאמר. ההצהרה האישית עוזרת לנו להכיר אותך מעבר לנתונים האובייקטיבים המסופקים בסקירת ציוני הקורס שלך ומידע אובייקטיבי אחר. זה גם מדגים את יכולתך לתקשר את מחשבותיך באופן מקצועי, מאורגן ותמציתי.
 6. הגש שני מכתבי המלצה אקדמיים או מקצועיים מאנשים הבקיאים בכושרך ללימודי תואר שני.
 7. הראה הוכחות למיומנות באנגלית (אם יש).
 8. ייתכן שיידרש ראיון להרשמה לתוכנית.

הערה: כל התלמידים מתקבלים ללימודי התואר הראשון בלבד. עם סיום ארבעת הקורסים הראשונים עם 3.0 GPA ומעלה, הם יגיעו לבגרות לתכנית. סטודנטים שאינם עומדים בתקן זה יופסקו בתוכנית.

התכנית תקבל בקשות לסטודנטים שאינם מחפשים תארים (סטודנטים מיוחדים) העשויים לעבור עד ארבעה קורסים מבלי להגיש בקשה להתקבל לתכנית המלאה. תלמידים אלה יזדקקו לאישור מנהל התוכנית. הם יידרשו למלא אחר כל הנהלים אם ברצונם להגיש בקשה לקבלה מלאה לתכנית.

סטודנטים בינלאומיים

אזרחים זרים המתגוררים מחוץ לארה"ב בזמן היישום, ושפת האם שלהם אינה אנגלית, חייבים להציג ראיות מיומנות באנגלית על ידי מילוי משלים של מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL). דרישות הציון זהות להרשמה לתואר ראשון והן כדלקמן: ציון נייר מינימלי = 550; ציון ממוחשב מינימלי = 213; ציון אינטרנט מינימלי = 79). הציון של 6.0 על הבחינה אנגלית אנגלית מערכת הבחינה (ILETS) הבחינה מתקבל במקום TOEFL.

הנה כמה סיבות מדוע סטודנטים בחרו NSU.

 1. גודל הכיתה קטן לתת לך גישה אחד אל אחד פרופסורים.
 2. חיים בקמפוס תוסס כולל NCAA אתלטיקה, ארגונים חברתיים ומקצועיים, פעילויות תרבותיות, בריאות וכושר.
 3. מדורגת העליון 200 המכללה הטובה ביותר בין האוניברסיטאות הלאומיות בשנת 2018.
 4. יוקרתי תוכניות בוגר רפואה, משפטים, פסיכולוגיה, עסקים, חינוך, בית מרקחת, רפואת שיניים ועוד.
 5. אוכלוסיית הסטודנטים מגוונת כוללת 1200 סטודנטים בינלאומיים מ -116 מדינות מחמש יבשות.
 6. מתקני המדינה- of-the-art כוללים את הטכנולוגיה האחרונה בכיתה, מעבדות מתקדמות, ואת הספריות המחקר הטוב ביותר.
 7. רבים מבוגרי NSU להמשיך להרוויח תואר שני, דוקטורט או תארים מקצועיים ב NSU או אוניברסיטאות אחרות. סטודנטים לתואר ראשון להשתתף במחקר NSU בתחומים כמו רפואה, אוקיאנוגרפיה, סרטן, פסיכולוגיה, רפואת שיניים ואוטיזם.
 8. סטודנטים לבנות קשרים על ידי השתתפות באירועים קהילתיים רבים, רבים שנערך בקמפוס של NSU. הקמפוס הראשי היפה שלנו הוא רק דקות מחוף פורט לודרדייל, סאות 'ביץ', חיי לילה לאס אולאס ואת אוורגליידס.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... קרא יותר

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. קרא פחות
פורט לאודרדייל