קרא את התיאור הרשמי

עבודה משולבת MA / MBA (ארה"ב) בניהול כללי היא התחלה אידיאלית לקריירה שלך. משתתפי התכנית עובדים במשרה מלאה כעוזרי ניהול בחברות ובמקביל משלימים תוכנית לימוד אינטראקטיבית דו-שנתית אינטראקטיבית ב- SIBE בשיתוף עם אוניברסיטת פוסט (ארה"ב). על ידי עיבוד מאתגר פרויקטים במקרה אמיתי כחלק משולב של המחקר, לך לפתח את הכישורים שלך באותו זמן להפיק הטבות למדידה עבור החברות השותפות. תואר שני / MBA (ארה"ב) מיועד לאקדמאים מכל התחומים.

 • משך המחקר: 24 חודשים.
 • תארים: תואר שני במנהל עסקים (MA) ומנהל עסקים (MBA), 120 נקודות זכות לפי ECTS.
 • שפה אנגלית
 • אתרי סמינר: מיקום עצמאי באמצעות קמפוס מקוון, מיקום בחברה, גמישות זמנית.
 • תאריכי התחלה: מספר פעמים בשנה.
 • אופציונלי נפרד מחקר זר, bookable.
 • בדוק את תכנית האב במחקר הניסוי שלנו ללא התחייבות

תואר שני הוא מוסמך על ידי FIBAA ולכן שייך 3% של בעלי החותמות הפרמיה בין קורסים של המאסטר של תוכניות FIBAA מוכר. FIBAA ובכך מאשרת הוראה מצטיינים בתוכנית הלימודים. FIBAA מעניקה חותמת פרמיה לקורסים של מחקר אשר כבר הוקמו בשוק אשר לא רק נפגשים אלא גם יעלה על רוב דרישות האיכות. תואר שני במנהל הכללי, אשר הוענק על ידי SIBE , הוא בעל הסמכה של FIBAA ומוסמך על הסטודנט להמשיך ללמוד דוקטורט. MBA מוענק על ידי אוניברסיטת פוסט הוא ACBSP מוכר.

תוֹכֶן

התכנית כוללת 17 קורסים בתוספת תזה לתואר שני. לפני תחילת כל קורס, התלמידים מקבלים שקיפות מלאה לגבי התוכן, המשימות, הבחינות וקריטריונים הנדרשים. בדרך זו, הם יודעים בדיוק מתי לצפות אילו משימות והוא יכול לתכנן כיצד להשיג את מטרות הקורס בהתאמה.

השותף שלנו

114946_POST_LOGO_BALDRIDGE_horizontal-300x171.png

אוניברסיטת פוסט נוסד בשנת 1890. מאז, הוא תומך תלמידיו ברכישת ידע, כשרונות וניסיון, כך שהם יכולים להצליח בתחום הנבחר שלהם. מבוסס על ווטרברי, קונטיקט, ארה"ב, אוניברסיטת פוסט ידועה איכות, קריירה שיפור תוכניות הלימודים, וקבוצות סמינר קטן. הוא מוכר על ידי מדינת קונטיקט ומוכר על ידי איגוד ניו אינגלנד איגוד בתי ספר ומכללות (NEASC). בית הספר מלקולם Baldrige של עסקים הוא בית הספר העסקי של אוניברסיטת פוסט. הוא מוכר על ידי המועצה להסמכה עבור עסקים בתי ספר ותוכניות (ACBSP). המרצים בבית הספר מלקולם בלדריג 'הם אנשי עסקים בכירים בעלי ניסיון רב שנים בהוראה. לחץ כאן לקבלת "פרסים והכרה" של אוניברסיטת פוסט. אוניברסיטת פוסט מציעה לתלמידים בינלאומיים תואר ראשון ותואר שני לתואר שני הן בתכניות בקמפוס והן בפורמט מקוון.

פּרוֹיֶקט

אתה עובד יחד עם החברה שלך על המשימה של תכנון ויישום הפרויקט החדשנות. פרויקטים טיפוסיים הם, למשל, בתחומים של פיתוח עסקי בינלאומי, דיגיטלזציה או foresight הארגונית, וכו 'סמינרים מקוונים באוניברסיטת פוסט לספק את המומחיות השיטתית של ניהול כללי כדי לפתור את הבעיה. הם מספקים יכולת מעשית להכין וליישם ניתוחים ותוכניות עסקיות עבור שוק היעד, בדיוק כפי שאתה צריך את זה עבור החברה שלך. SIBE מספקת עם סמינרים הפרויקט שלה תמיכה אישית של מרצה הפרויקט במשך כל שנתיים. מרצה פרויקט זה מסייע בהצלחה ליישם ידע מן סמינרים בפועל וסביבתה של החברה באמצעות אימון. מרצה הפרוייקט גם תומך בתלמידים בפיתוח, הגדרה, השמה וביצוע הפרויקט בתוך החברה.

 • פרויקט פוקוס - דיגיטציה
  תואר שני / MBA בניהול כללי מציע למועמדים דיגיטליים בעלי תואר אקדמי ראשון בכל תחום את ההזדמנות לעבוד על פרויקט ניתוח נתונים חדשני אחד או יותר בחברה. עבודת הפרוייקט משולבת SIBE MA / MBA של SIBE בניהול כללי, המכסה תחומים בין-תחומיים כגון טכנולוגיות מידע, כלכלה ומנהיגות. התלמידים עובדים בקבוצות בינלאומיות ועובדים על פרויקטים אמיתיים של ניתוח נתונים לאורך כל תקופת המחקר.
 • פרויקט פוקוס - פיתוח עסקי בינלאומי
  כפי התוצאות של המחקר לטווח ארוך "גורמי הצלחה של חברות גרמניות בחו"ל" להראות, מתברר כי בנוסף לאיכות המוצר, הבחירה של השותף הנכון ואנשי קשר טובים, בפרט, הוא חיוני עבור עסקים מוצלחים בחו"ל. בנוסף, ידע שוק טוב ועובדים מתאימים הם בעלי חשיבות רבה עבור מחצית החברות הנסקרות.

בית הספר לעסקים בינלאומיים ויזמות ( SIBE ) מגייס מנהלים צעירים בעלי נסיון עבודה בארץ היעד SIBE קורס ניהול בוגר ב- SIBE ועובדים כעוזרי ניהול בחברה גרמנית. בהתאם לפרויקט החברה, התלמידים עובדים בארץ המוצא שלהם, בגרמניה או במקומות מעורבים.

בחינות

כמובן, אתה חייב גם לרכוש ידע חדש ולספק רשומות ביצועים של MA / MBA (ארה"ב) ב כללי ניהול. עם זאת, מאז כישורי בפועל חשובים יותר בעבודה מאשר בדיקות ידע חולף, יש לנו geared את התוכנית כולה לפיתוח כישורי שלך. זו הסיבה שאתה לא תכתוב בחינות כדי לבדוק את הידע שלך במהלך MA / MBA (ארה"ב) בניהול כללי. במקום זאת, תוכלו לפתח פתרונות לבעיות ומשימות בצורה של מצגות, ניירות העברה (TP), דוחות תיעוד העברה (TDR) וניירות פרויקט ניהול (MPP) שבהם תשתמשו בפרויקט החדשנות שלכם ובתזה של המאסטר שלכם.

הודאה

יש לך:

 • אנתוסיאסם לתוכנית.
 • סיימה תואר ראשון (תואר מאוניברסיטה שאושרה על ידי המדינה, האוניברסיטה למדעים יישומיים, BA / "תואר כפול במערכת" או תואר דומה ממוסד אחר להשכלה גבוהה גרמנית / זרה).
 • לפחות 180 נקודות אשראי לפי ECTS או בינלאומי להשוות.
 • פקודה טובה מאוד של אנגלית.
 • סיימה בהצלחה תהליך בחירה רב-שלבי ב- SIBE , חלק מאוניברסיטת סטיינביס בברלין.
 • KODE®-Evaluation.

שלח לנו את הפרטים הבאים:

 • אנגלית קורות חיים (מקסימום 2-3 עמודים).
 • מכתב כיסוי באנגלית (עד 1 דף).
 • תעודת האוניברסיטה וגליון הסימנים של הקורס לתואר ראשון.
 • תעודת הסמכה כללית לכניסה להשכלה גבוהה.
 • הפניות של מעסיק, מכתבי ייחוס (אם זמינים).

עלויות

עלויות עבורך כעוזר ניהול:

 • שכר לימוד של 340 € לחודש

עלויות עבור החברה:

 • דמי תכנית: 1,070 אירו לחודש (בתוספת מע"מ סטטוטורי)
 • שכר של עוזר ניהול: סחיר באופן חופשי (עם זאת, לפחות € 1,500 ברוטו לחודש לעבודה בגרמניה *)

* המידע הנ "ל מבוסס על ההנחה שגריעה לפי סעיף 22 MiLoG תקפה במקרה של חוזי התמחות במסגרת תכנית לימוד SIBE כפולה; אולם, הדבר כפוף לכל סמכות שיפוטית העשויה להתרחש בעתיד. יחד עם זאת, SIBE GmbH אינה נושאת באחריות.

תוכנית פרספקטיבה

תוכנית פרספקטיבה מציעה לפליטים בעלי תארים אקדמיים ראשונים בכל תחום הזדמנות לקבל תואר שני וניסיון בעבודה עם חברה גרמנית במשך תקופה של 24 חודשים. המשתתפים בתוכנית פרספקטיבה עובדים במשרה מלאה (בדרך כלל כמתמחים) בחברות המתאימות לרקע שלהם. התוכנית של SIBE Master תומכת בהם בהתמודדות עם מטרות הקריירה האישית שלהם ופיתוח הכישורים שלהם לטובת והצלחה של החברה השותפה. דוחות: LBBW Immobilien Kommunalentwicklung GmbH, ctc Cartech החברה

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
גֶרמָנִיָת
עדכון אחרון: May 9, 2019
This course is מקוון
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
24 חודשים
תכנית מלאה
Price
8,160 EUR
עלויות בשבילך כעוזר ניהול: שכר לימוד של 340 € לחודש. עלויות עבור החברה: דמי תוכנית: 1,070 € לחודש (בתוספת מע"מ סטטוטורי) שכר של עוזר ניהול: סחיר באופן חופשי (עם זאת, לפחות € 1,500 ברוטו לחודש עבור מעסיק