מנהל מאסטר בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

אודות ויקי

הסימוכין הראשי במידע בניין מבוסס על התחום של כלי ה- BIM המובילים בשוק לניהול מידע ותיעוד לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט. בנוסף, נרכשים מיומנויות של מודלים, תיאום, יכולת פעולה הדדית, יישום וניהול מתודולוגיית BIM בפרויקטי בנייה גדולים, בינוניים וקטנים.

אבטחה, מהירות, קריטריונים ורווחיות של פרויקטים.

ההתמחות ב - BIM מקוונת וממוקדת ברמקולים פורטוגליים הממוקמים בכל חלקי העולם, ובכך מספקת חילופי חוויות ורשתות בין מורים ואנשי מקצוע ברמה הלאומית והבינלאומית. בנוסף, מתודולוגיית e-learning מאפשרת לתלמידים לקחת את הקורס בגמישות רבה יותר ולהתאים את ההכשרה לשגרת חייהם האישית ולמקצועם.

קריירה הקרנה

האפקטיביות של מתודולוגיית ה- BIM, יחד עם התחרותיות של מגזר AECO, מגדילה את הביקוש לאנשי מקצוע בעלי כשירות טכנולוגית ואת היכולת לעבוד בצורה רב-תחומית ושיתופית. לפיכך, הפרופיל של מנהל BIM נדרש וערך בתעשייה.

התפתחות התלמיד במהלך המאסטר הולכת ומתרחבת, ומספקת אפשרות להגיע לפרופילים של מומחה BIM, רכזת BIM, מומחית BIM ומנהל BIM. עם סיום, התלמידים להגיע לגבהים חדשים בקריירות שלהם.

  • 78% סטודנטים המועסקים במגזר AECO
  • 23% גידול בשכר
  • 36% יותר הזדמנויות מקצועיות
  • 96% סטודנטים ימליצו

תוכן אקדמי

BLOCK 1: מומחה BIM

חסום 2: מומחה BIM

BLOCK 3: ניהול BIM

4: יישום BIM

BLOCK 5: יישומים ספציפיים

מקרה של הצלחה

לאונרדו Acquarone הוא אדריכל ו Urbanist. מנהל BIM סיים את המהדורה הראשונה של מנהל ה- BIM הבינלאומי של Zigurat. הוא התחיל את הקריירה שלו עם פרויקטים מרכזיים אדריכלות מרכז קניות והיום הוא מנהל BIM ב AECOM.

זהו רק אחד מסיפורי ההצלחה של תלמידי הזיגורים. רבים מתלמידינו מתחילים לעבוד בחברות מוכרות בעולם בתחום AECO.

שיטת הלמידה הייחודית שלנו

מאז הקמתה סיפקה זיגורת הכשרה / התמחויות המקשרות ידע אקדמי לדרישות מקצועיות. מסיבה זו, היא יחד עם ארגונים תעשייתיים השפעה מכובד ואנשי מקצוע על מנת לספק חוויה immersive בענף AECO.

  • פרויקטים אמיתיים שמשנים את העולם
  • הנחיה לפעולה או ל '' למידה על ידי ביצוע ''
  • שימוש והשפעה של הטכנולוגיה בהנדסה אזרחית ואדריכלות
  • עבודה משותפת בין בני גילם
עדכון אחרון: יולי 2019

אודות בית הספר

Zigurat is a Global Business School focused on Innovation and Technology. We offer a range of programs, including masters, corporate training and events, tailored to professionals and businesses needs ... קרא יותר

Zigurat is a Global Business School focused on Innovation and Technology. We offer a range of programs, including masters, corporate training and events, tailored to professionals and businesses needs. Zigurat’s programs are dynamic and based on the experience and knowledge share of a faculty board, that are digital industry leaders. Driven by a multicultural and talented team, looking to change the educational sector, contribute to the development of society, through disruptive training and digital transformation. קרא פחות