Filter
Certificate
קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

תעודה היא קורס הכשרה קצר בתחום מסוים, אשר עשוי לאפשר לאנשים לשפר את הקריירות שלהם או להגדיל את שכרם. רוב האישורים מסוגלים להסתיים בתוך 12 חודשים.
מהי תעודה בעבודה סוציאלית? תעודה זו מאפשרת לתלמידים ללמוד את המורכבויות בחיים העלולות להשפיע על מצבו החברתי, האישי והכלכלי של האדם. במהלך הלימודים לתעודה זו, המשתתפים יכולים ללמוד על מאבקים חברתיים-כלכליים משותפים המשפיעים על מגוון של אנשים וקהילות, כמו גם על הדרכים שבהן עובדים סוציאליים מנסים לפתור או לפתור בעיות אלו. כמה נושאים טיפוסיים של המחקר כוללים פסיכולוגיה, התנהגות אנושית, קרימינולוגיה, סוציולוגיה ובריאות. התלמידים יכולים גם ללמוד על התמכרויות וכיצד פועלים היועצים לשבור את התמכרויות אלה.
תעודה זו עשויה לאפשר לתלמידים לחזק את כישורי התקשורת שלהם, את כישורי פתרון הבעיות ואת כישורי החשיבה הקריטיים כדי להבין את הפתרונות החברתיים וליצור פתרונות לבעיות חברתיות.
למרות העלות עבור תעודה בעבודה סוציאלית עשויים להשתנות, מחקר מגוון של בתי ספר ותעודות תעודת יכול לעזור לתלמיד פוטנציאלי להחליט איזה מהם הוא בכושר הנכון.
תעודה בעבודה סוציאלית מציעה מסלולי קריירה רבים עבור אנשים לבחור. לדוגמה, המסלול המסורתי הוא להיות עובד סוציאלי, לילדים או למבוגרים. יש גם אפשרויות למישהו עם תעודה זו לעבוד כיועצת בית הספר, יועצת שיקום, יועץ נישואין, פסיכותרפיסטית, או אפילו יועץ בריאות הנפש. עמדות אלו עשויות להיות זמינות במרפאות פרטיות, בתי חולים, בתי ספר, בתי סוהר, מתקני בריאות הנפש ומרכזים קהילתיים. אנשים יכולים גם לבחור לקדם את ההשכלה שלהם עם תארים גבוהים כדי להמשיך עמדות מתקדמות יותר במקום העבודה.
קבלת תעודת עבודה סוציאלית יכולה לאפשר קריירה טובה יותר. מוסדות ברחבי העולם מציעים את האישורים הללו, וכך גם המוסדות המקוונים להשגת נגישות וגמישות רבה יותר ללומדים. לקבלת מידע נוסף, חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

4 תוצאות ב עבודה סוציאלית

e-courses4you

במהלך הקורס הזה, תלמד NLP כדי לשפר את הביטחון והמוטיבציה שלך ולהעמיק את היחסים שלך. כמו כן ישנם מודלים רבים שנועדו לתת לך את הכלים הדרושים לך כדי להתגבר על אמונות מגבילות ... [+]

סקירה כללית

במהלך הקורס הזה, תלמד NLP כדי לשפר את הביטחון והמוטיבציה שלך ולהעמיק את היחסים שלך. כמו כן ישנם מודלים רבים שנועדו לתת לך את הכלים הדרושים לך כדי להתגבר על אמונות מגבילות, הרגלים מיושנים ושליליים או מתיש חששות.

איך זה עובד?

כל הלמידה היא מחוסרת הכרה. על ידי שילוב של התנהגות אנושית דוגמנות ועזרה ללקוחות לגשת לייצוגים לא מודעים שונים של המציאות האישית שלהם באמצעות היפנוזה ואמצעים אחרים, אפשר להביא לשינוי עמוק במודעות המודעת שלהם ולכן "לשחרר" אותם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם. מאחורי אלה טכניקות NLP מוצלח מאוד, ניסו נבדק היא אמת אוניברסלית גדולה - אנו בני האדם ליצור את המציאות שלנו מבפנים החוצה, באמצעות שלושת העקרונות הבסיסיים של המוח, התודעה, ואת המחשבה.... [-]

הממלכה המאוחדת Harlow
הרשמה פתוחה
אנגלית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
E-Learning University of Athens

הקורס מספק ידע מקצועי באימון. הוא משלב תכנים קונקרטיים ושילוב מאוזן בין הידע המדעי לבין הגישה המעשית. ... [+]

AC מוכר - הכרה בינלאומית

הקורס מספק ידע מקצועי באימון . הוא משלב תכנים קונקרטיים ושילוב מאוזן בין הידע המדעי לבין הגישה המעשית. כל שיעור מציע את הכישורים הדרושים, טכניקות כלים, מודלים אימון אימון בפועל ליצירת מאמנים מקצועיים על פי הסטנדרטים הבינלאומיים ויישומים. השילוב של הגישה המדעית לבין רמות גבוהות של תרגול מקביל לסטנדרטים הבינלאומיים של איגוד האימון וגופים בינלאומיים אחרים.

... [-]
יוון Athens
בקשת מידע
אנגלית
25 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Piedmont University Online

תכנית התעודה המקוונת בשירותי אנוש נועדה נכנסים או עובדים כרגע בתחום שירותי אנוש שלא סיים את לימודיו בקולג '. התכנית מציעה קורסי סקר בנושאים של בריאות אישית וקהילתית, פסיכ ... [+]

אדם שירותי אישורים (HSV)

תכנית התעודה המקוונת בשירותי אנוש נועדה נכנסים או עובדים כרגע בתחום שירותי אנוש שלא סיים את לימודיו בקולג '. התכנית מציעה קורסי סקר בנושאים של בריאות אישית וקהילתית, פסיכולוגיה, סוציולוגיה וקרימינולוגיה להתעמק בנושאים חברתיים שיוצרים את הצורך בשירותי אנוש.

מיומנויות תכנית

תכנית תעודת שירותי האנוש מסייעת לתלמידים בהבנה ובהשתתפות פעיל בסביבת השירותים החברתית. התכנית מדגישה את הידע בסיסי, פיתוח מיומנויות תכנון, עיצוב ומענק-כתיבה האסטרטגית של התלמידים. תכנית זו מיישרת עם קריטריונים שנקבעו על ידי המועצה לתקנים בחינוך שירות אדם.... [-]

ארצות הברית Greensboro
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Kelowna College of Professional Counselling

התמחות - השלב הבא בהרחבת הקליניקה שלך. תעודת הייעוץ הייעודי מיועדת למדריכים ולמטפלים המעוניינים להרחיב את תחומי הקליניקה שלהם ולפתח הזדמנויות לקריירה בסוכנויות פרטיות ובר ... [+]

הדרכה באנגלית בלבד

התמחות - השלב הבא בהרחבת הקליניקה שלך.

מה שיש לתלמידים שלנו לומר

הצטרף לקהילת הסטודנטים הגלובלית שלנו ... ללמוד באינטרנט, בכל מקום בעולם.שפר את הקריירה שלך בתור מומחה לבריאות הנפש.רישום רצוף. תוכניות מואצות. להרוויח תעודת מתמחה רק 7 חודשים.תוכנית הלימודים מגוונת מבחינה תרבותית.מוכר, זול, ואושר עבור ייעוד מקצועי.

תעודת הייעוץ הייעודי מיועדת למדריכים ולמטפלים המעוניינים להרחיב את תחומי הקליניקה שלהם ולפתח הזדמנויות לקריירה בסוכנויות פרטיות ובריאות הנפש. תוכנית הלימודים המקצועית מספקת ידע מעשי והכשרה מיומנות, החלים על כל סוגי הגדרות ייעוץ. המתרגלים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של קורסים.... [-]

קנדה Kelowna
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
7 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית