תואר ראשון בכלכלה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בכלכלה

תעשיית הספורט פורחת, הביקוש החזק להצעות כושר ופיתוח מהיר בשווקים הקשורים לשירותים, כגון בריאות ותזונה, ממלא תפקיד מרכזי בכך. כמו רוב ענפי המשק, תעשיית הכושר מושפעת במידה רבה מהגדלת הדיגיטציה, כאשר חברות ועובדים עומדים בפני משימות מלהיבות ומאתגרות, כגון הכשרה במציאות מדומה.

האם אתה מוכן לחולל מהפכה בעולם הכושר? אנו מספקים תוכנית מאוזנת של הממצאים המדעיים האחרונים שפע של ידע בתעשייה בחינוך מרחוק שלנו.

תוכנית הרווקים שלנו כושר כלכלה מכין אותך לקריירה עתידית בתעשייה זו מרגש עם שילוב מאוזן של תוכן עסקי כללי ומומחיות בתחומים של כושר, שיווק, מכירות, משאבי אנוש משפטיים.

תואר מוסמך

כל התוכניות הנוכחיות של IUBH מוסמכות על ידי FIBAA (קרן ההסמכה למינהל עסקים בינלאומיים).

הסמכה מובעת רק אם תוכנית הלימודים ממלאת את כל הדרישות האיכותיות במונחים של תוכן ומבנה.

FIBAA הוא סוג של TÜV לחינוך אקדמי, אשר בודק את האיכות של תוכניות בוגר ומורה מטעם מועצת ההסמכה. ההסמכה מתחדשת בכל חמש שנים (הסמכה ראשונה) או שבע (שנות הסמכה מחדש) - ערובה לאיכות ההוראה שלנו.

עבור קורסים באיכות יוצאת דופן, FIBAA מעניקה חותמת הפרמיה שלה. חמישה קורסים ב- IUBH כבר זכו בחותם מיוחד זה. IUBH הוא אחד האוניברסיטאות המובילות בגרמניה עם חמישה או יותר חותמות פרימיום.

הקריירה העתידית שלך בכלכלה כושר

כמו בוגר הקורס שלנו בכלכלה כושר תוכל לעזור לעצב יסודות ושינויים ולקחת על עצמו תפקידים מנהיגות בשווקים צמיחה מגוונים של כושר, ספורט, סגנון חיים, אופנה, בריאות, בריאות, תזונה ועוד. המשימות הספציפיות שלך כוללות, בין היתר, רכישה של ציוד הדרכה חדש ורכישת לקוחות באמצעי פרסום מתאימים.

כדי לעשות זאת אתה צריך לשמור מקרוב על שוק הכושר כדי להגיב במהירות מגמות חדשות כדי להיות מסוגל לשקול את רצונות הלקוח. בנוסף, אתה למטב את הארגון, לעשות עניינים אישיים ושיווקיים לבנות מערכת מכירות מקצועית.

סקירה כללית של הקורס

במחקר מרחוק כלכלה אתה תלמד בעיקר יסודות מדעיים, ידע מתודולוגי מקצועי, כמו גם נושאים אינטגרטיביים. בנוסף ליסודות של שוקי הכושר והכושר, אנו מספקים לכם ידע מעמיק בתחומי ניהול אירועים, יסודות אימון ותזונה וזכיינות בפועל. הנושאים הרלוונטיים במיוחד של שיווק, ניהול כוח אדם ו דיגיטליזציה לרוץ דרך כל הסמסטרים. בסמסטר החמישי והשישי, יש לך גם הזדמנות לקחת סך של שלושה קורסי בחירה.

התוכנית לתואר ראשון שלנו יש מבנה מודולרי, כלומר לך ללמוד על בסיס של תחומי הנושא אשר מחולקים מה שנקרא "מודולים". בתוך המודולים הללו, יש לפעמים קורס מבוא וקורס התמחות, אשר מכינים אותך באופן שיטתי להשלמת המודול הזה. בתוך המודולים, תקבל זיכויים עבור כל הסיום מוצלח (אירופה אשראי מערכת) המתעד את ההישגים שלך. זיכויים אלה ECTS הם בינלאומיים להשוות וכמובן מוכר.

התמחויות

בסמסטר החמישי והשישי, אתה בוחר את שלוש ההתמחויות שלך בהיקף של 30 ECTS. בשביל זה אתה בוחר לפחות התמחות אחת ("התמחויות חובה") בתחום של כלכלת כושר לכל היותר שני התמחות פונקציונלית ומגזרית ("Wahlspezialisierung").

כמה התמחויות הבחירות למופת הן:

  • וניהול ספורט
  • ספורט ניהול מדיה
  • מנהיגות מתקדמת
  • פסיכולוגיה בשוק
  • התמחות בתחום משאבי אנוש
  • מדיה חברתית שיווק II

מודלי מחקר

להתאים את למידה מרחוק את החיים שלך.

אתה יכול להשלים את התואר הראשון שלנו במשרה מלאה ו שני במשרה חלקית וריאציות. במונחים של תוכן, מודלים אלה זהים, אבל עם גרסאות במשרה חלקית, זמן הלמידה השבועי שלך מופחת.

המחקר במשרה חלקית מתאים במיוחד לאלה שכבר יש להם עומס עבודה גבוה או שרוצים להפחית את העלויות החודשיות שלהם.

במשרה מלאה

משך

במשרה מלאה אתה יכול לבחור את המספר המרבי של קורסים לסמסטר. אם לא תסיימו את הלימודים בזמן המיועד, יוארך המחקר ל -18 חודשים נוספים. במהלך הזמן הזה אתה יכול להשתמש בכל ההצעות של למידה מרחוק כמו קודם ללא תשלום. אם אתה מבחין כי יש לך פחות זמן מהצפוי, אתה יכול לעבור מודל זמן שונה עם תקופה של 3 חודשים עד סוף החודש.

במשרה חלקית

משך

במשרה חלקית הלימודים להפחית את שכר הלימוד החודשי. במקביל, מספר הקורסים אתה יכול לבחור בכל סמסטר גם ירידה.

אם אינכם יכולים לסיים את התואר תוך זמן קצוב, הלימודים יוארכו ל -18 חודשים נוספים. במהלך הזמן הזה אתה יכול להשתמש בכל ההצעות של למידה מרחוק כמו קודם ללא תשלום. אם אתה מבחין שיש לך יותר זמן מהצפוי, תוכל לעבור למודל זמן שונה עם תקופה של 3 חודשים עד סוף החודש.

עדכון אחרון: May 2019

אודות בית הספר

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findes ... קרא יותר

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findest. Als staatlich anerkannte und akkreditierte private Hochschule mit über 150 Mitarbeitern und Professoren und rund 10.000 Studierenden bieten wir seit über zehn Jahren erfolgreich Bachelor- und Masterabschlüsse auf höchstem Niveau an. קרא פחות