ONLINESTUDIES.CO.LI

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

תואר באינטרנט מאפשר לתלמידים ללמוד קורסים בזמנם החופשי, בכל עת ובכל מקום יש להם גישה לאינטרנט. זה הופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שאינם יכולים להשתתף בכיתה המסורתית בקלות. BAS באינטרנט, או רווקים של מעלות אמנות, הם אפשרויות פופולריות הדורשים כארבע שנים כדי להשלים.

אז מה הוא BA באינטרנט שיווק? סוג של תואר זה מסייע לתלמידים ללמוד הכל על התהליך של חשיפת צרכנים למוצרים ולשירותים ולשכנע אותם לבצע רכישות. זה מכסה נושאים כגון פסיכולוגיה צרכנית, קמפיינים פרסומיים, תאורית העסקים, תקשורת, יחסי ציבור, מחקרי שוק, מימון חברות, או קופירייטינג. תלמידים יכולים ללמוד על צורות של שיווק הכוללות פרסום מסורתי, מודעות דפוס, שיווק ויראלי, קידום במנועי חיפוש, מיתוג, או הודעות לעיתונות.

אתה עלול למצוא מגוון רחב של הטבות באות להרוויח תואר ראשון בשיווק.עבור תלמידים רבים, תקשורת או מיומנויות חשיבה ביקורתית שלהם משופרים לאחר השלמת תוכנית כזאת. בנוסף, בעל תואר ראשון יכול לספק יתרון רב ערך שוק עבודה גלובלי תחרותי.

זכור כי העלות הכוללת של תואר כזה תהיה תלויה בגורמים רבים ושונים. ראשית, מחירי שכר הלימוד ינועו בין המוסדות השונים; לעוד, עלויות חומר לשנות מדי שנה. צור ספר שבחר מידע פיננסי יותר.

קריירה רבה עשויה להיות רדופה אחרי להרוויח תואר ראשון מקוון שיווק. לעתים קרובות, תלמידים להמשיך להיות אנשי שיווק, עבודה או בתוך מחלקת פרסום בחברה גדולה או במשרד פרסום עצמאי. תלמידים יכולים גם להפוך אנליסטים, מנהלים, יועצים, מעצבים, או אפילו פרילנסרים. חלקם בוחרים להמשיך את לימודיהם על ידי להרוויח תואר שני או MBA.

אם אתה רוצה להתחיל, אנחנו יכולים לעזור.רק לחפש את תכנית למטה לפנות למשרד הקבלה ישירות של הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס הפנייה.

15 תוצאות ב לימודי שיווק Filter

תואר ראשון (בהצטיינות) בשיווק (למעלה למעלה)

Stanmore School Of Business (SSB)
מקוון תכנית מלאה 8 - 10 חודשים אוגוסט 2019 הממלכה המאוחדת London UK Online + 1 more

הלב של ההצלחה העסקית שלך טמון השיווק שלה. רוב ההיבטים של העסק שלך תלויים שיווק מוצלח. התואר BA (Hons) בשיווק יספק בסיס איתן בכל ההיבטים של השיווק הבינלאומי המודרני ומכין אותך לעבודה בענף דינמי זה.

תואר ראשון (בהצטיינות) ב שיווק

Stanmore School Of Business (SSB)
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים אוגוסט 2019 הממלכה המאוחדת London UK Online + 2 more

הלב של ההצלחה העסקית שלך טמון השיווק שלה. רוב ההיבטים של העסק שלך תלויים שיווק מוצלח. התואר BA (Hons) בשיווק יספק בסיס איתן בכל ההיבטים של השיווק הבינלאומי המודרני ומכין אותך לעבודה בענף דינמי זה.

תואר ראשון (בהצטיינות) בשיווק (למעלה-למעלה)

Global Impact Training And Higher Education
מקוון תכנית מלאה 6 - 9 חודשים אוגוסט 2019 הממלכה המאוחדת London

עם הסיום מוצלח של שלב זה, תלמידים יקבלו תעודה המורחבת לאחר התואר הראשון באסטרטגיה עסקית ושיווק, המוענקת על ידי אנגליה רסקין בריטניה האוניברסיטה.

שיווק ראשון

IUBH Fernstudium
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 6 - 12 סמסטרים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

הלימוד מרחוק השיווק מכין אותך בתור מנהל שיווק ניצנים / r / ב בתחומי מיתוג, מסחר אלקטרוני ושיווק בינלאומי לתפקידים מצטיינים, למשל בסוכנויות, לאומי והן ברמה בינלאומי חברות פעילות של כל חברות תעשייה או ייעוץ לפני.

רווקים יחסי ציבור

IUBH Fernstudium
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 36 - 72 חודשים בקשת מידע גרמניה Bad Honnef + 1 more

דוח הבדיקה עבור המוצר הוא מקוון, עכשיו הודעה לעיתונות יש לכתוב בתגובה. ההצעה החדשה היא על השוק צריך גם להיות מופץ באמצעות עיתונאים מומחים: האם יש קשרים טובים? וגם עלון החברה הוא גם בחזרה - אילו נושאים יכול להיות מרגש עבור הקוראים הפעם?

תואר ראשון שיווק באינטרנט

IUBH Fernstudium
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 36 - 72 חודשים בקשת מידע גרמניה Bad Honnef + 1 more

גוגל, פייסבוק, YouTube ... אלה ענקים מקוונים הפכו חיוני לאסטרטגיות השיווק של חברות וארגונים מוצלחים. כמובן, העתיד של השיווק הוא דיגיטלי.

תואר ראשון באמנויות בהנהגה ארגונית - ריכוז שיווקי

Benedictine University Online
מקוון תכנית חלקית 2 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Lisle

חקור את ההיבטים החברתיים והתרבותיים של העסק וכיצד הם משפיעים על האפקטיביות הארגונית עם תואר ראשון באמנויות בהנהגה ארגונית - תוכנית ריכוז שיווקית.

תואר ראשון באמנויות בניהול - ריכוז שיווקי

Benedictine University Online
מקוון תכנית חלקית 2 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Lisle

קורסים ריכוז שיווק לכסות נושאים כולל התנהגות הצרכן, אסטרטגיות קידום מכירות, שיווק בינלאומי, שיווק באינטרנט.

BA (Hons) עסקים ושיווק

University of Essex Online
מקוון תכנית חלקית 48 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת UK Online Colchester + 1 more

תואר ראשון (Hons) עסקים מקוונים ושיווק תואר מקנה תלמידים עם הבנה רחבה ומקיפה של הסביבה המשתנה במהירות ופעולות של העסק המודרני וקידום בשוק. המודולים העסקיים יציגו בפניכם בעיות מורכבות יותר ויותר ויעודדו אתכם ליישם את הידע וההבנה שלכם לפתח פתרונות חדשניים. המודולים השיווקיים לא רק יעמיקו את ההבנה של התפקיד של ...

תואר ראשון (בהצטיינות) ב שיווק

London School of Planning and Management
מקוון תכנית מלאה 18 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת London

הכלכלה הגלובלית המאתגרת של היום מאוד דורשת הבנה אסטרטגית של שיווק מאשר אי פעם בעבר. עם סביבה משתנית כגון דינמית בשילוב עם חידושים, אתה צריך להיות מאוד דינמי וחדשני ב strategising תוכניות השיווק שלך.

BA (Hons) בעסקים יישומיים (שיווק)

Ducere Business School
מקוון תכנית מלאה 2 - 3 שנים ספטמבר 2019 הממלכה המאוחדת Swansea

Online BA (Hons) Applied Business (שיווק) מספק לסטודנטים בסיס רחב של המיומנויות הנדרשות כדי לשגשג כמו מנהל השיווק בעולם העסקים המודרני.

BA (Hons) עסקים (שיווק) (למעלה)

Arden University
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 הממלכה המאוחדת Coventry + 1 more

התואר הראשון המקוון של Arden University (Hons) בעסקים (שיווק) (Top-Up) באינטרנט יפתח הבנה רחבה של כלים ותיאוריות שיווק אסטרטגיות החיוניות להצלחה עסקית.

BA (Hons) עסקים (שיווק) (CMI)

Arden University
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 3 - 6 שנים ינואר 2020 הממלכה המאוחדת Coventry + 1 more

תוכנית זו מכסה את הכלים והתיאוריות העיקריות של שיווק, וכיצד ליישם אותם במצבים בעולם האמיתי. התואר הראשון המקוון של Arden University (Hons) לעסקים (שיווק) (CMI) Arden University יפתח את כישורי התקשורת שלך ויכין אותך לקראת הצעדים המקצועיים הבאים שלך.

תואר ראשון בשיווק (Hons)

London School Of Design And Marketing
מקוון תכנית מלאה 30 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת London

בעידן גלובלי ותחרותי, חברות צריכות להתפרק ולרכוש משאבי אנוש מיוחדים. צורך זה מגדיל את החיפוש אחר אנשי מקצוע מוכשרים בעלי ידע שיווקי מתקדם, מיומנויות חזקות בפתרון בעיות וחשיבה אסטרטגית ויצירתית. London School Of Design And Marketing של תואר ראשון בשיווק יהיה צעד מרכזי בקריירה שלך.

תואר ראשון בשיווק

London School of Design and Marketing (ES)
מקוון תכנית מלאה 30 חודשים בקשת מידע הממלכה המאוחדת London

בעידן גלובלי ותחרותי, חברות צריכות לבדל את עצמן ולרכוש משאבי אנוש מיוחדים. צורך זה מגדיל את החיפוש עבור אנשי מקצוע מוכשרים עם ידע שיווקי מתקדם, פתרון בעיות חזק מיומנויות וחשיבה יצירתית.