BA (Hons) עסקים

כללי

תיאור התכנית

סקירת הקורס

Arden University מקוונים של Arden University ראשון (Hons)

מצב המחקר גמיש של ארדן מאפשר לך לפתח את העסק שלך ואת הידע המשפטי סביב התחייבויות הקיימות שלך. תוכנית זו יהיה לצייד אותך עם הבנה קול נדרש כדי להיות נכס למנהיגות עסקית, ולעזור לקחת אותך קרוב יותר את מטרות הקריירה שלך.

מגוון רחב של תוכניות המוצעות על ידי Arden תכונות להתמקד חזק workability, מיומנויות מעשיות, הצלחה בקריירה. תוכנית זו פותחה כדי לעזור לך לעורר ולנהל שינוי בתוך העסק שלך, עם דגש מיוחד על החוק בבריטניה ואת המערכת המשפטית.

קורס מודולים

רמה 4

מיומנויות ללימוד רב תחומי
פיתוח הכישורים שלך כלומד, והתבונן בבעיות מנקודות מבט שונות. לאחר היכרות עם הקהילה האקדמית המקוונת שלך וכישורי המפתח הדרושים לתכנית, תשפר את הכישורים האישיים אותם מבקשים המעסיקים.

הבנת הסביבה העסקית
קבל את מבנה העסקים ואת אחריות בעלי העניין. תתחיל להבין מושגי ליבה עסקיים כמו היצע וביקוש, תחרות, שווקים והשפעות ממשלתיות באמצעות מודול זה.

מערכת משפט אנגלית
למד את ההבדלים בין הפסיקה לחקיקה ונתח כיצד פועלים הפרלמנט ומערכת המשפט בשיתוף. תוכלו גם לפתח את אוצר המילים החוקי שלכם, על מנת להבין את מערכת המשפט, החקיקה האצילה וקטגוריות החוק באנגליה ובוויילס.

חוק החוזה
במודול זה תתחיל לפענח את המרכיבים של דיני החוזים באנגלית, ואיך זה היה מה שהוא היום. תפתח מיומנויות ליישום עקרונות של דיני חוזים כדי לפתור בעיות משפטיות.

עקרונות השיווק
מודול זה מתחיל בהגדרות בסיסיות, שלאחריה תלמד לנתח עסקים ושווקים רחבים יותר. תלמד לפרק שווקים למגזרים ולהחיל כלים שיווקיים דינמיים על האסטרטגיה השיווקית שלך.

אנשים בארגונים
ארגונים מצליחים יודעים להוביל ולהניע את הצוות שלהם, ומודול זה בוחן את הדברים שגורמים לאנשים לתקתק. תלמד כיצד הצוותים עובדים בצורה הטובה ביותר וכיצד לנהל את השינוי ביעילות.

רמה 5

אתיקה מחקרית בפעולה
מודול זה נותן לך את ההזדמנות להציג את יכולותיך באמצעות יצירה מעיצוב משלך. תקבע את המתודולוגיה, תפתח מגוון מיומנויות ותשקול את הסוגיות האתיות של העבודה שאתה מבצע. בהמשך תכלול זאת באופן מעשי כשאתה עובד לקראת פרויקט הגמר שלך.

ניהול תרבויות
עסקים גלובליים מחייבים אותנו לקחת בחשבון תרבויות לאומיות. מודול זה שואל כיצד המוצרים שלנו יעבדו בשווקים שונים, כיצד להקל על כוח עבודה רב-תרבותי ונושאים אחרים הקריטיים לעסקים מודרניים.

דיני נזיקין 1 - עוולת רשלנות
בתחום המשפט הרחב המכונה טורט, המרכיב הגדול ביותר מכונה 'רשלנות'. תשקול איזו אחריות מוטלת על אנשים או ארגונים, ואת ההשלכות על נפילה.

חוק הנזיקין 2 - נזיקין במקרקעין אחרים
תוכלו לכסות נושאים כמו הסגת גבול, מטרד והשמצה במודול Tort שני זה. החלת כללים אלה על בעיות בחיים האמיתיים, מודול זה יפתח את היכולת שלך להתמודד עם הפרות החוק ולהגן על אנשים מפני סיכון.

חוק האיחוד האירופי
איש אינו יודע כיצד היחסים בין בריטניה לאיחוד האירופי ישתנו בשנים הקרובות, אם כי לחוק האירופי הייתה השפעה משמעותית בבריטניה. זה לא יימחק בן לילה, והבנה של חוק האיחוד האירופי תידרש עוד כמה שנים.

ארגוני

רמה 6

חוקי החברה
חקור את עיקרי דיני החברה המודרניים, ושקול כיצד תיאוריות ושיטות מפתח הקשורות זו לזו. אם תבחן כמה מהנושאים האתיים העכשוויים העומדים בפני עסקים מודרניים, תהיה לך הזדמנות לצבור ניסיון מעשי, ולהקים חברת 'לעג' משלך לחקור את הנושא.

חוק תעסוקה
מודול זה בוחן את האיזון העדין בין עובד, מעסיק, איגודים מקצועיים, הממשלה והאיחוד האירופי. תוכלו לחקור את זכויות העובד, ההאטה הגלובלית, ההגנה על עובדים וילדים, ותבנו הרבה מיומנויות הניתנות להעברה למקום העבודה.

סוגיות ניהול עכשווי
באמצעות חשיבה עדכנית ביותר, מודול זה בודק את הסוגיות העומדות בפני המנהלים כיום, כולל קיימות, בחירות מוסריות ואתיות וערכי תאגיד. אתה תשקול את העולם המשתנה, כולל הגלובליזציה, הקהילות בהן אנו חיים והדרכים שהנוף הכלכלי שלנו משתנה.

ניהול בינלאומי
התעמק בדרכי הפעילות של חברות בינלאומיות עם צוותים ברחבי העולם. למד לנהל צוותים מרוחקים עם הבדלי תרבות תוך שימוש בטכניקות היעילות ביותר.

תכנון מחקר

שותפויות בתעשייה

כשאתה נרשם לעסקים לתואר ראשון (Hons)

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

האקדמיה לרשתות של סיסקו
השג עולם אמיתי במיומנויות הטכניות החשובות ביותר של ימינו. השתמש בציוד, תוכנה וסימולטורים אמיתיים כדי להשיג ידע טכני בתחומי משרה עם ביקוש גבוה לפחות 1 או 2.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

מכירי שבילי מכירות
יש 140 שבילים ו -520 תגים לבחירה, המכסים היבטים רבים של עסקים, מחשוב ושימוש ב- Salesforce ככלי ניהול.

איך זה עובד?
ההשתתפות עם שותפי התעשייה שלנו הינה וולונטרית לחלוטין. השתתפותך או החלטתך לא ללמוד תוספות נוספות אלה לא ישפיעו על התואר שלך או על הציונים שאתה מקבל.

מה אומרים התלמידים שלנו:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"בהחלט הייתי ממליץ על ארדן מכיוון שאתה לומד לחקור ולפתור בעיות בעצמך, ויש לך גיבוי עם המורים אם צריך."

מרסל וואהפטיג,
BA (Hons) עסקים (CMI)
גרמניה

118147_klSkK5E0.png

"למידה מרחוק נתנה לי גמישות רבה שהייתה הכרחית, אני מרגישה כבוד להיות לומדת תוך כדי עבודה וגידול משפחה".

לורה בנסון,
BA (Hons) עסקים (שיווק)
הממלכה המאוחדת

תנאי הזכאות:

כדי להיות זכאי כמובן זה אתה חייב בדרך כלל:

  • שני מקצועות ב GCE A- רמה או שווה ערך, בתוספת עובר בכיתה ג או מעל בשלושה נושאים ברמה GCSE או שווה ערך; או
  • השלמת תוכנית גישה מוכרת, או שווה ערך.
  • עבור תלמידים אשר הלמידה הקודמת שלהם לא נלמד באנגלית: IELTS 6.0 או שווה ערך (לא פחות מ 5.5 בכל רכיב).

אם יש לך ניסיון בעבודה

אנו מעודדים ומעריכים בחיוב יישומים מאלה המוכיחים את המוטיבציה שלהם ללמוד את התוכנית. אנו נבקש את ההצהרה האישית שלך, יחד עם קורות החיים שלך והפניות לתמיכה ביישום שלך.

אגרות

13,500 ליש"ט (בריטניה

עדכון אחרון: ספט 2019

אודות בית הספר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... קרא יותר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. קרא פחות