BA (Hons) עסקים (CMI)

כללי

תיאור התכנית

עדכוני Coronavirus (Covid-19):

הצריכה הנוכחית שלנו פתוחה. אנו ממשיכים להעביר חווית למידה בלתי-מופרעת בכל הקורסים שלנו. אנו מומחים ללמידה מרחוק עם ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בהעברת השכלה ברשת.

סקירת הקורס

קבל את עצמך במגוון רחב של פרקטיקות עסקיות אשר יהפכו אותך ל'כל הסיבוב 'המוסמך, המאובזר היטב מול עולם העסקים המודרני. Arden University מקוונים של Arden University (Hons) מקוונים Arden University יספקו לכם מגוון מיומנויות להכין אתכם לעולם העסקים המשתנה ללא הרף. הסמכת CMI של תוכנית זו פירושה גם שבוגרי תעודת בגרות תוענק בתואר 5 במנהיגות וניהול כדי לעזור לך להתבלט מהקהל.

מצב המחקר גמיש של ארדן מאפשר לך לפתח את כישורי העסק הכללית שלך סביב התחייבויות הקיימות שלך. תוכנית זו תיתן לך את הידע הדרוש כדי לקחת את הצעדים הבאים שלך בעולם העסקים, ולהיות נכס למגוון של ארגונים.

מגוון רחב של תוכניות המוצעות על ידי Arden תכונות להתמקד חזק workability, מיומנויות מעשיות, הצלחה בקריירה. תוכנית זו פותחה עם דגש מיוחד על הכישורים והידע כדי לעזור לך לעורר ולנהל שינוי בארגון שלך.

קורס מודולים

רמה 4

פיתוח מיומנויות אישיות וניהול
תזדקק למיומנויות ניהול נהדרות בין אם אתה עובד בתאגיד רב לאומי, ובין אם מדובר במיקרו-עסקיות. החל מהניהול האישי שלך, תעבוד לניהול צוותים ואז תלמד ליישם תיאוריות של מוטיבציה, ניהול קונפליקט והעצמה על ארגונים גדולים יותר.

הבנת הסביבה העסקית
קבל את מבנה העסקים ואת אחריות בעלי העניין. תתחיל להבין מושגי ליבה עסקיים כמו היצע וביקוש, תחרות, שווקים והשפעות ממשלתיות באמצעות מודול זה.

עקרונות השיווק
מודול זה מתחיל בהגדרות בסיסיות, שלאחריה תלמד לנתח עסקים ושווקים רחבים יותר. תלמד גם לפרק שווקים למגזרים ולהשתמש בכלי שיווק דינמיים.

מבוא למימון
הבנה בסיסית של מימון היא נכס נהדר, ומודול זה יעביר אותך כיצד חברות מנהלות את ספריהן, מכינות חשבונות ומודיעות על החלטות עסקיות. אתה תהיה מצויד טוב יותר להשפיע על הארגון שלך.

אנשים בארגונים
ארגונים מצליחים יודעים להוביל ולהניע את הצוות שלהם, ומודול זה בוחן את הדברים שגורמים לאנשים לתקתק. תלמד כיצד הצוותים עובדים בצורה הטובה ביותר וכיצד לנהל את השינוי ביעילות.

מערכות ניהול מידע
ארגונים בכל הגדלים חולקים את אותן פונקציות בסיסיות: משאבי אנוש, חשבונות, שיווק, מכירות והפקה. כולם יוצרים ומשתמשים במידע, ומודול זה בודק דרכים לאסוף אותו מבחינה אתית ומקצועית ולארגן אותו למערכות יעילות.

רמה 5

ניהול תרבויות
עסקים גלובליים מחייבים אותנו לקחת בחשבון תרבויות לאומיות. מודול זה שואל כיצד המוצרים שלנו יעבדו בשווקים שונים, כיצד להקל על כוח עבודה רב-תרבותי ונושאים אחרים הקריטיים לעסקים מודרניים.

תהליכים עסקיים
יש לתכנן ולנהל את דרך העבודה שלך כדי להפיק את המרב מהזמן והכסף שלך. במודול זה תסתכל על נושאים כמו benchmarking, ניהול שרשרת האספקה והאם פרויקט הצליח.

יזמות ויזמות
יזמים בכל הרמות זקוקים לכלים וטכניקות מסוימות כדי לאפשר להם לשגשג. מודול זה עוסק בהתקדמות בעסקים גדולים, מחדשנות ראשונית, דרך צמיחה מוקדמת.

ניתוח עסקי
האופן בו ארגונים משתמשים בכמויות אדירות של נתונים שהם מפיקים יכולים להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. מודול זה בודק מציאת, חילוץ, עבודה עם, ניתוח ופרשנות של נתונים, פיתוח מיומנויות לעיצוב פרויקט איסוף נתונים משלך.

ניהול ידע
עסקים מודרניים משתמשים בטכנולוגיית מידע כדי לעקוב אחר הצטברות הידע שלהם. במודול זה תבדקו מה הרשתות יכולות לעשות עבור ארגונים, ותלמדו תיאוריות בנושא העברת ואחסון ידע.

ניהול שינוי בארגונים
שינוי הוא בלתי נמנע, ומודול זה עובר על כמה מהזרזים הפוטנציאליים לשינוי. כשאתה מסתכל על איך השינוי משפיע על האנשים שלך, וכיצד להתמודד עם זה ברמה פרטנית, אתה תצליח להיות מסוגל יותר לנהל את השינוי, תוך כדי שאתה מדבר בביטחון על ניהול איכות כולל והנדסת תהליכים עסקיים.

רמה 6

סוגיות ניהול עכשווי
באמצעות חשיבה עדכנית ביותר, מודול זה בודק את הסוגיות העומדות בפני המנהלים כיום, כולל קיימות, בחירות מוסריות ואתיות וערכי תאגיד. אתה תשקול את העולם המשתנה, כולל הגלובליזציה, הקהילות בהן אנו חיים והדרכים שהנוף הכלכלי שלנו משתנה.

ניהול אסטרטגי
למד כיצד לתכנן את מפת הדרכים שתיקח את העסק שלך להצליח במודול זה, על ידי יישום מגוון של תיאוריות וטכניקות אסטרטגיות. תסתכל על מיזוגים ורכישות, עבודה עם שותפים, תכנון לאומי ובינלאומי, והדרכים בהן ארגונים מספקים את התוכניות שלהם על ידי ניהול יעיל של שינוי.

ניהול עצמי ואחרים
מודול זה ממשיך את נושא התמיכה ופיתוח עצמך ואחרים. למדו טכניקות של ניהול מתח, חשיבה חיובית והתפתחות אסרטיבית, לצד כלים ליצירתיות ולקבלת החלטות. תבדוק את הכל, החל מגיוס ועד ניהול צוות.

ניהול בינלאומי
התעמק בדרכי הפעילות של חברות בינלאומיות עם צוותים ברחבי העולם. למד לנהל צוותים מרוחקים עם הבדלי תרבות תוך שימוש בטכניקות היעילות ביותר.

שיטות מחקר ודיסרטציה
בעזרת המנחה המפקח עליך תקבע תחום בינתחומי הקשור לתואר שלך למחקר, ותתן לך את ההזדמנות להתמחות בתחום בתוכנית שהכי עניין אותך.

שותפויות בתעשייה

כשאתה נרשם לקורס BA (Hons) Business (CMI) , תהיה לך האפשרות להשתתף בתוכניות הבאות לפיתוח מיומנויות עסקיות:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

האקדמיה לרשתות של סיסקו
השג עולם אמיתי במיומנויות הטכניות החשובות ביותר של ימינו. השתמש בציוד, תוכנה וסימולטורים אמיתיים כדי להשיג ידע טכני בתחומי משרה עם ביקוש גבוה לפחות 1 או 2.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

מכירי שבילי מכירות
יש 140 שבילים ו -520 תגים לבחירה, המכסים היבטים רבים של עסקים, מחשוב ושימוש ב- Salesforce ככלי ניהול.

איך זה עובד?
ההשתתפות עם שותפי התעשייה שלנו הינה וולונטרית לחלוטין. השתתפותך או החלטתך לא ללמוד תוספות נוספות אלה לא ישפיעו על התואר שלך או על הציונים שאתה מקבל.


מה אומרים התלמידים שלנו:

b2b9Ls-1JypZbgJXO4tmyURMVyrfGfFxMy6X9LEsaA3DPG5nmBnt4uD31t6cFr9YzCc8bKFyYuax9kXhDHp_w2-pvZ4CfGy0IuqOuf6zoh-5_Xmzx2MD9obWxje4gfVyspfrCZQ4

תנאי הזכאות:

כדי להיות זכאי כמובן זה אתה חייב בדרך כלל:

  • שני מקצועות ב GCE A- רמה או שווה ערך, בתוספת עובר בכיתה ג או מעל בשלושה נושאים ברמה GCSE או שווה ערך; או
  • השלמת תוכנית גישה מוכרת, או שווה ערך.
  • עבור תלמידים אשר הלמידה הקודמת שלהם לא נלמד באנגלית: IELTS 6.0 או שווה ערך (לא פחות מ 5.5 בכל רכיב).

אם יש לך ניסיון בעבודה

אנו מעודדים ומעריכים בחיוב יישומים מאלה המוכיחים את המוטיבציה שלהם ללמוד את התוכנית. אנו נבקש את ההצהרה האישית שלך, יחד עם קורות החיים שלך והפניות לתמיכה ביישום שלך.

אגרות

£ 13,500 (בריטניה ואיחוד האירופי), £ 13,150 (בינלאומי)

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... קרא יותר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. קרא פחות