BA (Hons) עסקים (האוצר) (CMI)

כללי

תיאור התכנית

ניהול פיננסי תקין הוא המפתח לכל עסק שמשיג את יעדיו האסטרטגיים. בקורס זה תוכלו לפתח הבנה רחבה של הפעילות העסקית, כמו גם למידת הכלים והתאוריות העיקריות של ניהול פיננסי וכיצד ליישם אותם במצבים עסקיים אמיתיים.

סקירת הקורס

תוכנית זו מכסה את הכלים והתיאוריות העיקריות של ניהול פיננסי וכיצד ליישם אותם במצבים בעולם האמיתי. התואר הראשון המקוון של Arden University (Hons) לעסקים (פיננסים) (CMI) Arden University יפתח את כישורי הניהול הפיננסי שלך, המרכזיים בהשגת הצלחה עסקית, ויכין אותך לקראת הצעדים המקצועיים הבאים שלך. ההסמכה של מכון לניהול Chartered של תכנית זו (CMI) פירושה גם שבוגרי תעודת בגרות תוענק בתואר 5 במנהיגות וניהול כדי לעזור לך להתבלט מהקהל.

מצב המחקר גמיש של ארדן מאפשר לך לפתח את המיומנויות הפיננסיות שלך סביב ההתחייבויות הקיימות שלך. תוכנית זו יהיה לצייד אותך עם הידע הפיננסי הנדרש כדי לקחת את הצעדים הבאים שלך בעולם העסקי, ולעזור לך להיות נכס למגוון של ארגונים.

מגוון רחב של תוכניות המוצעות על ידי Arden תכונות להתמקד חזק workability, מיומנויות מעשיות, הצלחה בקריירה. תוכנית זו פותחה עם דגש מיוחד על הכישורים הפיננסיים והידע כדי לעזור לך לעורר ולנהל שינויים בארגון שלך.

קורס מודולים

רמה 4

פיתוח מיומנויות אישיות וניהול
תזדקק למיומנויות ניהול נהדרות בין אם אתה עובד בתאגיד רב לאומי, ובין אם מדובר במיקרו-עסקיות. החל מהניהול האישי שלך, תעבוד לניהול צוותים ואז תלמד ליישם תיאוריות של מוטיבציה, ניהול קונפליקט והעצמה על ארגונים גדולים יותר.

הבנת הסביבה העסקית
קבל את מבנה העסקים ואת אחריות בעלי העניין. תתחיל להבין מושגי ליבה עסקיים כמו היצע וביקוש, תחרות, שווקים והשפעות ממשלתיות באמצעות מודול זה.

עקרונות השיווק
מודול זה מתחיל בהגדרות בסיסיות, שלאחריה תלמד לנתח עסקים ושווקים רחבים יותר. תלמד גם לפרק שווקים למגזרים ולהחיל כלים שיווקיים דינמיים על האסטרטגיה השיווקית שלך.

מבוא למימון
הבנה בסיסית של מימון היא נכס נהדר, ומודול זה יעביר אותך כיצד חברות מנהלות את ספריהן, מכינות חשבונות ומודיעות על החלטות עסקיות. אתה תהיה מצויד טוב יותר להשפיע על הארגון שלך.

אנשים בארגונים
ארגונים מצליחים יודעים להוביל ולהניע את הצוות שלהם, ומודול זה בוחן את הדברים שגורמים לאנשים לתקתק. תלמד כיצד הצוותים עובדים בצורה הטובה ביותר וכיצד לנהל את השינוי ביעילות.

הנהלת חשבונות
מודול זה יעזור לכם להבין את המספרים המופעלים, ולהשתמש במונחים כמו תמחיר מבוסס-פעילות, עלות קליטה ועלות שולית. תלמד לגרום למספרים לעבוד בשבילך ולקבל החלטות חכמות באמצעות טכניקות הנהלת חשבונות כמו כרטיסי ניקוד מאוזנים.

רמה 5

ניהול תרבויות
עסקים גלובליים מחייבים אותנו לקחת בחשבון תרבויות לאומיות. מודול זה שואל כיצד המוצרים שלנו יעבדו בשווקים שונים, כיצד להקל על כוח עבודה רב-תרבותי ונושאים אחרים הקריטיים לעסקים מודרניים.

תהליכים עסקיים
יש לתכנן ולנהל את דרך העבודה שלך כדי להפיק את המרב מהזמן והכסף שלך. במודול זה תסתכל על נושאים כמו benchmarking, ניהול שרשרת האספקה והאם פרויקט הצליח.

יזמות ויזמות
יזמים בכל הרמות זקוקים לכלים וטכניקות מסוימות כדי לאפשר להם לשגשג. מודול זה עוסק בהתקדמות בעסקים גדולים, מחדשנות ראשונית ועד לצמיחה מוקדמת ומעבר לה.

ניתוח עסקי
האופן בו ארגונים משתמשים בכמויות אדירות של נתונים שהם מפיקים יכולים להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. מודול זה בודק מציאת, חילוץ, עבודה עם, ניתוח ופרשנות של נתונים, פיתוח מיומנויות לעיצוב פרויקט איסוף נתונים משלך.

דיווח כספי
מודול זה מציג בפניכם את הכנת החשבון ואת הפורמטים הלאומיים והבינלאומיים הנמצאים בשימוש. תלמד לחפור יותר לעומק במספרים, לפרש את מה שהנתונים אומרים באמת ולדווח על ממצאים אלה למספר בעלי עניין.

ביקורת פיננסית
ביקורת חיצונית מייצגת את מציאות העסק וממחישה אם החשבונות בנויים כראוי; ביקורת פנימית מבטיחה שמערכות הבקרה מתפקדות כראוי, ומשאבים משאבים עסקיים. במודול זה תלמד מי זה ולמה.

רמה 6

סוגיות ניהול עכשווי
באמצעות חשיבה עדכנית ביותר, מודול זה בודק את הסוגיות העומדות בפני המנהלים כיום, כולל קיימות, בחירות מוסריות ואתיות וערכי תאגיד. אתה תשקול את העולם המשתנה, כולל הגלובליזציה, הקהילות בהן אנו חיים והדרכים שהנוף הכלכלי שלנו משתנה.

ניהול אסטרטגי
למד כיצד לתכנן את מפת הדרכים שתיקח את העסק שלך להצליח במודול זה, על ידי יישום מגוון של תיאוריות וטכניקות אסטרטגיות. תסתכל על מיזוגים ורכישות, עבודה עם שותפים, תכנון לאומי ובינלאומי, והדרכים בהן ארגונים מספקים את התוכניות שלהם על ידי ניהול יעיל של שינוי.

ניהול עצמי ואחרים
מודול זה ממשיך את נושא התמיכה ופיתוח עצמך ואחרים. למדו טכניקות של ניהול מתח, חשיבה חיובית והתפתחות אסרטיבית, לצד כלים ליצירתיות ולקבלת החלטות. תבדוק את הכל, החל מגיוס ועד ניהול צוות.

קבלת החלטות פיננסיות
החל מגיוס מימון להחלטות תקציב לטווח הקצר והארוך, תלמדו כיצד לתכנן תוצאות שונות ולפתח כישורים לניתוח ופרשנות של מדיניות פיננסית ואסטרטגיות ניהול סיכונים.

שיטות מחקר ודיסרטציה
בעזרת המנחה המפקח עליך תקבע תחום בינתחומי הקשור לתואר שלך למחקר, ותתן לך את ההזדמנות להתמחות בתחום בתוכנית שהכי עניין אותך.

T37KXoshHxFzcA8MHFGdGxbWy-ci3cnwdVdBHjbR8Jua0yPA-e2YC5gxGHVWw-SaDLTulRuYquv_-bTL6ufWPwBH9Eu1x4-7v-I6fCw2tURr4gRuhNvfppAHP67uMRUJtqwZowCx

שותפויות בתעשייה

כשאתה נרשם לקורס BA (Hons) Business (Finance) (CMI) , תהיה לך אפשרות להשתתף בתכניות הבאות לפיתוח מיומנויות עסקיות:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

האקדמיה לרשתות של סיסקו
השג עולם אמיתי במיומנויות הטכניות החשובות ביותר של ימינו. השתמש בציוד, תוכנה וסימולטורים אמיתיים כדי להשיג ידע טכני בתחומי משרה עם ביקוש גבוה לפחות 1 או 2.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

מכירי שבילי מכירות
יש 140 שבילים ו -520 תגים לבחירה, המכסים היבטים רבים של עסקים, מחשוב ושימוש ב- Salesforce ככלי ניהול.

איך זה עובד?
ההשתתפות עם שותפי התעשייה שלנו הינה וולונטרית לחלוטין. השתתפותך או החלטתך לא ללמוד תוספות נוספות אלה לא ישפיעו על התואר שלך או על הציונים שאתה מקבל.

מה אומרים התלמידים שלנו:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"בהחלט הייתי ממליץ על ארדן מכיוון שאתה לומד לחקור ולפתור בעיות בעצמך, ויש לך גיבוי עם המורים אם צריך."

מרסל וואהפטיג,
BA (Hons) עסקים (CMI)
גרמניה

118147_klSkK5E0.png

"למידה מרחוק נתנה לי גמישות רבה שהייתה הכרחית, אני מרגישה כבוד להיות לומדת תוך כדי עבודה וגידול משפחה".

לורה בנסון,
BA (Hons) עסקים (שיווק)
הממלכה המאוחדת

תנאי הזכאות:

כדי להיות זכאי כמובן זה אתה חייב בדרך כלל:

  • שני מקצועות ב GCE A- רמה או שווה ערך, בתוספת עובר בכיתה ג או מעל בשלושה נושאים ברמה GCSE או שווה ערך או
  • השלמת תוכנית גישה מוכרת, או שווה ערך.
  • עבור תלמידים אשר הלמידה הקודמת שלהם לא נלמד באנגלית: IELTS 6.0 או שווה ערך (לא פחות מ 5.5 בכל רכיב).

אם יש לך ניסיון בעבודה

אנו מעודדים ומעריכים בחיוב יישומים מאלה המוכיחים את המוטיבציה שלהם ללמוד את התוכנית. אנו נבקש את ההצהרה האישית שלך, יחד עם קורות החיים שלך והפניות לתמיכה ביישום שלך.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... קרא יותר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. קרא פחות