BA (Hons) עסקים ושיווק

כללי

2 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

BA (Hons) עסקים ושיווק

תואר ראשון (Hons) עסקים מקוונים ושיווק תואר מקנה תלמידים עם הבנה רחבה ומקיפה של הסביבה המשתנה במהירות ופעולות של העסק המודרני וקידום בשוק.

המודולים העסקיים יציגו בפניכם בעיות מורכבות יותר ויותר ויעודדו אתכם ליישם את הידע וההבנה שלכם לפתח פתרונות חדשניים. המודולים השיווקיים לא רק יבינו את תפקידה של הפונקציה השיווקית בארגונים, אלא גם יאפשרו לך ללמוד מקצועיות כגון: שיווק אלקטרוני, שיווק עסקי-עסקי.

למה ללמוד את הנושא הזה?

שיווק הוא אחד הענפים היצירתיים הצמיחה המהירה ביותר במרכז של מה עסקים רבים עושים. לימודי תואר ראשון (Hons) עסקים ושיווק יתרום לפיתוח הקריירה שלך כפי שאתה לחקור מושגים כגון ניתוח הצרכן ותכנון ויישום של תוכניות שיווק. מיומנויות רחב יותר ידע שנרכשו מן המודולים העסקיים גם לצייד אותך לעקוב אחר מספר נתיבי הקריירה השונים, לספק לך הארקה מוצק במחקר, דיווח, ניתוח והצגה.

שיטות הוראה וסגנון

בניגוד לסביבה באוניברסיטה המסורתית, קורסים מקוונים לתואר לנצל סביבת למידה וירטואלית. המערכת מיועדת לעקוב ולנהל את תהליך הלמידה בזמן אמת ומספקת לך גישה מיידית לחומרי הלמידה שלך בכל מקום שבו אתה נמצא.

פלטפורמת למידה זו מאפשרת הן לתלמידים והן למורים להשתתף באופן פעיל בשיחות בזמן אמת, ולהקשיב ולהציג הרצאות וסמינרים בשידור חי באינטרנט. הלימודים מתבצעים באופן מקוון לחלוטין ותוכנית הלימודים יכולה להתאים את העבודה שלך ואת ההתחייבויות האישיות.

אתה נתמך בכל רחבי העסק שלך קורס ניהול על ידי יועץ ייעודי סטודנט ויש לי את ההזדמנות באופן קבוע אינטראקציה עם התלמידים האחרים ואת המורה שלך.

שיטות הערכה

אנו מאמצים גישה המבוססת על הקצאה להערכה במקום בחינות. הקצאות עסקיות ושיווקיות מבוססות על ניסיון עבודה אמיתי ומבוצעות על ידי מדריכים באופן שוטף.

תמיד תהיו מודעים לכיתה הזמנית הנוכחית שלכם מראשית התוכנית, ומאפשרים לכם להעריך את ההצלחה של שיטות המחקר הנוכחיות שלכם ולזהות בבירור אזורים לשיפור.

אנו מאמינים כי שקיפות זו נותנת לך את המידע הדרוש לך כדי להפיק את המרב מהקורס שלך. אנו משיגים זאת על ידי:

  • מראה את הסימנים שלך בבירור בספר כיתה שלך, אשר ניתן לראות בכל פעם שאתה נכנס אל פלטפורמת למידה;
  • את המהירות המהירה של העבודה העריכו על מנת להבטיח כי הספר שלך הוא תמיד מעודכן;
  • להעריך את העבודה שלך לאורך המודול ולא לחכות לבחינות סוף השנה;
  • להבטיח שיש לך קשר קבוע עם יועץ הסטודנטים שלך;
  • את הפשטות והשקיפות בתכנון קריטריונים להערכה שלנו.

כמו כן, יש לנו מדיניות של הבטחת עבודה של תלמידים אותנטיים. כמו גם את העובדה כי כל העבודה מוערכת לעתים קרובות, אנו משתמשים מבוססת היטב מערכת ניטור אלקטרונית כדי לבדוק פלגיאט. עם סיום בהצלחה של תואר ראשון (עסקים) ו תואר ראשון שלך, אתה תהיה מוזמן להשתתף בטקס הסיום באוניברסיטת אסקס, קולצ'סטר קמפוס.

יעדי קריירה

תואר עסקים ושיווק יספק לך הבנה קריטית ומהורהרת של השיווק ואת הקשר שלה עם הסביבה העסקית הבינלאומית רחבה יותר.

ההבנה המעמיקה של לימודי הבוגרים הובילה לקריירה בתחומים כמו ייעוץ, פרסום, שיווק דיגיטלי ותיאום פרויקטים, וכן ניהול כללי.

דרישות כניסה

יש לנו דרישות כניסה גמישות המסתכלות הן על הניסיון האקדמי והן על בסיס העבודה שלך, כמו גם על המוטיבציה שלך לעשות את הקורס. ישנם שני מסלולי כניסה לתוכנית הלימודים לתואר ראשון (עסקים) ותואר ראשון:

1 - מסלול כניסה אקדמי

על מנת לספק את דרישות מסלול הכניסה האקדמית לתוכנית הלימודים לתואר ראשון (עסקים) ושיווק, עליך לקבל את הכישורים הבאים כמינימום:

  • שתי רמות A, או שווה ערך; ועוד
  • אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך, IELTS (אקדמי) 6.0 או שווה ערך.
  • אם אינך מחזיק ב- IELTS או בהסמכה שווה, אנו דורשים מהתלמידים לעבור מבחן באנגלית ללא תשלום.

2 - מסלול ניסיון בעבודה

אנו מכירים בכך שתוכלו לרכוש מיומנויות במגוון רחב של דרכים, וכי ביצועים אקדמיים קודמים אינם המדד היחיד ליכולתו של המבקש. לכן, אם אינך עומד בתקנים האקדמיים המינימליים לעיל, ייתכן שעדיין תהיה זכאי להירשם דרך נתיב הכניסה הפתוח שלנו.

הבקשה שלך תיחשב על בסיס אישי תוך התחשבות המוטיבציה שלך לעשות את הקורס, ניסיון עבודה קודם וכישורים רלוונטיים אחרים המדגימים את היכולת שלך להשלים בהצלחה את התוכנית.

סטודנטים שהוכנסו במסלול זה יורשו להתחיל את הקורס ולהעריך אם הוא מתאים להם במהלך שלושת השבועות הראשונים. כל המועמדים חייבים לעבור את המשימה הראשונה שלהם במהלך הזמן הזה כדי להמשיך בלימודיהם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... קרא יותר

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... קרא פחות
קולצ'סטר , UK Online + 1 יותר פחות