BA (Hons) עסקים וניהול

כללי

2 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

BA (Hons) עסקים וניהול

העסק שלנו וניהול תואר ראשון באינטרנט מאפשר לתלמידים לפתח את הידע שלהם, מיומנויות והבנה של מימדים אסטרטגיים ובינלאומיים של עסקים וניהול. הקורס יספק לך את המומחיות הנדרשת כדי להעריך באופן ביקורתי מודלים עסקיים מושגים וליישם אותם למצבים בעולם האמיתי.

למה ללמוד את הנושא הזה?

לימודי תואר ראשון (Hons) עסקים וניהול יכין אותך למגוון רחב של קריירה כמו שאתה לפתח ידע של שווקים, התנהגות הלקוח, האסטרטגיה הארגונית וניהול הפרויקט. יש הזדמנויות עם מעסיקים במגזר הפרטי, הציבורי והתנדבותי, שלא לדבר על האפשרות לנהל את העסק שלך. אם אתה כבר עובד בתחום הנבחר שלך מחפש לפתח את הקריירה שלך, הקורס כולל אפשרויות גמישות המאפשרים לך להתמחות בתחום של מחקרים עסקיים, למשל, תקשורת שיווקית או מימון עסקי.

שיטות הוראה וסגנון

בניגוד לסביבה באוניברסיטה המסורתית, קורסים מקוונים לתואר לנצל סביבת למידה וירטואלית. המערכת מיועדת לעקוב ולנהל את תהליך הלמידה בזמן אמת ומספקת לך גישה מיידית לחומרי הלמידה שלך בכל מקום שבו אתה נמצא.

פלטפורמת למידה זו מאפשרת הן לתלמידים והן למורים להשתתף באופן פעיל בשיחות בזמן אמת, ולהקשיב ולהציג הרצאות וסמינרים בשידור חי באינטרנט. הלימודים מתבצעים באופן מקוון לחלוטין ותוכנית הלימודים יכולה להתאים את העבודה שלך ואת ההתחייבויות האישיות.

אתה נתמך בכל רחבי העסק שלך קורס ניהול על ידי יועץ ייעודי סטודנט ויש לי את ההזדמנות באופן קבוע אינטראקציה עם התלמידים האחרים ואת המורה שלך.

שיטות הערכה

אנו מאמצים גישה המבוססת על הקצאה להערכה במקום בחינות. הקצאות עסקיות וניהוליות מבוססות על ניסיון עבודה של החיים האמיתיים ומוערכות על ידי מדריכים באופן שוטף.

תמיד תהיו מודעים לכיתה הזמנית הנוכחית שלכם מראשית התוכנית, ומאפשרים לכם להעריך את ההצלחה של שיטות המחקר הנוכחיות שלכם ולזהות בבירור אזורים לשיפור.

אנו מאמינים כי שקיפות זו נותנת לך את המידע הדרוש לך כדי להפיק את המרב מהקורס שלך. אנו משיגים זאת על ידי:

  • מראה את הסימנים שלך בבירור בספר כיתה שלך, אשר ניתן לראות בכל פעם שאתה נכנס אל פלטפורמת למידה;
  • את המהירות המהירה של העבודה העריכו על מנת להבטיח כי הספר שלך הוא תמיד מעודכן;
  • להעריך את העבודה שלך לאורך המודול ולא לחכות לבחינות סוף השנה;
  • להבטיח שיש לך קשר קבוע עם יועץ הסטודנטים שלך;
  • את הפשטות והשקיפות בתכנון קריטריונים להערכה שלנו.

כמו כן, יש לנו מדיניות של הבטחת עבודה של תלמידים אותנטיים. כמו גם את העובדה כי כל העבודה מוערכת לעתים קרובות, אנו משתמשים מבוססת היטב מערכת ניטור אלקטרונית כדי לבדוק פלגיאט. עם סיום לימודי התואר הראשון במינהל עסקים וניהול, תוזמן להשתתף בטקס סיום באוניברסיטת אסקס בקמפוס קולצ'סטר.

יעדי קריירה

עסק ותואר ניהול יהיה לצייד אותך עם מגוון רחב של מיומנויות מה שהופך אותך היקר ביותר על ידי המעסיקים במגוון רחב של תעשיות ומקצועות.

ההבנה המעמיקה של הבוגרים שלנו בלימודים הובילה לקריירה בתחומים כמו ייעוץ, ניהול משאבי אנוש, ניהול תפעול, שיווק, כספים וחשבונאות, וכן ניהול כללי.

דרישות כניסה

יש לנו דרישות כניסה גמישות המסתכלות הן על הניסיון האקדמי והן על בסיס העבודה שלך, כמו גם על המוטיבציה שלך לעשות את הקורס. ישנם שני מסלולי כניסה לתוכנית הלימודים לתואר ראשון (בהצטיינות) ותואר שני:

1 - מסלול כניסה אקדמי

על מנת לספק את דרישות מסלול הכניסה האקדמית לתוכנית הלימודים לתואר ראשון (בהצטיינות) ותואר ניהול, עליך לקבל את ההסמכה הבאה כמינימום:

  • שתי רמות A, או שווה ערך; ועוד
  • אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך, IELTS (אקדמי) 6.0 או שווה ערך.
  • אם אינך מחזיק ב- IELTS או בהסמכה שווה, אנו דורשים מהתלמידים לעבור מבחן באנגלית ללא תשלום.

2 - מסלול ניסיון בעבודה

אנו מכירים בכך שתוכלו לרכוש מיומנויות במגוון רחב של דרכים, וכי ביצועים אקדמיים קודמים אינם המדד היחיד ליכולתו של המבקש. לכן, אם אינך עונה על הסטנדרטים האקדמיים המינימליים לעיל, ייתכן שעדיין תהיה זכאי להירשם דרך מסלול ניסיון העבודה שלנו.

הבקשה שלך תיחשב על בסיס אישי תוך התחשבות המוטיבציה שלך לעשות את הקורס, ניסיון עבודה קודם וכישורים רלוונטיים אחרים המדגימים את היכולת שלך להשלים בהצלחה את התוכנית.

סטודנטים שהוכנסו במסלול זה יורשו להתחיל את הקורס ולהעריך אם הוא מתאים להם במהלך שלושת השבועות הראשונים. כל המועמדים חייבים לעבור את המשימה הראשונה שלהם במהלך הזמן הזה כדי להמשיך בלימודיהם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... קרא יותר

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... קרא פחות
קולצ'סטר , UK Online + 1 יותר פחות