תעודת תואר ראשון בהנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

הנדסה אזרחית ומבנית היא אחת מצורות ההנדסה העתיקות ביותר הכוללות תכנון, הקמה ותחזוקה של הסביבה הבנויה. מהנדסים אזרחיים מתכננים להתקדם, כדי להבטיח עתיד של תשתיות עמידות וקיימות שיענו על דרישות האוכלוסייה הגדלה שלנו. עם השלמת תעודה זו לתואר ראשון, תוכלו לרכוש ידע, מיומנויות והבנה בסיסיים ביחידות הליבה המרכזיות של תחום ההנדסה האזרחית. כמו כן תדגים גורמים מדעיים, מתמטיים, קונטקסטואליים וידע בתרגול עיצובי - מותאם ליישומים הנדסיים כגון 'מדידה'.

141974_pexels-photo-3862135.jpeg

מבנה הקורס

 • BSC101C - מתמטיקה הנדסית 1
 • BSC203C - תכנון ורישום הנדסי
 • BCS108S - הנדסת בנייה
 • BCS205S - מדידות הנדסיות

קורס

עם השלמת תעודה זו לתואר ראשון, בוגרים ירכשו ידע, כישורים והבנה בסיסיים ביחידות הליבה המרכזיות של תחום ההנדסה האזרחית. בוגריהם גם יפגינו גורמים מדעיים, מתמטיים, קונטקסטואליים וידע בתרגול העיצוב - לפי הקשר ליישומים הנדסיים כמו 'מדידה'.

בוגרי קורס זה יוכלו לזהות ולפתור בעיות הנדסיות מורכבות ומורכבות מבחינה אינטלקטואלית, באופן פרטני או קבוצתי, המושתתות על ידי ניתוח ביקורתי, השתקפות עצמית, מחקר וסינתזה של מערכות ההנדסה והפתרונות הרלוונטיים לתחום הטכנולוגיה ההנדסית. בוגרי יישמו, ינתחו ויסתבו פתרונות למושגי יסוד הנדרשים למשמעת הנדסה אזרחית באופן קריטי.

לבוגרים יהיו כישורי תקשורת לחקור, לנתח ולהציג רעיונות טכניים, בעיות הנדסיות מידע ופתרונות באופן מקצועי ומאורגן בכל תחום הטכנולוגיה ההנדסית.

משלוח והערכות מקוונות

EIT משתמש בגישה חדשנית ומקוונת כדי להבטיח לך חווית תמיכה, אינטראקטיבית ומעשית. מודל המסירה שלנו כולל הדרכות מקוונות, אינטראקטיביות, מעבדות מרוחקות, תוכנות סימולציה ומשימות עם תמיכה מקציני תמיכה למידה וצוותים אקדמיים ייעודיים.

ההדרכות נערכות באמצעות מערכת תוכנה מיוחדת, חיה ואינטראקטיבית משלנו. תקבל חומרי קורס והערכות באמצעות מערכת ניהול למידה מקוונת הזמינה 24 שעות ביממה. תוצאות הלמידה בקורס יוערכו באמצעות הערכות מעצבות ומסכמות. שיטות הערכה פורמליות ובלתי פורמליות אלה כוללות חידונים, מבחנים מנוהלים, דוחות בכתב, מעשי מעבדה מרחוק, מקרי מבחן ובחינות גמר מנוהלות.

תוצאות Pathways תעסוקה

סטודנטים בעלי תעודת בסיס לתואר ראשון בהנדסה אזרחית מסוגלים לשפר את יכולתם ואת הידע שלהם בתחום ההנדסה האזרחית, מה שמאפשר להם להשיג ולהחזיק בתעסוקה.

הבוגרים יוכלו לעבוד במגוון רחב של בנייה, תכנון מבני, תכנון, ניהול אתרים, ניהול מים ופסולת, תחזוקה ותפעול תחבורה, תכנון עירוני וניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בתפקידים עוזרים טכניים.

המשך לימוד Pathway עם EIT יהיה תואר ראשון במדעים (הנדסה אזרחית ומבנית) -> תואר שני בהנדסה (אזרחי: מבני).

דרישות כניסה

כניסה זמינה למועמדים המחזיקים ב:

1. תעודת השכלה בכירה אוסטרלית בשנה 12 (או שווה ערך לסטודנטים בינלאומיים) שהושלמה בשנתיים האחרונות, עם רמת ההישגים הבאה במתמטיקה:

 • WA– ציון מדורג של WACE של 50.0 ומעלה.
 • ACT - סימן מוגדל של 125 ומעלה
 • NSW - הופעה של להקה 2 ומעלה
 • QLD - רמה של סאונד הישג (S) ומעלה
 • SA / NT - ציון C או יותר או ציון הישגי נושא של 10 ומעלה
 • TAS - פרס של הישג מספק ומעלה
 • VIC - ציון לימוד של 25 ומעלה

מועמדים שסיימו את שנת 12 (או שווה ערך לסטודנטים בינלאומיים) לפני יותר משנתיים נדרשים לסיים מבחן אבחון מקוון במתמטיקה ולקלוע מינימום 50% בכניסה; אוֹ

2. תעודת AQF הנדסית (ומעלה) עם סיום מוצלח של כל היחידות / מודולים למתמטיקה; אוֹ

3. סיום בוגר בינלאומי (IB) עם ציון מינימלי של 24 כולל השלמת אנגלית ומתמטיקה; אוֹ

4. לימודי קרן או השלמת קורס גישור בתחום הנדסי או מדעי עם השלמת מתמטיקה ואנגלית, למשל, קורס המאפשר הנדסה;

ו

5. בקיאות בשפה האנגלית מספקת ברמת עמידה באנגלית בתעודת השכלה בכירה באוסטרליה (או שווה ערך לסטודנטים בינלאומיים); אוֹ

6. רמה מוגדרת של הישג במבחן מוכר בשפה האנגלית כגון IELTS בציון של לפחות 6.0 (ללא ציון להקה בודדת נמוך מ -5.5); או (או שווה ערך) כמתואר במדיניות הקבלה של EIT.

הערה: כל הבקשות יוערכו על בסיס כל מקרה לגופו.

על כל המסמכים המוגשים במסגרת בקשתך להיות מאושרים.

141975_pexels-photo-4560060.jpeg

איך ליישם

לאחר שתבדוק את דרישות הכניסה לקורס זה, תוכל להתחיל בתהליך הגשת הבקשה על ידי מילוי טופס זה. לאחר מכן תקבל דוא"ל עם מידע מפורט על הקורס וגישה לפורטל היישומים שלנו.

שימו לב: כל המועמדים יידרשו לספק תעודת זהות מוסמכת / נוטריונית ותמלילי כישורים מאושרים / נוטריוניים *

תעודות זהות מוסמכות / תיעוד ותעודות הסמכה

דרישה ללימודים ב- EIT היא לספק לנו עותק מאושר / נוטריוני של מסמך זיהוי רשמי הכולל את שמך (זה חייב להתאים לשם המשמש ביישום שלך) ותצלום. מסמך זיהוי רשמי מקובל כולל העתק של דרכון נוכחי, רישיון נהיגה, תעודת זהות או רישיון רשמי אחר הכולל צילום של עצמך. יהיה עליך לספק תמלילי הסמכה מוסמכים / נוטריוניים. על התמלילים המוסמכים / המאושרים להציג את כל התוכניות והצהרה רשמית כדי לאשר כי כל הדרישות לקבלת ההסמכה התקיימו. אם תמליל עדיין אינו זמין, צרף רשומה מאושרת בכתב הכוללת את כל הציונים. עותקים מאושרים / מאושרים של מסמכים רלוונטיים חייבים להיות באנגלית. רשימה מלאה של הזכאים לאישור מסמכים זמינה כאן. על המסמכים המאשרים לכתוב: "זהו עותק אמיתי של המסמך המקורי שנראה בעיני", ואחריו חתימתם, שם המודפס, כתובתם, מספר הטלפון ליצירת קשר, העיסוק והתאריך.

הַאֲמָנָה

תעודת התואר הראשון היא הסמכה מוכרת רשמית חדשה שנוספה למסגרת הכישורים האוסטרלית. היא מוסמכת על ידי סוכנות האיכות והתקנים להשכלה גבוהה של אוסטרליה (TEQSA), שהיא רשות סטטוטורית עצמאית המסדירה ומבטיחה את תחום ההשכלה הגבוהה באוסטרליה.

עמלות

התשלומים עבור תוכנית זו מכסים את ההדרכות השבועיות, כל חומרי הקורס, בתוספת תמיכה מתמשכת מצד קציני התמיכה והמרצים שלנו בלמידה. אנו שמחים לבשר לך כי EIT היא ספקית FEE-HELP עבור תוכנית זו. עליך לעמוד בדרישות האזרחות האוסטרלית ותושבות כדי להיות זכאי ל- FEE-HELP.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... קרא יותר

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. קרא פחות
פרת ' , מלבורן , בנטלי + 2 יותר פחות