להרוויח מומחיות, להרוויח הכרה ולהגדיר את עצמך לקידום הקריירה עם תוכניות האישור שלנו.

היכונו לקריירה מתגמלת מאוד עם תוכניות הסמכה מתקדמות מקוונות באוטיזם ובמחלות קשות או מרובות (ASMD מתקדם) והפרעות אוטיזם בספקטרום (Advanced ASD) המוצעות על ידי בית הספר לחינוך ע"ש רות ש 'עמון. התוכניות מספקות לך חוויית לימוד עשירה במיוחד, ידע שניתן להחיל באופן מיידי על מקום העבודה, ואישורי חינוך חשובים.

הם גם מציעים הזדמנות ייחודית ללמוד עם ולהשיג תובנות של סטיבן שור, Ed.D., אקדמיה בעל שם ארצי וחבר סגל Adelphi University המומחיות שלו הוא הודיע ​​באופן מלא על ידי הניסיון שלו חי על הספקטרום האוטיזם.

הן ASMD מתקדם מתקדם ASD מדגישים את גישת תוחלת החיים לפיתוח. התלמידים לומדים לא רק אסטרטגיות רב-תחומיות ושיטות לאבחון, הערכה והתערבויות, אלא גם מומחיות בהתאמת שיטות העבודה המומלצות לצרכים אישיים - בכל שלב בחיים.

ד"ר שור ועמיתו, פבאן ג 'אנטוני, Ed.D, פיתחו את תוכנית הלימודים בהתייעצות עם מתרגלים ומובילים ארצית מנהיגים בתחום, כולל מחברים של כמה ספרי הלימוד של התלמידים לקרוא בכיתה. כל אחת מתוכניות אלו, 12-אשראי, מובילות על ידי מדריך, יכולה להסתיים בשנה אחת.

אישור מתקדם באוטיזם הפרעות בספקטרום:

האישור המתקדם באוטיזם הפרעות ספקטרום מושך מגוון רחב של תלמידים ברחבי העולם העובדים או מעוניינים לעבוד עם ילדים ומבוגרים על ספקטרום האוטיזם. הם יכולים להחזיק בתפקידים כמחנכים, אנשי רפואה, מטפלים או מנהלי תכניות, בבתי ספר, מרפאות ובתי חולים, לבתים קבוצתיים ומרכזי שיקום. סטודנטים עם תואר ראשון בכל נושא יכול לבקש קבלה.

עיקרי התוכנית

תוכניות האישור המתקדמות שלנו מספקות לתלמידים לא רק ידע חדשני, אלא גם הדרכה מותאמת אישית וסביבת למידה מקוונת מרתקת. הכיתות גם מציעים הזדמנויות עבור אימונים על הידיים ועל משימות התומכות באינטרסים האישיים והיעדים. רוב הקורסים כוללים מרכיב נדרש של עבודת שטח, שבמהלכו מתבוננים התלמידים באוכלוסייה בסביבה כוללת או ממוקדת; לסייע בקיבולת הולמת; ולקבל פרספקטיבות מרובות על הניסיון שלהם באמצעות דיונים קבוצתיים עם סגל עמיתים.

על ידי מרוויח אחד שלנו ברמה בוגר אישורים, אתה שם זרקור על המומחיות שלך להפגין את המחויבות שלך לפיתוח מקצועי.

תמונת מצב של סגל

פבאן ג 'אנטוני, Ed.D., פרופסור חבר, מנהל התוכנית

ד"ר אנטוני היה מורה לחינוך מיוחד ומנהל מערכת לפני שסיים את הדוקטורט שלו והצטרף לפקולטה של ​​בית הספר לחינוך ע"ש רות ש 'עמון. הוא ועמיתו, ד"ר סטיבן שור, הם מחברי הספר "קולג 'לתלמידים עם מוגבלויות: אנחנו משתייכים".

סטפן שור, אד, פרופסור עוזר קליני, יועץ התוכנית

ד"ר שור הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום אוטיזם וחינוך לאוטיזם, יועץ, רמקול וסופר. הוא העביר למעלה מ -120 מצגות ב -47 מדינות וכתב שלושה ספרים:

 • מעבר לקיר: חוויות אישיות עם אוטיזם ותסמונת אספרגר
 • לשאול ולספר: עצמית, גילוי וגילוי עבור אנשים על הספקטרום האוטיזם
 • הבנת אוטיזם עבור בובות

חברו ועמיתו של ד"ר שור, פעיל זכויות האוטיזם הנודע ד"ר טמפל גרנדין, דוקטור, כתב את הקדמה לכל אחד מספריו.

יתרונות התוכנית

 • סגל בכיר
 • ערך גבוה, לפי דרישה אישורים מקצועיים
 • למד על ידי עושה דרך הגישה שלנו הדרכה לחינוך
 • נוח 100 אחוז מקוון, מדריך בראשות מדריך עם שיעורים שנערך כל שבוע אחר
 • אתוס אישי ותומך-סטודנט
 • מתקדם ASMD מוביל לניו יורק מדינת ביאור ב חמור או מרובות מוגבלות
 • לא נדרש GRE להרשמה

על בית הספר לחינוך ע"ש רות ש

בית הספר לחינוך של אדלפי מחוייב למצוינות בחינוך ומספק הזדמנויות לצמיחה מקצועית על ידי יצירת חוויות אותנטיות בתחום האקדמי והשטחתי, טיפוח כבוד לאוכלוסייה המגוונת שאנו משרתים, אימוץ פרקטיקות אתיות והכנת התלמידים שלנו להפוך לסוכני שינוי רפלקטיביים באמצעות מחקר, שיתוף פעולה ומנהיגות.

הפילוסופיה החינוכית שלנו מדגישה את הערך של למידה באמצעות פעילות משמעותית והשתקפות בתוך קהילה של חוקרים ואנשי חינוך. אנו מכירים בלמידה כדינמיקה חברתית-תרבותית וככזו, השיעורים שלנו ממוסגרים בתוך ההקשרים התרבותיים, ההיסטוריים והחומריים של האוכלוסיות השונות שאנו משרתים. הפילוסופיה שלנו מובילה לקהילות שיתופיות שמכבדות את הקולות של כולם ומחזיקים בהבטחה הגדולה ביותר ליעילות אישית כמו גם קולקטיבית.

כמתרגלים לכל אורך חייהם, חברי הסגל והמנהל שלנו מעריכים ערך יצירתי וחיפוש אמנותי לצמיחה אישית ומקצועית ומחויבים להכיר בצרכים של התלמידים שלנו ולטפל בהם, באמצעות פיתוח מנהיגות, מיומנויות טכנולוגיות ותקשורת.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי Adelphi University »

קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס
Start Date
Contact school
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
Price
Contact school
Deadline
Contact school
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
מועד אחרון להגשת בקשה
Contact school

Contact school

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
Contact school
End Date
Contact school