תעודת הסמכה לתואר ראשון בחינוך (למידה מרחוק)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תעודת הסמכה לתואר ראשון בחינוך (למידה מרחוק)

פרטי הקורס

אנו מבינים כי בפועל היא העדיפות העיקרית שלך, ולכן יש לנו מתוכנן קורס מקוון זה מאפשר לך ללמוד בכל מקום ובכל עת שתרצה.

אימון להיות מורה הוא אחד הדברים הכי מאתגרים שתעשה אי פעם. עם זאת בחשבון, קורס מקוון זה נועד להתאים את התחייבויות אחרות המקצועי שלך יהיה כרוך הערכות רלוונטיות לחיים העבודה שלך. מיועד לתרגול המורים או אלה שרוצים ללמד בבתי ספר יסודיים או תיכוניים אשר התחייבו לאחרונה או הם התחייבות תקופת הכשרה המובילה QTS או שווה ערך, המטרה שלנו היא לספק את היסודות אשר יעשיר את התרגול שלך במהירות לעקוב אחר קריירה.

תוכלו ליהנות מתמיכה יוצאת דופן המותאמת לצרכי הפיתוח המקצועי שלכם, כולל מדריכים אישיים ללמידה מקוונת, הדרכות מקוונות באמצעות מגוון של תוכנות מבוססות אינטרנט והזדמנויות רבות לרשת באמצעות קהילות הלמידה המקצועיות שלנו.

אתם תרחיבו את ההבנה הקריטית שלכם בתחום החינוך ותשתפו פעולה עם חבריכם בקורס. כמו כן, תוכלו לבחון את מדיניות הממשלה והמגזר כולו ולנתח את השיח התיאורטי, הפדגוגי ואת מדיניות הדיונים כדי לקבל נקודת מבט ביקורתית על מה שקורה בחינוך.

יתרונות הקורס

אתם תקבלו הערכה ביקורתית ומחקרת של מגזר החינוך בכללותו ותבינו את האתגרים שבפני בתי הספר ברחבי המגזר. הקורס מאפשר לך להתמקד בהקשר הספציפי של התרגול שלך, עם משימות שניתן להתאים את כל סדר העדיפויות בבית הספר, אג'נדה ממשלתית נושא הוראה מומחה.

דרישות כניסה

מועמדים צריך בדרך כלל יש לפחות תואר שני תואר שני בהצטיינות תואר בנושא. מועמדים עם תואר שני נמוך תואר בהצטיינות יכול להיחשב אם יש להם ניסיון עבודה רלוונטי. המועמדים צריכים גם להיות לומדים או סיימו לאחרונה קורס QTS.

GCSEs: כל המועמדים חייבים להיות בכיתה ג 'עובר ב GCSE אנגלית שפה ומתמטיקה (או שווה ערך) לפני ביצוע הבקשה שלהם. מיומנויות מפתח, מיומנויות תפקודיות ותעודה במספרי מבוגרים / אוריינות לא יתקבלו במקום GCSE.

כל היישומים צריכים להיות נתמכים על ידי התייחסות, אקדמית או מקצועית.

IELTS 6.5 ללא מיומנויות מתחת 5.5, או הכשרה מקבילה.

בקשות לבגרות

האוניברסיטה שלנו מברכת על בקשות של מועמדים מבוגרים אשר מפגינים פוטנציאל אקדמי. בדרך כלל אנו דורשים כמה ראיות של מחקר אקדמי לאחרונה, למשל, השלמת קורס גישה, אולם ניסיון עבודה רלוונטי האחרון עשוי גם להיחשב. לידיעתך, עבור חלק מהקורסים המקצועיים שלנו, כל המועמדים יצטרכו לעמוד בקריטריוני הכניסה שצוין, ובמקרים אלה לא ניתן יהיה לחוות את ניסיון העבודה במקום.

אם ברצונכם להגיש בקשה דרך מסלול זה, עליכם להתייחס לזיהוי האוניברסיטה שלנו במדיניות הלמידה הקודמת.

לידיעתך, כל המועמדים לאוניברסיטה שלנו נדרשים לעמוד בדרישות הסטנדרטיות שלנו בשפה האנגלית של כיתה ג ', או שווה ערך, וריאציות לכך יפורטו בדרישות ההרשמה לקורס.

סיכויי עבודה

כמטפל מחקר הודיע, תרגול ההוראה שלך יהיה משופר באופן משמעותי. השלמת קורס זה יכול גם לעזור לך להשיג קידום לעמדה מנהיגות בבית הספר שלך.

  • מורה בבית ספר יסודי
  • מורה בבית הספר התיכון
  • יועץ חינוך יסודי

ייעוץ קריירה

צוות הייעודי והמקצועי שלנו מציע ייעוץ מקצועי ומגוון משאבים שיעזרו לכם לבחור ולהשיג תעסוקה. בין אם אתה בשנה הראשונה או האחרונה שלך, אתה יכול לדבר עם חברי צוות משרד הקריירה שלנו שיכולים להציע לך ייעוץ מ כתיבת קורות חיים לחיפוש מקומות עבודה.

מודולים

מודולי ליבה

ערכים מקצועיים

על ידי בחינת מה שעושה מורה מוצלח, אתה יכול לשקף את הדרכים סביבה יעילה למידה יכול להועיל לתלמידים הלמידה שלהם.

פיתוח יכולת נושא

עיין בנושא רלוונטי בפירוט כדי לתכנן, לספק ולהעריך תוכן בהגדרה הספציפית שלך.

מחקר עצמאי המבוסס על בית הספר

הזדמנות לבצע פרויקט כדי לפתח תחום מסוים של מחקר לעבודה בעתיד שלך, מה שהופך אותך מוצלח יותר בבית הספר שלך.

אגרות

בְּרִיטַנִיָה

שכר הלימוד לשנה עבור תלמידים נכנס 2018/19 הוא 1800 ליש"ט. הסכום שתשלם עשוי להגדיל מדי שנה כדי לקחת בחשבון את ההשפעות של האינפלציה.

הבינלאומי 2018/19

שכר הלימוד לשנה עבור תלמידים נכנס 2018/19 הוא 1800 ליש"ט. הסכום שתשלם קבוע ברמה זו עבור כל שנה של הקורס שלך.

מתקנים

צוות תמיכה ייעודי

רק בגלל שאתה לא לומד בקמפוס לא אומר שאתה תצטרך להתמודד בעצמך - יהיה לך את התמיכה של מורה אישי יחד עם המרכז לסטודנטים של האוניברסיטה ואת מרכז רווחה. הם על היד כדי להציע לך עצות על כל דבר, החל בעיות אקדמיות ללחץ וחרדה.

סִפְרִיָה

עשרות אלפי המשאבים הדיגיטליים של הספרייה שלנו, כולל ספרים אלקטרונים, ejournals ומסדי נתונים, ניתן לגשת באופן מקוון בכל זמן ומקום שיתאימו לך, ואת הספרייה פתוחה 24/7 אם אתה רוצה לבקר. הצוות שלנו מחוץ לאתר גם לספק תמיכה מקצועית לתלמידי למידה מרחוק.

סביבת למידה וירטואלית

VLE נותן לך גישה חומרי הקורס כגון קטעי וידאו, ספרים אלקטרוניים ומסמכים אחרים. אתה גם משתמש בו כדי לשלוח את המטלות שלך ולקבל משוב.

עדכון אחרון: פברואר 2018

אודות בית הספר

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. קרא פחות
לידס , UK Online + 1 יותר פחות