שילוב מושלם של טכנולוגיה, נתונים מדע מקרים עסקיים ותובנות, תוכנית זו בולט כאחד הטובים בעולם.

הקורס הבהרה

התמחות בזמן אמת

התמחות מאפשרת לך ליישם ידע בכיתה במצבים בחיים האמיתיים. אנו עוזרים לך למצוא הזדמנויות רלוונטיות של ניסיון בעבודה בארגונים המעורבים בניתוח נתונים גדולים.

תמיכה במיקומים

חטיבת ההשמה שלנו מסייעת לסטודנטים שלנו לפגוש חברות המתמחות בביג-נתונים. חטיבת ההשמה שלנו מיקמה תלמידים בכמה מהחברות המובילות כמו סימנס, מג'טרנדס אמריקאיות, Dell ו- HCL.

מתודולוגיית ההדרכה

קורס זה כרוך כמה שעות של הפקולטה לחיות הפגישה מוקלט בשידור חי. כמו כן, יש מספר הרצאות אורח בכל חודש. יחד עם שיעורים חיים, הקורס יש קטליזטורים בתעשייה, סקרי דעת קהל, משקיפים עצמית הערכות.

פרויקטים

במהלך הקורס, התלמידים ממשיכים במחקרים אוטונומיים בשאלה או בבעיה על פי בחירתם, נוגעים ללמידה האקדמית של הדיסציפלינות הקשורות, ובפיקוח של סגל ופקולטה בתעשייה - מפיקים נייר משמעותי.

Connect התעשייה

אנו מקשרים אותך עם מובילי התעשייה שממלאים תפקיד מרכזי בתחום הנתונים ובדומיין Analytics. חיבור עם אנשים כאלה יכולים לעזור לך לצוד עבודה, רשת הקריירה והתקדמות מקצועית.

למד באמצעות מקרי מבחן

מחקרי מקרה מסייעים לך להדגיש בחינה קונקרטית של מספר מוגבל של אירועים או נסיבות ויחסים ביניהם. זה עוזר בקבלת מידע מעמיק על אדם, קבוצה, או התרחשות.

תכונות עיקריות של התוכנית

יָעִיל

אנו מציעים שילוב ייחודי של פדגוגיה עתידנית בראשות המחקר ותוכן השוואתי עולמי. המודולים שלנו מגובים על ידי מחקר מקיף אשר הפך את מערכת החינוך שלנו הן מתאימות ומרגשות עבור הלומדים שלנו.

הפקולטה מנוסה ביותר עבור נתונים גדולים

ב 361 DM, יש לנו קבוצה של סגל מוסמך ביותר מ- IIT Kanpur ו- IIT Kharagpur. הפקולטות שלנו עבדו עם PwC ו- IBM ויש להן ניסיון של שנים בפרויקטים חלוצים של Big Data ו- Analytics ברחבי העולם.

אישור מבית הספר לעסקים Praxis

בית הספר לעסקים Praxis, קולקטה, הוא בית הספר המוביל B-School אשר קורסים מדורגים בין שני המובילים של הודו בתחום הנתונים הגדולים ו- Analytics. זהו אחד המוסדות המוסמכים ביותר להשכלה וניהול מוסדות בהודו.

- הלוואה לחינוך

חינוך טוב מבטיח עתיד טוב. אנו מבטיחים את הצרכים הפיננסיים שלך נלקחים טיפול כמו שאתה להתקדם בחינוך משכיל לבנות קריירה מדהים. אתה תמיד יכול לבקש לקבל הלוואה חינוכית להצטרף קורסים נבחרים.

תְקוּפַת הִתמַחוּת

התמחות מאפשרת לך ליישם ידע בכיתה במצבים בחיים האמיתיים. אנו עוזרים לך למצוא הזדמנויות רלוונטיות של ניסיון בעבודה בחברות המחפשות אנשי מקצוע מיומנים ב- Analytics לנתונים גדולים.

תמיכה במיקומים

הישות שלנו לתמיכה במיקומים עוזרת לתלמידים שלנו לפגוש חברות שעובדות עם נתונים גדולים ו- Analytics. התלמידים שלנו הוצבו בכמה מהחברות המובילות כמו סימנס, אמריקן מגה-רנדס, Dell ו- HCL כדי לספק תמיכה משמעותית במיקומים.

פלטפורמת הלמידה של העידן החדש

פלטפורמת i-meta של 361 DM, מאופשר עם שיעורים ייחודיים ומובילים מציאות מציאותית לאפשר למידה ניידים כלומר, אתה יכול ללמוד בכל עת ובכל מקום. ניתן גם ללמוד על ידי הורדת יישום 361DM בטלפון החכם. הפלטפורמה שלנו מקלה על דיונים קבוצתיים, משאבי למידה, רשומות ביצועים, הערכות פוסט-מעמדיות, ספריה אלקטרונית וסקרי דעת קהל במהלך השיעורים.

צוות תמיכה ייעודי

יש לנו צוות ייעודי לתמוך בך לאורך הקורס - מן היישום הסמכה! אתה יכול להגיע אלינו בכל פעם שיש צורך בסיוע, רק בלחיצת כפתור.

מודולים

  • נתונים ויזואליזציה עם תמונה
  • נתונים ויזואליזציה עם D3

תוצאות התוכנית

ניתוח עסקי מתקדם הוא אחד הדרישות העיקריות בכל ארגון גדול. הזמן הוא במיטבו עבור מישהו לקחת קריירה בתחום זה. הזדמנויות אדירות וקיצוניות קיצונית בקבלת מועמדים בכוח ארגונים גדולים ללכת helter-skelter. זה הכרחי כי מחפשי הקריירה לתפוס את ההזדמנות.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 15 תוכניות שמוצעות על ידי 361 Degree Minds »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
July 2020
Duration
12 שבועות
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
29,900 INR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
July 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

July 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date