תואר שני מקוון לפסיכולוגיה (גישור)

כללי

תיאור התכנית

 • משך הקורס: 20 חודשים במשרה חלקית
 • עמלות הקורס: 2,950 דולר לנושא. עזרה בתשלום יכול להיות זמין.
 • תקופות לימוד הקורס: ינואר, מרץ, מאי, יולי, ספטמבר, אוקטובר
 • נושאי הקורס: 10

להיות מומחה בתחום ההולך ומתרחב של הפסיכולוגיה

עולם המשתנה במהירות וצורך הולך וגדל להבין את המוח האנושי יצרו הזדמנויות רבות בתחום הפסיכולוגיה. לאנשי מקצוע עם תפקידים מרוכזים אנושיים ופסיכולוגים רשומים שואפים יש את ההזדמנות לפתח את כישוריהם ולהגיע ליעדי הקריירה שלהם עם 100% תואר שני בפסיכולוגיה מקוונת של JCU (גישור).

לשינויים אלה השפעה חיובית על צמיחת התעשייה מכיוון שמספר האנשים העובדים כפסיכולוגים באוסטרליה צפוי לגדול ב -30% מ 37,500 בשנת 2018 ל 48,800 עד 2023. *

הסמכה פרגמטית ורב-תכליתית

תואר זה יכול להיות אבן הצריכה הראשונה בדרך להפוך לפסיכולוג מתרגל ^. לחלופין, סטודנטים עשויים להשתמש בתואר זה כדי להשלים את תפקידם הנוכחי במגוון תעשיות כולל שיווק, משאבי אנוש, חינוך, עבודה סוציאלית וייעוץ.

התואר הראשון לפסיכולוגיה (גישור) מספק את הידע היסודי בהיסטוריה של הפסיכולוגיה ומפתח את כישוריך המקצועיים ליישום פסיכולוגיה עכשווית כדי לפתור אתגרים מבוססי קהילה. זה תוכנן לעזור לבוגרים להצליח בעולם מורכב ולספק שירותי לקוחות טובים יותר.

* מקור: joboutlook.com.au
^ בקשה להסמכה ב- APAC בעיצומה

מדוע לבחור את תעודת הבוגרים של JCU Online בפסיכולוגיה (גישור)?

תעודת הפסיכולוגיה המקוונת של JCU לפסיכולוגיה היא הכשרה עכשווית ומעשית המיועדת לעתיד. תפתח מיומנויות מקצועיות, תלמד על מגמות מתפתחות בפסיכולוגיה ותלמד מגוון נושאים עכשוויים.

אבן דריכה להפוך לפסיכולוג רשום

הסמכה זו מהווה Pathway להמשך לימוד למי שרוצה לשנות את הקריירה שלו להיות פסיכולוג. זה עשוי לכלול Pathways קריירה כמו פסיכולוגיה כללית או קלינית, נוירופסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה משפטית ופסיכולוגיה ארגונית.

דרך קדימה במקצועות מרוכזים אנושיים

זה מיועד גם למקצוענים במקצועות מרוכזים אנושיים המתמקדים בצמיחת קריירה ורוצים שהכישורים יסייעו להם להשיג יותר בתפקידים הנוכחיים והעתידיים. זה עשוי לכלול הוראה, משאבי אנוש, שיווק, ייעוץ, עבודה סוציאלית וייעוץ.

דרישות כניסה

כדי להיות זכאים להירשם ללימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה (גישור) מקוונים, מועמדים חייבים להיות:

 • השלים תואר ראשון לתואר ראשון בכל תחום שהוא.
 • מועמדים בעלי רקע שאינו דובר אנגלית חייבים לעמוד בדרישות הבקיאות בשפה האנגלית של להקה 1 - לוח 2 של מדיניות הקבלה של JCU.

אם יש לך שאלות לגבי דרישות הכניסה לעיל ללימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה (גישור), אל תהסס לדבר עם אחד מיועצי ההרשמה שלנו.

הבנת תחומי הפסיכולוגיה העכשווית

פיתוח הבנה מקיפה של נקודות מבט עיוניות עכשוויות של הפסיכולוגיה, ההתפתחויות הפילוסופיות וההיסטוריות שלהן וקשורות זו בזו.

היה סמוך ובטוח באמצעות נתונים וטכנולוגיה

לפתח את כישוריך בשימוש בטכנולוגיה ובשיטות סטטיסטיות כדי להקל על תוצאות מחקר, טיפוח לקוחות ותוצאות קהילתיות, ולשפר את הקריירה שלך בתחום יותר ויותר דיגיטלי ומונע נתונים.

קבל פרספקטיבה עולמית

קורס זה נועד להתיישר עם יעדים לפיתוח בר-קיימא של האו"ם. קורס זה מספק לך ערכת כלי תקשורת לפיתרון בעיות ביחס לאתגרים של האוכלוסיות המגוונות ביישובים שונים.

מה תלמד

תלמדו מגוון רחב של נושאים הייחודיים לתואר שני בפסיכולוגיה מתקדמת (גישור) ב- JCU Online, כולל פסיכולוגיה סביבתית ובריאות, רווחה

חקר 10 מקצועות מקוונים מעל 20 חודשים, אותם אתה יכול להתחיל בכל אחת משש תקופות הלימוד לאורך השנה.

בוגר מקצועות דיפלומה

 • פסיכולוגיה חברתית
 • הבדלים אישיים באישיות
 • הפסיכולוגיה של בריאות, רווחה וחוסן
 • התפתחות אנושית לאורך כל החיים
 • הפרעות פסיכולוגיות והתערבויות
 • למידה, זיהוי זיכרון ושפה
 • מדעי המוח והבסיסים הביולוגיים של ההתנהגות
 • פסיכולוגיה סביבתית ועתיד בר-קיימא
 • עקרונות הייעוץ
 • מחקר וסטטיסטיקה לפסיכולוגיה

תמיכה מותאמת אישית להצלחה שלך

תעודת הבוגרים של JCU Online לפסיכולוגיה (גישור) תוכננה לספק את חווית הלימוד הטובה ביותר עבור הסטודנטים. תהיה לך גישה לתמיכה אחד על אחד מיועץ הצלחה ייעודי. הם יהיו שם החל מההתחלה ממש במהלך הלימודים שלך, ישאירו אותך מוטיבציה ועל הדרך להשגת היעדים שלך.

כדי לעזור לך ללמוד בצורה יעילה ויעילה יותר, תהיה לך גישה גם למפגשים אינטראקטיביים חיים עם מורים ותלמידים שלך לכיתה - בכל מקום שאתה נמצא.

סביבת הלמידה החדשנית והאינטראקטיבית של JCU, עם וידיאו, שמע, לוחות דיונים, פורומי צ'אט והערכות היא דרך חכמה ויעילה של למידה מקוונת.

עדכון אחרון: ספט 2019

אודות בית הספר

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... קרא יותר

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. קרא פחות
אוסטרליה אונליין