תואר שני במנהל עסקים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מתן מיומנות מגוונת להגדיר עם נקודת מבט גלובלית, MBA המקוון של Mason נותן לסטודנטים את האישורים ואת אמון להניח תפקידים קריטיים מנהיגות עסקים, ממשלה, ומוסדות ציבוריים ברחבי העולם. מייסון מדורגת חלקית במשרה חלקית MBA תוכנית מכינה את הדור הבא של מנהיגים מחשבה באמצעות קפדני, מגרה תוכנית עסקית וניהול. קורסים זמינים באופן מקוון לחלוטין מיועדים לתלמידים עסוקים, מקצועיים.

  • להרוויח מקוון MBA שלך תחת שלוש שנים ולשים מה אתה לומד לעבוד באופן מיידי בתפקיד הנוכחי שלך.
  • התוכנית שומרת על האגודה כדי לקדם קולגייט בתי הספר של תקני הסמכה עסקית.
  • תוכנית הלימודים מורכבת מתוכנית ליבה של 48 שעות עם מגוון רחב של חומרי לימוד כדי לחקור את היקף העסקים ומנהיגות.


תעודת בוגר בניתוח עסקי

בוגר צעד אחד קדימה עם אישור בניתוח עסקי (BA). תעודת בוגר אופציונלית שלנו יכול להיות מובנית לתוכנית MBA מקוון, אשר מדגיש את האוסף, המחקר, ומסירה של נתונים כדי לקבל החלטות עסקיות טובות יותר ותחזיות.


גלובל תושבות אפשרות

הרחב את נקודת המבט העסקית הגלובלית שלך עם ניסיון בינלאומי ממקור ראשון. המינהל המקוון של גלובל מענקי גלובל נותן לסטודנטים הזדמנות לבלות שבוע בחו"ל, לבקר וללמוד חברות בארץ זרה.

שכר הלימוד התחרותי הופך את החינוך המדורג שלנו לנגיש עוד יותר, יחד עם תוכניות סיוע פיננסי וגישה לכל החיים לשירותי הקריירה של מייסון.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. קרא פחות