תואר שני במינהל עסקים

קנצלר האוניברסיטה מציעה תואר שני במינהל עסקים. תוכניות אלה נועדו לתת מקצועי עובד את ההזדמנות עבור גמישה, חינוך בעולם האמיתי. הכיתות הן קטנות, אינטראקטיביות ויזמיות בטבע. הליבה הנדרשת של הקורסים מורכבת מקורסים ברמה העליונה המכינים תלמידים המעוניינים בפיתוח מקצועי או בקידום הקריירה בקריירה מאתגרת ודינמית בתחום העסקי.

תמחור התוכנית

  • תלמידים אמריקאים מבוססי = 765 $ לכל שעה אשראי x 30 שעות קורס אשראי = $ 22,950
  • סטודנטים בינלאומיים = 25% הנחה (בצורת מענק)

תואר שני במנהל עסקים

6110 תקשורת

הקורס מציג לתלמידים את התפקיד הקריטי של תקשורת יעילה בסביבה העסקית. הקורס מספק לתלמידים מידע שימושי על איך להבין את הקהל שלך, ליצור הודעות מוגדרות היטב, ולספק להם בבירור ובעוצמה. הסטודנטים יפתחו מטלות מצגות בכתב ובעל פה המספקות כלים מעשיים לבניית תקשורת משכנעת. הקורס יבחן גם נושאים שונים הקשורים לתקשורת בעסקים, עם דגש מיוחד על החשיבות של טכנולוגיית מדיה חברתית.


6510 קרנות שיווק

הקורס בוחן את השוק ואת הפונקציות השיווקיות הדרושות לניהול הקשר בין ספקים ולקוחות. הסטודנטים יכירו נושאים כגון תמהיל השיווק, האסטרטגיה השיווקית וגישות פסיכולוגיות וסוציולוגיות שונות למשמעת השיווקית. שיקול נוסף יינתן שיווק מדיה חברתית, התנהגות הצרכן, פרסום, מחקר, טכנולוגיית מידע, שיווק בינלאומי.


6120 מנהיגות

הקורס מעסיק מגוון רחב של חוויות חווייתיות, מקרים ומצגות קבוצתיות כדי להעניק לסטודנטים את הכישורים המעשיים, הכלים והמידע הנחוץ להם כדי שיהיו מנהיגים אפקטיביים של צוותים ויחידים הן בארגונים ללא כוונת רווח והן למטרות רווח. התלמידים ילמדו ממחקר, תיאוריה ושיטות עבודה מומלצות על סגנונות מנהיגות אפקטיביים והתנהגויות, מיומנויות לפתרון בעיות, אנשים מעוררי השראה, פיתוח צוותים וניהול מגוון תרבותי וחברתי בסביבה גלובלית.


תואר שני במנהל עסקים 6330 החלטה אנליטית

הקורס הזה מגלה לסטודנטים נתונים שימושיים ומעשיים שיגבירו את יכולתם לחשיבה ביקורתית ויעזרו להם בקבלת החלטות מבוססות על ראיות. התלמידים יכירו מגוון של נתונים סטטיסטיים וכלים תיאוריים שיאפשרו להם לנתח נתונים עסקיים ולהעריך החלטות עסקיות חלופיות.


MBA 6210 אסטרטגיה

בחינה זו בוחנת גישות שונות לקביעתה וליישומה של אסטרטגיה ארגונית שמטרתה להשיג מטרות ארוכות טווח. התלמידים ילמדו כיצד לנתח את השלבים השונים בתהליך התכנון האסטרטגי, להעריך את האפקטיביות הארגונית ואת האיומים הסביבתיים ואת ההזדמנויות, לפתח אסטרטגיות כוללות וליישם מטרות אסטרטגיות וטקטיות כאחד. הקורס גם מזהה את הגורמים וההשלכות של מיזוגים ורכישות מוצלחים, ושל אסטרטגיות רווחיות לצמיחה אורגנית.


6220 ניהול אנשים

הקורס מספק לתלמידים מידע שימושי וכלים מעשיים לגיוס, הערכה, מניע ושמירה על עובדים מוכשרים. הקורסים יחשפו את התלמידים למגוון נהלי הניהול הטובים ביותר כאשר אנשים עובדים באופן עצמאי, נמצאים במיקום משותף או עובדים בצוותים וירטואליים. התלמידים ילמדו גם כיצד לתת משוב יעיל על הביצועים, ולהשתמש ביעילות בתגמולים כספיים ולא כספיים.


MBA 6340 חשבונאות למקבלי החלטות

הקורס מכיר לתלמידים עקרונות חשבונאיים ומושגים בסיסיים ומלמד אותם כיצד להשתמש במידע חשבונאי לקבלת החלטות. הקורסים יכללו נושאים כגון הקמה ושימוש בדוחות הכספיים; כיצד למדוד נכסים, התחייבויות, מניות והכנסות; ניתוח דוחות כספיים, התנהגות עלות ומדידה; ניתוח רווחיות; עלויות רלוונטיות לקבלת החלטות מיוחדות; תִקצוּב; ואחריות חשבונאית. יש לתת את הדעת לתפקיד של טכנולוגיית המידע בפיתוח ושימוש במידע חשבונאי.


6411 שינוי מוביל

הקורס יספק לסטודנטים מידע מעשי שימושי על איך להוביל הן שינוי בקנה מידה קטן בקנה מידה ארגוני גדול. בפרט, התלמידים ילמדו כיצד ליצור צורך משותף לשינוי; כיצד להפוך את המשימה של הארגון או חזון להתנהגויות בפועל; כיצד לגייס מחויבות; כיצד למדוד התקדמות, וכיצד לנתח באופן שיטתי, ולבצע שינויים במידת הצורך, למערכות הארגונים והמבנים שלהם כדי לתמוך טוב יותר בשינוי. דוגמאות רבות בעולם האמיתי יוצעו, ולסטודנטים יהיו מספר הזדמנויות לתרגל את מה שהם לומדים.


MBA6310 יזמות

זה הקורס מכיר את התלמידים עם המידע הבסיסי שהם צריכים כדי להתחיל לגדול עסק מצליח. התלמידים ילמדו כיצד ליצור תוכנית עסקית בת קיימא שתזכה בתמיכה לבעלי עניין להשקה מוצלחת.

נושאים אחרים כוללים: אופי היזמות, המיקום האסטרטגי, איך לעשות מחקר שוק וניתוח, דרישות משפטיות לפיתוח עסק חדש, ושיטות מומלצות למימון, שיווק וניהול עסק חדש.


6420 ניתוח פיננסי וכלכלה

בחינה זו בוחנת מספר תיאוריות וכלכליות בסיסיות וכלכליות, טכניקות ופרקטיקות.

הנושאים כוללים: ערך זמן של כסף; הַעֲרָכָה; תמחור נכסי הון; סיכון וגיוון; עלות ההון; טכניקות תקצוב הון; ומיקרו ומאקרו-כלכלה. ככל שהדבר יידון, יידונו גם ההשלכות של תוכן הקורס על שיקולי מימון וכלכלה בינלאומיים.

6511 ניהול תפעול

הקורס מתמקד בתפקוד המרכזי של הפעילות בהצלחת החברה ובכלים האנליטיים הנדרשים לקבלת החלטות ניהוליות חזקות. הקורס מדגיש את היתרונות האסטרטגיים שמספקת פונקציית הפעילות לארגונים חזקים. התלמידים יהיו חשופים לנושאים כגון אסטרטגיות תפעול, שרשרות אספקה, תכנון וניתוח תהליכים, ייצור רזה, Six Sigma וגישות אחרות לניהול איכות.


6620 אבן חן

אבן הפינה היא שיאה של התוכנית ומאפשר לסטודנט לשלב באופן מלא את מה שהם למדו. הסטודנטים יפעילו את המיומנויות התפעוליות, האסטרטגיות, הפיננסיות וניהול האנשים שלהם בסימולציה עסקית אימרסיבית. הקורס מחייב את התלמידים לנתח ולפתח מענה מוצלח למגוון של אתגרים עסקיים הדורשים מהם לנצל את כל המושגים, העקרונות והכלים המוצגים בקורסים קודמים.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Chancellor University »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
12 - 18 חודשים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
20,000 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date