תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במינהל עסקים

קנצלר האוניברסיטה מציעה תואר שני במינהל עסקים. תוכניות אלה נועדו לתת מקצועי עובד את ההזדמנות עבור גמישה, חינוך בעולם האמיתי. הכיתות הן קטנות, אינטראקטיביות ויזמיות בטבע. הליבה הנדרשת של הקורסים מורכבת מקורסים ברמה העליונה המכינים תלמידים המעוניינים בפיתוח מקצועי או בקידום הקריירה בקריירה מאתגרת ודינמית בתחום העסקי.

תמחור התוכנית

  • תלמידים אמריקאים מבוססי = 765 $ לכל שעה אשראי x 30 שעות קורס אשראי = $ 22,950
  • סטודנטים בינלאומיים = 25% הנחה (בצורת מענק)

תואר שני במנהל עסקים

6110 תקשורת

הקורס מציג לתלמידים את התפקיד הקריטי של תקשורת יעילה בסביבה העסקית. הקורס מספק לתלמידים מידע שימושי על איך להבין את הקהל שלך, ליצור הודעות מוגדרות היטב, ולספק להם בבירור ובעוצמה. הסטודנטים יפתחו מטלות מצגות בכתב ובעל פה המספקות כלים מעשיים לבניית תקשורת משכנעת. הקורס יבחן גם נושאים שונים הקשורים לתקשורת בעסקים, עם דגש מיוחד על החשיבות של טכנולוגיית מדיה חברתית.


6510 קרנות שיווק

הקורס בוחן את השוק ואת הפונקציות השיווקיות הדרושות לניהול הקשר בין ספקים ולקוחות. הסטודנטים יכירו נושאים כגון תמהיל השיווק, האסטרטגיה השיווקית וגישות פסיכולוגיות וסוציולוגיות שונות למשמעת השיווקית. שיקול נוסף יינתן שיווק מדיה חברתית, התנהגות הצרכן, פרסום, מחקר, טכנולוגיית מידע, שיווק בינלאומי.


6120 מנהיגות

הקורס מעסיק מגוון רחב של חוויות חווייתיות, מקרים ומצגות קבוצתיות כדי להעניק לסטודנטים את הכישורים המעשיים, הכלים והמידע הנחוץ להם כדי שיהיו מנהיגים אפקטיביים של צוותים ויחידים הן בארגונים ללא כוונת רווח והן למטרות רווח. התלמידים ילמדו ממחקר, תיאוריה ושיטות עבודה מומלצות על סגנונות מנהיגות אפקטיביים והתנהגויות, מיומנויות לפתרון בעיות, אנשים מעוררי השראה, פיתוח צוותים וניהול מגוון תרבותי וחברתי בסביבה גלובלית.


תואר שני במנהל עסקים 6330 החלטה אנליטית

הקורס הזה מגלה לסטודנטים נתונים שימושיים ומעשיים שיגבירו את יכולתם לחשיבה ביקורתית ויעזרו להם בקבלת החלטות מבוססות על ראיות. התלמידים יכירו מגוון של נתונים סטטיסטיים וכלים תיאוריים שיאפשרו להם לנתח נתונים עסקיים ולהעריך החלטות עסקיות חלופיות.


MBA 6210 אסטרטגיה

בחינה זו בוחנת גישות שונות לקביעתה וליישומה של אסטרטגיה ארגונית שמטרתה להשיג מטרות ארוכות טווח. התלמידים ילמדו כיצד לנתח את השלבים השונים בתהליך התכנון האסטרטגי, להעריך את האפקטיביות הארגונית ואת האיומים הסביבתיים ואת ההזדמנויות, לפתח אסטרטגיות כוללות וליישם מטרות אסטרטגיות וטקטיות כאחד. הקורס גם מזהה את הגורמים וההשלכות של מיזוגים ורכישות מוצלחים, ושל אסטרטגיות רווחיות לצמיחה אורגנית.


6220 ניהול אנשים

הקורס מספק לתלמידים מידע שימושי וכלים מעשיים לגיוס, הערכה, מניע ושמירה על עובדים מוכשרים. הקורסים יחשפו את התלמידים למגוון נהלי הניהול הטובים ביותר כאשר אנשים עובדים באופן עצמאי, נמצאים במיקום משותף או עובדים בצוותים וירטואליים. התלמידים ילמדו גם כיצד לתת משוב יעיל על הביצועים, ולהשתמש ביעילות בתגמולים כספיים ולא כספיים.


MBA 6340 חשבונאות למקבלי החלטות

הקורס מכיר לתלמידים עקרונות חשבונאיים ומושגים בסיסיים ומלמד אותם כיצד להשתמש במידע חשבונאי לקבלת החלטות. הקורסים יכללו נושאים כגון הקמה ושימוש בדוחות הכספיים; כיצד למדוד נכסים, התחייבויות, מניות והכנסות; ניתוח דוחות כספיים, התנהגות עלות ומדידה; ניתוח רווחיות; עלויות רלוונטיות לקבלת החלטות מיוחדות; תִקצוּב; ואחריות חשבונאית. יש לתת את הדעת לתפקיד של טכנולוגיית המידע בפיתוח ושימוש במידע חשבונאי.


6411 שינוי מוביל

הקורס יספק לסטודנטים מידע מעשי שימושי על איך להוביל הן שינוי בקנה מידה קטן בקנה מידה ארגוני גדול. בפרט, התלמידים ילמדו כיצד ליצור צורך משותף לשינוי; כיצד להפוך את המשימה של הארגון או חזון להתנהגויות בפועל; כיצד לגייס מחויבות; כיצד למדוד התקדמות, וכיצד לנתח באופן שיטתי, ולבצע שינויים במידת הצורך, למערכות הארגונים והמבנים שלהם כדי לתמוך טוב יותר בשינוי. דוגמאות רבות בעולם האמיתי יוצעו, ולסטודנטים יהיו מספר הזדמנויות לתרגל את מה שהם לומדים.


MBA6310 יזמות

זה הקורס מכיר את התלמידים עם המידע הבסיסי שהם צריכים כדי להתחיל לגדול עסק מצליח. התלמידים ילמדו כיצד ליצור תוכנית עסקית בת קיימא שתזכה בתמיכה לבעלי עניין להשקה מוצלחת.

נושאים אחרים כוללים: אופי היזמות, המיקום האסטרטגי, איך לעשות מחקר שוק וניתוח, דרישות משפטיות לפיתוח עסק חדש, ושיטות מומלצות למימון, שיווק וניהול עסק חדש.


6420 ניתוח פיננסי וכלכלה

בחינה זו בוחנת מספר תיאוריות וכלכליות בסיסיות וכלכליות, טכניקות ופרקטיקות.

הנושאים כוללים: ערך זמן של כסף; הַעֲרָכָה; תמחור נכסי הון; סיכון וגיוון; עלות ההון; טכניקות תקצוב הון; ומיקרו ומאקרו-כלכלה. ככל שהדבר יידון, יידונו גם ההשלכות של תוכן הקורס על שיקולי מימון וכלכלה בינלאומיים.

6511 ניהול תפעול

הקורס מתמקד בתפקוד המרכזי של הפעילות בהצלחת החברה ובכלים האנליטיים הנדרשים לקבלת החלטות ניהוליות חזקות. הקורס מדגיש את היתרונות האסטרטגיים שמספקת פונקציית הפעילות לארגונים חזקים. התלמידים יהיו חשופים לנושאים כגון אסטרטגיות תפעול, שרשרות אספקה, תכנון וניתוח תהליכים, ייצור רזה, Six Sigma וגישות אחרות לניהול איכות.


6620 אבן חן

אבן הפינה היא שיאה של התוכנית ומאפשר לסטודנט לשלב באופן מלא את מה שהם למדו. הסטודנטים יפעילו את המיומנויות התפעוליות, האסטרטגיות, הפיננסיות וניהול האנשים שלהם בסימולציה עסקית אימרסיבית. הקורס מחייב את התלמידים לנתח ולפתח מענה מוצלח למגוון של אתגרים עסקיים הדורשים מהם לנצל את כל המושגים, העקרונות והכלים המוצגים בקורסים קודמים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

קנצלר האוניברסיטה הוא בעל מוטיבציה גבוהה, צוות של חוקרים נמרצים עסקים, אנשי אקדמיה, ואנשי מקצוע אשר פועלים במלוא המרץ על הפיכת 160 שלנו בן אוניברסיטה לתחנת כוח איזורית להשכלה עסקית וחדשנות. אנו מציעים ... קרא יותר

קנצלר האוניברסיטה הוא בעל מוטיבציה גבוהה, צוות של חוקרים נמרצים עסקים, אנשי אקדמיה, ואנשי מקצוע אשר פועלים במלוא המרץ על הפיכת 160 שלנו בן אוניברסיטה לתחנת כוח איזורית להשכלה עסקית וחדשנות. אנו מציעים סביבת הוראה חדשניות המתאים המהיר, הצרכים התובעניים של היום 's השוק העולמי מקום חינוכי. בשלב קנצלר האוניברסיטה, אנו מאמינים כי מכללות ואוניברסיטאות מקומי יכול לעשות יותר כדי לעזור לעסקים אזוריים ולאומיים להתרחב ולשגשג. אנו גם מאמינים כי המכללות האזוריות, אוניברסיטאות וחברות תלויים זה בזה באמת, כי כל הצדדים צריכים לעבוד ביחד כדי לקדם את האינטרסים העסקיים האזורי. החלוקה לתואר ראשון היא ביתם מעלות העסק, העוזרת המשפטית והטכנולוגיה ליישם מעלות מידע.סטודנטים יכולים ללמוד התמחויות שונות, החל חשבונאות וניהול תאגידי ספורט וניהול. קנצלר האוניברסיטה מציעה את תוכנית שמונה שבועות תואר מואצת למידה רבים ואפשרויות תזמון לסטודנטים, כולל תוכנית מקוונת מלאה על הלומד המבוגר. בשלב קנצלר האוניברסיטה, אנו רואים אותך עכשיו ואנחנו רואים אותך אז. מה זה אומר? Simple. אנחנו רואים אותך עכשיו. איפה אתה, מי אתה. אנו רואים כי יש לך פוטנציאל ייחודי לצרכים. אנו מבינים כי אתה צריך את ההזדמנות כדי לקבל חינוך טוב יותר כדי להשיג את החלומות שלך ואת המטרות. כפי אוניברסיטת ההזדמנות שלך, אנחנו נעזור לך לקבל את החינוך שאתה צריך. כל מה שנדרש. אנחנו רוצים להסיר כל מכשול שאתה עלול להיתקל בהן כדי לקבל את החינוך שאתה רוצה, צריך, מגיע. אנו מציעים סיוע כספי הסיוע. אנו מציעים תוכניות הרלוונטיות כדי להתאים לצרכים שלך ואת הפוטנציאל. אנו מציעים ייעוץ אקדמי. אנו מציעים שיעורים. אנו מציעים שירותי קריירה מתמשכת. אנחנו רואים אותך אז. אנחנו רואים אותך אחרי שהשלמת בהצלחה את החינוך שלכם קנצלר האוניברסיטה. אנחנו רואים אותך מצויד כישורים מעשיים הרלוונטיים המאפשרים לך כדי להצליח בקריירה שבחרת. אנחנו רואים אותך עושה את ההבדל העבודה שלך, כמו גם לתת בחזרה לקהילה שלך. אנחנו רואים אותך כאדם שלם עם פוטנציאל אמיתי, עם הכישרון הטמון, עם תשוקה לנצל את ההזדמנות כל העולם מחזיק. אנחנו רוצים להיות אוניברסיטה שלך הבחירה של שארית חייך מציע את כל המשאבים החינוכיים שאתה צריך עכשיו כדי לקבל את העבודה שאתה רוצה, כמו גם להציע את הכלים 'אז תצטרך לשמור על עצמך חדה רלוונטי מתמיד המשתנה בעולם. קרא פחות