למידה ניידת בלמידה מרחוק MBA

עם התכנית לתואר השני החדשה במנהל עסקים, בתיכון מרחוק SRH יש את הרעיון של למידה מרחוק גמישה פתח בעקביות: הרעיון של הלימוד נייד למידה מוכרת המשלב תוכן עם השימוש הגמיש של המדיה חדשה. באופן ספציפי, זה אומר שאתה יכול להתקשר מהאייפד שלך כל קורס תוכן של דיגיטלי למידה מרחוק MBA, אנו להעמיד לרשות לך בתחילת הלימודים שלך. אתה לומד מולטימדיה עם טקסט, פודקאסטים, וקטעי וידאו - המקום בו אתה נמצא ומה אתה רוצה ללמוד ממנו ישר.

חילופי מידע וידע ECAMPUS


במהלך הסמסטר, חילופי אינטנסיבית על SRH דואר הקמפוס מרחוק בתיכון נעשה. למידה מרחוק MBA שלך מלווה בהרצאות ותרגילים וירטואליים. מתחילת המחקר אליך עם חונך מן הפרופסורים לצד, אשר ידריך אותך בכל עת ניתן לטפל בשבילך. יתר על כן, אתה יכול להגיע דרך הדואר בקמפוס בכל עת היועץ האישי שלך בממשל.

למידה מרחוק עם הרצאות בכיתה קומפקטיות


באירוע בעיטה בתחילת הלימודים שלך, אתה מקבל יחידת העבודה שלך - האייפד - ו יושקה שיטת הלימוד החדשה של "למידה ניידת". בסוף כל סמסטר, אירוע בן חמישה ימים יתקיים בנוכחות קומפקטית. במהלך פרופסורים האירוע הזה, מרצים וסטודנטים להחליף מידע על תוכן הקורס. חוץ מזה, אתה נהנה תוכנית מאתגרת לספסל הלימודים שלך ללמוד לדעת טוב יותר. בתוך נוכחות קומפקטית זו, הבדיקות המתאימות ניתן לקחת.

התמחות במנהל עסקים


המושג למידה Mobile נותן לתלמידים גמישות מלאה בפיתוח תוכן הקורס. אתה לומד שם ומתי שהם רוצים. כדי לעמוד ביעדים מקצועיים הפרט של תלמידי MBA מי SRH מספק שלוש התמחויות Fernhochschule בלמידה מרחוק MBA. עם דגש על ניהול משאבים אנוש, שיווק וניהול פיננסי כדי להעפיל עם הלמידה מרחוק MBA ניהול המשימות רצויים אישית משלך.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי SRH FernHochschule Riedlingen »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
אוק 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date