תואר שני במנהל עסקים (MBA)

כללי

תיאור התכנית

לפני הלימודים

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים לשנתיים "תואר שני במנהל עסקים למנהיגים עולמיים ומקצוענים עסקיים" מלמדת מערך של מיומנויות שיגדילו את יכולות העבודה הקריירות שלך. מנהלים שאפתניים זוכים להכשרה אינטנסיבית ומאתגרת במשרה חלקית והסיכוי להשיג תואר אקדמי מוכר בינלאומי.

סקירה כללית

תוכנית ה- MBA מייצגת חינוך גנרליסטי עם מוקד בינלאומי חזק המקדם ומשפר את יכולותיהם המקצועיות והחברתיות של התלמידים. המשתתפים בקורס זה לומדים כיצד לזהות ולנתח בעיות יזמיות באופן שיטתי, לספק פתרונות מתאימים ולקבל ולקבל, כמו גם ליישם, החלטות בהתאמה.

בנוסף להוראת טכניקות מנהיגות וניהול משא ומתן, התוכנית מתמקדת בפיתוח וקידום מיומנויות חברתיות בכל הקשור לעבודת צוות, תקשורת ומצגת. המשתתפים מרוויחים הן מההחלפה עם סטודנטים אחרים והן מרשת המרצים הבינלאומית של MCI. הידע שנרכש לאחרונה, כמו גם היכולות הבין-תרבותיות והכישורים החברתיים הנלמדים בקורס, מאפשרים לבוגרים לשלוט כראוי במשימות ניהול עתידיות ובאחריות מנהיגות אסטרטגית.

הוֹדָאָה

בקשות קבלה מתקבלות על בסיס מתגלגל. המסמכים הנדרשים יש להגיש באופן מקוון.

תנאים מוקדמים

  • תואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת
  • מינימום של 3 שנות ניסיון מקצועי בתפקיד מוסמך לפני תחילת התוכנית (באופן אידיאלי, פעילות מקצועית מוסמכת גם במהלך תוכנית ה- MBA)
  • הוכחה לשליטה הולמת באנגלית

הליך הקבלה

תהליך הקבלה כולל את המרכיבים הבאים:

  • טופס בקשה
  • הוכחה לשליטה הולמת באנגלית
  • רֵאָיוֹן
  • החלטה

יישום

את הבקשה יש להגיש בצורה של טופס בקשה סטנדרטי בליווי המסמכים הנדרשים (קורות חיים, חיבור, תואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת). ניסיון מקצועי מינימלי של 3 שנים בתפקיד מוסמך לפני תחילת התוכנית (באופן אידיאלי, פעילות מקצועית מוסמכת גם במהלך תוכנית ה- MBA).

הוכחה לשליטה הולמת באנגלית

למועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית: דרושה תעודת מבחן TOEFL או שווה ערך (ראה מסגרת ייחוס אירופאית לשפות: משתמש בקיא). התוצאות תקפות למשך שלוש שנים ממועד המבחן.

מבחן האנגלית כשפה זרה (TOEFL)
מבחן האנגלית כשפה זרה (TOEFL) ניתן לגשת בכל מרכז TOEFL בינלאומי. מבחן מבוסס אינטרנט נדרש ציון מינימלי של 92 נקודות.


IELTS (ACADEMIC) - מערכת בדיקות שפה אנגלית בינלאומית
ציון מינימלי של 6.5.

רֵאָיוֹן

הראיון מעניק למבקשים הזדמנות להציג את עצמם באופן אישי, לספר את ההיסטוריה הקריירה שלהם, להסביר את המוטיבציה שלהם לתכנית זו, וכן לתאר את מטרותיהם המקצועיות לטווח הבינוני. ראיון מבוסס סקייפ הוא גם אפשרי.

החלטה

ועדת קבלה מחליטה על קבלתו של המועמד לתכנית לתואר שני.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... קרא יותר

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. קרא פחות
אינסברוק , אנטוורפן + 1 יותר פחות