יחידת ניהול עסקים / תוכנית שיווק נועד לשפר את כישורי הניהול צריך לתפקד ביעילות בתוך ארגון שיווקי. הסטודנטים יקימו ויגנו על הפתרונות שלהם לבעיות של ניהול משברים, הזדמנויות צמיחה רווחיות ושינוי מנהיגות. לאורך כל התכנית, התלמידים מקבלים ניסיון בהמצאת מצב לבעיה מוגדרת היטב; יישום כלים ומושגים לניתוח מגוון של פתרונות חלופיים; ובחירה והגנה על מסלול הפעולה המומלץ.

תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת פיניקס מנצל למידה מבוססת בעיות שבה התלמידים לחדד את הבעיה שלהם לפתרון מיומנויות יחד עם התקשורת שלהם, יצירתיות, ניצול מידע, מיומנויות חשיבה ביקורתית. הם מוערכים על בסיס השימוש שלהם בפתרון בעיות הבעיה (אשר מעסיקה כותרת כללית), כמו גם התקשורת שלהם מיומנויות חשיבה ביקורתית במהלך ההצגה שלהם.

ב MBA / MKT התמחות , התלמידים תיצור בעיה עסקית מורכבת לפתרון תרחישים ציור על מיומנויות וכישורים שולט במהלך התוכנית. התלמידים ירכשו ניסיון בהמצאת מצב לבעיה עסקית מוגדרת היטב, כדי לנצל הזדמנויות שיווקיות לארגון לפי בחירתם. הם יחולו כלים עסקיים ומושגים לניתוח מגוון של פתרונות חלופיים, יקבלו משוב על הבחירות שהם עושים. הם יוכלו להגן על הפתרונות שלהם ולהמליץ ​​על מדדי הערכה והערכת ביצועים עבור הבעיה העסקית.

צוותי למידה יחילו את העקרונות של ההשוואות לאורך התוכנית כדי לחקור את הפתרונות היצירתיים ביותר לבעיה שיווקית. זה יעשיר את החלופות שלוקחים בחשבון בהערכת הפתרונות האפשריים לבעיות.

MBA / MKT כולל 45 שעות אשראי וכולל 3 קורסי מיומנות (MBA / 501, MBA / 502, MBA / 503) אשר עשויים להיות מרוצים באמצעות קורסים לתואר ראשון. תלמידים יכולים גם לוותר על 9 נקודות זכות נוספות באמצעות קורסים לתואר שני ועשויים להיות זכאים לתושבות של 27 שעות אשראי.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי University of Phoenix Online »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date