תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במנהיגות ארגונית

כללי

תיאור התכנית

קבל את קצה הדרושים כדי להאיץ את הצמיחה הקריירה שלך עם מאסטר של תואר במינהל עסקים (MBA). שפר את האמון המקצועי שלך, ניהול פרויקטים, חשיבה ביקורתית ויכולת מנהיגות. אתה יכול לשפר את החינוך שלך ולרומם העמדה המקצועית שלך אחרי התוכנית המורכבת רק 33 נקודות. אתה תמצא תוכנית זו היא אחת באינטרנט זמין מואצת ביותר.

תוכל גם לגלות כי שני במנהל עסקים מ אשפורד האוניברסיטה היא אחת התוכניות העלות הנמוכה ביותר זמין ב $ 480/credit. אתה יכול גם להיות זכאים להשתמש תוכנית החזר שכר הלימוד באמצעות המעסיק שלך.

התאמה אישית של תואר MBA שלך כאשר אתה זוג זה עם ריכוז. השתמש החינוך הקודמת או ניסיון עבודה כדי לשפר את ה-MBA שלך ולהתאים אותו באופן הדוק יותר עם יעדים מקצועיים וחינוכיים שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

לאזן את העבודה שלך עם קורסים מקוונים כמו שאתה מרוויח תואר שני או הראשון שלך. אתה תמצא אוניברסיטת אשפורד, נוסדה בשנת 1918, היא בחירה אידיאלית עבורך אם אתה מבוגר או עבודה עדיין לא סיימתי את התואר שלך. ל ... קרא יותר

לאזן את העבודה שלך עם קורסים מקוונים כמו שאתה מרוויח תואר שני או הראשון שלך. אתה תמצא אוניברסיטת אשפורד, נוסדה בשנת 1918, היא בחירה אידיאלית עבורך אם אתה מבוגר או עבודה עדיין לא סיימתי את התואר שלך. לסמוך על אוניברסיטת אשפורד לספק תכנית לתואר באיכות גבוהה שהיא: --Benefit משתלמת מאחד מעלויות התכנית הנמוכה ביותר באינטרנט זמין. קורסי תואר השני מתחילים ב 432 $ / אשראי. מואץ - להרוויח את התואר שלך קטן כמו 12-24 חודשים. כיתות 5-6 שבועות ונלקחות אחד בכל פעם. נוח - תוכל ליהנות מהגמישות של קורסים מקוונים, 24 שעות ביממה. שיעורים מקוונים הם אסינכרוני, אז כמו דוא"ל, אתה יכול להתחבר בכל עת להשתתף ולפרסם את העבודה שלך בכיתה. המשימה של אוניברסיטת אשפורד היא לספק,, הזדמנויות נגישות במחיר סביר, חדשניות באיכות גבוהה למידה ותוכניות תואר שלענות על הצרכים המגוונים של אנשים רודפים שלמות בחיי, המקצועות, והקהילות שלהם. מטרות לטפח סביבה נמרצת, מגוונת למידה מעוצבת על ידי מודעות עכשוויות, חקירה אינטלקטואלית, וחיפוש משותף אחר אמת שבתלמידים לצבור ידע ולבנות מיומנויות וערכים שימושיות בפיתוח האישי וקריירה שלהם. לטפח למידה ממוקדת-תלמיד בכל הרמות, נתמך על ידי משאבים טכנולוגיים והובילו על ידי סגל מוכשר וצוות שהם מודרכים על ידי מלגה עכשווית ופרקטיקה מקצועית. כדי לקדם את הפיתוח של ערכי יסוד רלוונטיים למנהיגות במאה ה -21: ערך עצמי, יצירתיות, תלות הדדית, שירות, יושרה, ויעילות. לטפח צמיחה רוחני והאישית, רגישות לגיוון וכבוד אדם, מנהיגות אפקטיבית ואחראית, אחריות סביבתית, ולמידה לכל החיים. כדי לספק חוויה מכללת אמנויות ליברלית מסורתית, מואץ תוכניות חיצוניות מעלות ללומדים מבוגרים, ותוכניות לתואר שני רלוונטיות. למקום עדיפות על יעילות מוסדית, ערך מצוין, affordability, שירותי תלמיד מגיבים, תהליכים מנהליים וחשבון, הערכה רציפה של למידת תלמידים, ושיפור תכנית לימודים כדי להבטיח איכות בתרבות משתנה במהירות ולהפגין מנהיגות חדשנית בהשכלה גבוהה. כדי לשמור על כוח מבצעי, פיננסי, ואסטרטגי כדי להבטיח את העתיד של אוניברסיטת אשפורד. קרא פחות