יחידת ניהול עסקים / ניהול טכנולוגיה התוכנית נועדה לשפר את כישורי הניהול צריך לתפקד ביעילות בתוך ארגון הטכנולוגיה. הסטודנטים יצרו ויגנו את הפתרונות שלהם לבעיות מבוססות טכנולוגיה של ניהול משברים, הזדמנויות צמיחה רווחיות ושינוי מנהיגות. לאורך כל התכנית, התלמידים מקבלים ניסיון בהמצאת מצב לבעיה מוגדרת היטב; יישום כלים ומושגים לניתוח מגוון של פתרונות חלופיים; ובחירה והגנה על מסלול הפעולה המומלץ.

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת פיניקס מנצלת למידה מבוססת בעיות שבה התלמידים מחדדים את פתרון הבעיות שלהם יחד עם התקשורת, היצירתיות, ניצול המידע ומיומנויות החשיבה הביקורתית שלהם. הם מוערכים על בסיס השימוש שלהם בפתרון בעיות הבעיה (אשר מעסיקה כותרת כללית), כמו גם התקשורת שלהם מיומנויות חשיבה ביקורתית במהלך ההצגה שלהם.

ב MBA / TM התמחות, התלמידים תיצור בעיה עסקית מורכבת לפתרון תרחישים ציור על מיומנויות וכישורים שולט במהלך התוכנית. סטודנטים ירכשו ניסיון בהמצאת מצב לבעיה עסקית מוגדרת היטב, כדי לנצל הזדמנויות מבוססות טכנולוגיה לארגון לפי בחירתם. הם יחולו כלים עסקיים ומושגים לניתוח מגוון של פתרונות חלופיים, יקבלו משוב על הבחירות שהם עושים. הם יוכלו להגן על הפתרונות שלהם ולהמליץ ​​על מדדי הערכה והערכת ביצועים עבור הבעיה העסקית.

צוותי למידה יחילו את עקרונות ההשוואות לאורך כל התוכנית, כדי לחקור את הפתרונות היצירתיים ביותר לבעיה טכנולוגית. זה יעשיר את החלופות שלוקחים בחשבון בהערכת הפתרונות האפשריים לבעיות.

ה- MBA / 501, MBA / 502, MBA / 503), אשר עשויים להיות מרוצים באמצעות קורסים לתואר ראשון. סטודנטים יכולים גם לוותר על תשעה נקודות זכות נוספות באמצעות קורסים לתואר שני ועשויים להיות זכאים ל -27 שעות תושבות.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי University of Phoenix Online »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date