המאסטר של מנהל עסקים / חשבונאות התוכנית נועדה לשפר את כישורי ניהול התלמידים צריכים לתפקד ביעילות בתוך ארגון חשבונאות. הסטודנטים יקימו ויגנו על הפתרונות שלהם לבעיות של ניהול משברים, הזדמנויות צמיחה רווחיות ושינוי מנהיגות. לאורך כל התכנית, התלמידים מקבלים ניסיון בהמצאת מצב לבעיה מוגדרת היטב; יישום כלים ומושגים לניתוח מגוון של פתרונות חלופיים; ובחירה והגנה על מסלול הפעולה המומלץ.

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת פיניקס מנצלת למידה המבוססת על בעיות, שבה מעודדים את כישורי פתרון הבעיות שלהם יחד עם התקשורת, היצירתיות, ניצול המידע ומיומנויות החשיבה הביקורתית שלהם. הם מוערכים על בסיס השימוש שלהם בפתרון בעיות הבעיה (אשר מעסיקה כותרת כללית), כמו גם התקשורת שלהם מיומנויות חשיבה ביקורתית במהלך ההצגה שלהם.

התמחות MBA / ACC מיועדת לשפר את כישורי הניהול החשבונאי שהסטודנטים צריכים לתפקד ביעילות בתוך עסקים פרטיים, ארגונים ללא כוונת רווח וסוכנויות ציבוריות. התמחות MBA / ACC מבוססת על קורסים במערכות מידע חשבונאיות מתקדמות, חשבונאות עלויות מתקדמות, מיסוי עסקים מתקדם, תיאוריה חשבונאית וביקורת.

צוותי הלמידה יחילו את עקרונות ההשוואות לאורך כל התוכנית, כדי לחקור את הפתרונות היצירתיים ביותר לבעיה חשבונאית. זה יעשיר את החלופות שלוקחים בחשבון בהערכת הפתרונות האפשריים לבעיות.

תואר MBA / 501, MBA / 502, MBA / 503), אשר עשוי להיות מרוצה באמצעות קורסים לתואר ראשון. כמו כן, סטודנטים רשאים לוותר על תשעה נקודות זכות נוספות באמצעות קורסים לתואר שני ועשויים להיות זכאים לתושבות של 36 שעות אשראי.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי University of Phoenix Online »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date