תואר שני במנהל עסקים בבריאות

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית על תכנית

תעשיית הבריאות חווה צמיחה דרמטית שינוי, הדורש מנהיגים שיש להם גם הערכה של האתגרים הייחודיים של תעשיית זה ושיטות עבודה מומלצות, וכן חינוך עסקי מקיף.

American-Sentinel של MBA-Healthcare הוא הטוב שבשני העולמות - תוכנית לתואר שני במינהל עסקים, בליווי התמקדות מיוחדת בתחום הבריאות. עיצבנו תוכנית זו כדי להכשיר את הבוגרים לתפקידים בכירים בתחום הבריאות, המסוגלים לשלב רעיונות מתחומים שונים ושיטות עבודה מומלצות בתעשייה לאתגרים הייחודיים של שירותי הבריאות.

MBA - קורסים תוכנית הבריאות פתוחים לרישום פעם בחודש.

תכנית יעדים

המטרות של תוכנית MBA באינטרנט - תוכנית הבריאות הן:

  • פיתוח מיומנויות ניהול המותאמות לאתגרים הייחודיים בתעשיית הבריאות.
  • סקור את המקורות של היתרון התחרותי ומנגנוני מימון חלופיים הרלוונטיים לארגוני הבריאות.
  • חקור את היישומים של מערכות מידע כדי לשפר את מהירות קבלת ההחלטות ואת האפקטיביות.
  • מעריכים את האתגרים המשפטיים, הרגולטוריים והאתיים האופייניים לתעשיית הבריאות.
  • רכש את הכישורים הבינאישיים הנדרשים כדי לנהל את הביצועים של אנשי מקצוע בתחום הבריאות בסביבות ארגוניות מגוונות.
  • באמצעות הקורס אסטרטגית פרויקט אבן, לנהל מחקר וליישם לקחים לתעשיית הבריאות.
  • לפתח את התובנות הנדרשות כדי לשלב מספר פרספקטיבות תפקודיות ופרספקטיבות מקצועיות שונות כדי ליצור פתרונות חדשניים לבעיות מורכבות.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

אמריקן סנטינל האוניברסיטה קיימת כדי לאפשר לתלמידים שלנו כדי להשיג את מטרות החינוך המקצועי שלהם. איכות גבוהה שלנו לתואר מקוון עוצבו כך שהתלמידים שלנו יכולים למקסם את ההחזר שלהם על הלמידה. הגישה החינוכ ... קרא יותר

אמריקן סנטינל האוניברסיטה קיימת כדי לאפשר לתלמידים שלנו כדי להשיג את מטרות החינוך המקצועי שלהם. איכות גבוהה שלנו לתואר מקוון עוצבו כך שהתלמידים שלנו יכולים למקסם את ההחזר שלהם על הלמידה. הגישה החינוכית האמריקאית של סנטינל היא המגובים על ידי המנהיגים הבכירים במוסדות להשכלה גבוהה בצפון אמריקה. אמריקן סנטינל נוסדה אוניברסיטת ונדרבילט טכנולוגיית החברה על ידי מנהיגי האקדמי והעסקי ארצית מוכרת, כולל ג 'ו ב וויאט, קנצלר אמריטוס מאוניברסיטת ונדרבילט וד"ר ריצ' רד וו אוליבר, מנכ"ל אמריקן סנטינל האוניברסיטה (מחבר ספרי ניהול מספר, לשעבר סמנכ"ל השיווק של נורטל, ופרופסור עטורת הפרסים באוניברסיטת ואנדרבילט). דפי מידע נוסדה בשנת (הקולג 'האמריקאי של מדעי המחשב ומערכות מידע) 1988 ו 2000 (בוגר בית הספר האמריקאי למינהל) מעל 15 לתואר מקוון ללא דרישות התושבות 1,200 תלמידים 1,400 בוגרים 40 סגל מלא נלווה (מעל 60% עם PhDs) 35 מנהלי האקדמי והצוות משרדים:, דנבר CO ו - ברמינגהאם, AL מוכר: למידה מרחוק & המועצה הדרכה הסטודנטים שביעות רצון: ממוצע יותר מ 90% על פני תוכניות הצהרת כוונות המשימה האמריקני המשמר של האוניברסיטה היא לספק באיכות גבוהה, תואר חדשניים ותוכניות תעודה המאפשרים לתלמידים לפתח את החשיבה הביקורתית, קבלת ההחלטות, ואת כישורי המנהיגות הנדרשים כדי לשפר את חייהם האישיים ועל הקריירה שלהם מתעוררים industri es ומגזרים בצמיחה מהירה של הכלכלה הגלובלית. הצהרת החזון כדי להיות מוכר כמנהיג העולם ... ... מתן נגישות, חינוך איכותי, מתקדם עבור הלומד, מוטיבציה לא מסורתיים / מקצועי שמבקש להוביל בתעשיות מתפתחות או פלחי שוק גדל והולך של הכלכלה העולמית ... ... מתן רמות חדשות של גישה, סטודנטים ממניעים שאינם מסורתיים מי כאן לידי ביטוי, לא היה לי את ההזדמנות לתארים מקצועיים מתקדמים מסיבות של זמן, כסף, או גיאוגרפיה ... ... לשימוש חדשני של טכנולוגיה אשר יוצרת סטנדרטים חדשים בתחום הערכת הישגים של מצוינות אקדמית ... ... להבנה שעונות על הצרכים המשתנים של התלמידים שלה, קהילות, ומרכיבים אחרים ... ... ליצירת מצוינות שירותי סטודנטים המכוננת. קרא פחות
בירמינגהם , אורורה + 1 יותר פחות