תואר שני במינהל עסקים - MBA Online

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

בתרחיש המורכב בו אנו פועלים ההצלחה אינה שוכנת עוד בתחום כלי הניהול, אלא ביכולת לפתור את הבעיות המתעוררות.

לכן תואר שני במנהל עסקים מקוון ESEUNE Business School תוכנן על בסיס הצעת ערך חדשנית להכנת אנשי מקצוע המספקים פתרונות טרנספורמטיביים לחברות ולחברה. מפתח מיומנויות (מנהיגות, צוותים, יצירתיות, חזון וכו ') ומשפר את הידע (אסטרטגיה, חדשנות, תכנון פיננסי וכו') התורמים להצלחה בניהול העסקים ומעצימים את הקריירה המקצועית של המשתתפים.

ה- MBA המקוון משלב מפגשים א-סינכרוניים בהם התלמיד עובד באופן אינדיבידואלי עם כיתה אחת בחודש באתר-דיגיטלי (באמצעות זום) בהם התלמידים והמורים מחזקים את הלמידה.

מהם גורמי ההצלחה העיקריים של ה- MBA המקוון?

 1. אנשים משתתפים
  אנשים עם ניסיון מקצועי והקרנה, השואפים לניהול ארגונים.
 2. המורים
  אנשי מקצוע (מהטובים בתחומם) הבולטים בניסיונם הרב בנושאים עליהם הם עובדים.
 3. השיטה
  התמקד לחלוטין בשיפור מיומנויות ואיחוד ידע לניהול עסקי.
 4. נטוורקינג
  כ -3,000 מנהלים שסיימו את תואר ה- MBA שלהם ב- ESEUNE עובדים במאות חברות ב -30 מדינות ברחבי העולם.
 5. מבנה ה- MBAyourself
  זה מאפשר להפוך את פיתוח המאסטר לתואם לפעילות המקצועית והאישית של התלמיד.
 6. החזון העולמי
  תקופות הוראה אופציונליות באוניברסיטת ג'ורג'טאון, סין, עמק הסיליקון, הודו ואפריקה.

man, businessman, tablet computer

התוכנית

A. אנשים וציוד

אנשים הם גורם המפתח בארגון של ימינו. הם המקור העיקרי ליתרון תחרותי שכן רק באמצעות יצירתיות וידע נוצרים הרעיונות שארגון זקוק להם כדי ליצור ערך באופן קבוע ובקצב הולך וגובר. בתחום זה של התוכנית אנו מראים את המפתחות לעבודה עם אנשים, החל מעצמו (ידע עצמי), המשך עם הצוות (מנהיגות) וכלה בסביבת הארגון, לפיתוח סגנון ניהול חדש המכוון ליצירת ערך דרך האנרגיה של האנשים.

 1. מנהיגות ואינטליגנציה רגשית
 2. איך לעבוד עם צוותים
 3. אימון קבוצתי
 4. NLP ותקשורת יעילה
 5. הכרה באנשים
 6. העצמת צוותים לשינוי

ב. ערך ושוק

רעיונות כשלעצמם אינם מייצרים ערך. הערך נקבע על ידי הלקוח והשוק. חדשנות הופכת רעיונות לערך. בתחום זה של התוכנית נציג את המפתחות לחדשנות על ידי פריסת כלים ושיטות המסייעים למנהלים לתעל את האנרגיה שמייצרים אנשים לקראת פיתוח מוצרים, שירותים ומודלים ארגוניים שמטרתם לייצר ערך.

 1. הערך, הלקוחות, השוק
 2. חדשנות ויצירתיות
 3. מנהיגות חדשנית
 4. מפות ערך
 5. כיצד לפתח הצעות ערך מובחנות
 6. חדשנות כיכולת מערכתית
 7. MAP (פרויקט פעולה רב תחומי)

ג. טרנספורמציה דיגיטלית

החברות שלנו מתמודדות עם האתגר הגדול ביותר שחוו אי פעם: הפיכת המודלים העסקיים שלהן. זה לא זמן של שינוי; אנו חיים שינוי בעידן. טכנולוגיה, גלובליזציה, ערכים צרכניים חדשים מייצרים מודלים עסקיים חדשים ביותר ויותר מגזרים. וכאשר טרנספורמציה זו מגיעה למגזר, מי שלא ידע כיצד להסתגל לשינויים נותר מחוץ לתחרות. בתחום זה אנו מנתחים את המפתחות לשינוי מודלים עסקיים, מנקודת מבט מעשית בעליל הנתמכת על ידי מטריצות עבודה אשר מנחים המשמשים בחברות כדי לסייע בתהליכי שינוי אלה.

 1. טכנולוגיות אקספוננציאליות
 2. אסטרטגיה דיגיטלית
 3. פיתוח מודלים עסקיים חדשים
 4. ניהול כישרונות דיגיטליים
 5. תעשייה 4.0
 6. שיווק דיגיטלי
 7. MAP (פרויקט פעולה רב תחומי)

ד. יעילות

החברה הקיימת לומדת לייעל משאבים ולהשיג יותר, בפחות (יעילות). בתחום זה אנו מעמיקים את אופטימיזציה של ערך הארגון באמצעות תכנון המשאבים הכספיים, תוך שימת דגש על החלטות מרכזיות כיום, כגון ניהול אוצר, מימון או תכנון השקעות.

 1. דוחות כספיים
 2. ניהול מזומנים
 3. ניהול פיננסי והשקעות
 4. מימון בינלאומי
 5. SOGE (סימולציה)

א. אסטרטגיה

הפעלת ארגונים אינה ניהול משאבים בלבד. זה מרמז על בחירת העתיד: התגברות על החזון הקצר לטווח קצר (פתרון בעיות מהיום להיום) וחשיבה בטווח הבינוני והארוך כדי להנחות את הארגון לעתיד על ידי קבלת החלטות בהווה.

 1. חזון אסטרטגי
 2. כרום המכוון את החברה לעתיד
 3. תכנון, ביצוע ובקרה
 4. סביבות כיוון ואי וודאות
 5. MAP (פרויקט פעולה רב תחומי)

G. גלובליזציה (אופציונלי)

אנו חיים בעולם גלובלי והמנהל צריך להבין את ההשפעה של התרבויות השונות המרכיבות שוק המכונה העולם בתכנון אסטרטגיות עסקיות. ה- MBA Online כולל תקופות כיתות אופציונליות באמריקה, אסיה ואפריקה כדי לשפר את החזון הגלובלי של המשתתפים.

 1. תכנית ההנהלה של אוניברסיטת ג'ורג'טאון
 2. האקדמיה למנכ"לים בעמק הסיליקון
 3. עסקים בסין (בייג'ינג ושנגחאי)
 4. מדינת הסטארט-אפ בישראל
 5. הוֹדוּ
 6. למידת שירות אפריקה
עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene ... קרא יותר

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene que estar capacitada para resolver problemas en un mercado llamado mundo. La globalización es una realidad incuestionable y en ESEUNE creemos que la mejor forma para comprender la globalización es vivirla en primera persona. Apostamos por aprender haciendo, compartiendo experiencias, viviendo la realidad. Por eso hemos diseñado una metodología única que convierte nuestros masters en acción: MBAction! De la experiencia práctica hacia la asimilación de contenidos y herramientas; de los problemas en un mundo real a su solución. Una metodología que aumenta la motivación y la comprensión por parte de las personas participantes logrando un aprendizaje más efectivo. קרא פחות