קרא את התיאור הרשמי

תואר ראשון במדע בטיפול בילדים

תואר ראשון בחינוך לגיל הרך בטקסס טק (המוכר כחינוך לגיל הרך בחברה ניידת באתר האינטרנט של GPIDEA) מכין אותך לעבוד במסגרות הגיל הרך עם ילדים צעירים ובני משפחותיהם הם מאוד ניידים. כשתסיימו את התכנית, תהיו זכאים לעבוד במגוון תכניות המציעות טיפול מוקדם וחינוך לילדים בגילאי 8 - 8 ובמיוחד באוכלוסיות ניידות ביותר כגון מתקנים צבאיים.

על התוכנית

תואר ראשון במדע בטיפול בילדות מוקדמת מכין אותך לעבוד במסגרות הגיל הרך עם ילדים צעירים ובני משפחותיהם הם מאוד ניידים. כשתסיימו את התכנית, תהיו זכאים לעבוד במגוון תכניות המציעות טיפול מוקדם וחינוך לילדים בגילאי 8 - 8 ובמיוחד באוכלוסיות ניידות ביותר כגון מתקנים צבאיים.

טיפול מוקדם בחברה כי הוא תמיד "בדרכים"

כיום, ילדים ומשפחות הם יותר ויותר ניידים. הדבר נכון במיוחד לגבי משפחות צבאיות, משפחות עולים, משפחות שעליהן להתפרנס, משפחות חסרות בית ומשפחות המתגוררות בעוני. ילדים צעירים ומשפחותיהם זקוקים לתמיכה מקצועית מאנשים המעוניינים לעבוד אתם בחברה שתמיד "בדרכים". אדם זה יכול להיות אתה.

תואר ראשון במדע בטיפול בילדים מוקדמים הוא תוכנית לתואר ראשון לתואר ראשון שמספקת שבע אוניברסיטאות בשיתוף פעולה. תוכנית זו לתואר ראשון יכין אותך לעבוד במסגרות הגיל הרך עם ילדים צעירים, במיוחד אלה בני משפחה הם ניידים מאוד. כאשר תשלימו את התכנית, תהיו זכאים לעבוד במגוון תכניות המציעות טיפול מוקדם וחינוך בקהילה ובמתקנים צבאיים. חלק מתוכניות אלה הן:

 • מטפלות ובתי מגורים
 • פעוטות / פעוטות ותוכניות לגיל הרך
 • תוכניות ראשיות
 • לפני ואחרי הלימודים תוכניות לילדים בגילאי שמונה עד.

עם סיום מוצלח של תוכנית תואר ראשון לתואר ראשון, תוכל:

 • להשתמש בהבנה של מאפייני הצרכים של ילדים צעירים, ועל השפעות אינטראקציה מרובות על התפתחותם של ילדים ולמידה, ליצור סביבות בריאות, מכובדות, תומכות ומאתגרות עבור כל ילד;
 • להבין עד כמה מוצלח החינוך לגיל הרך תלוי בשותפויות עם משפחות וקהילות של ילדים ומעריך את החשיבות והמאפיינים המורכבים של משפחות וקהילות של ילדים;
 • שימוש בתצפיות ילדים, תיעוד וצורות אחרות של הערכה, בשותפות עם משפחות ואנשי מקצוע אחרים, על מנת להשפיע באופן חיובי על התפתחותו של כל ילד;
 • השתמש בידע שלך על דיסציפלינות אקדמיות כדי לעצב, ליישם ולהעריך חוויות המקדמות התפתחות חיובית ולמידה עבור כל ילד צעיר;
 • לזהות ולנהל את עצמך כחבר במקצוע הגיל הרך, תוך שימוש בקווים מנחים אתיים ובסטנדרטים מקצועיים אחרים הקשורים לפרקטיקה בגיל הרך; ו
 • להפגין, באמצעות חוויות מעשיות מתמשכות וקליניקה של הידע, המיומנויות והנטיות המקצועיות הנחוצות לקידום התפתחותם של ילדים צעירים לאורך כל תקופת ההתפתחות של הילדות.

היתרונות של קורסים מקוונים

הפורמט של קורסים מקוונים הוא גמיש ונוח ומאפשר לתלמידי חינוך מרחוק הזדמנות לקחת קורסים שמתאימים לתוך העבודה שלהם לוחות זמנים הביתה. המדריכים יכללו חוויות למידה אינטראקטיביות, כגון דואר אלקטרוני, צ'אטים מקוונים ודיונים מושחלים. *

* כמו כן, המכונה "אסינכרוני Web Talk", דיונים מושחל הם סוג של דיון על זמן המאפשר לתלמידים לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית, לשקף את השאלות בזהירות רבה יותר, ולהגיב באופן תקיף ומהורהר.

מוסדות משתתפים

בנוסף אוניברסיטת טקסס טק, מוסדות המישורים הגדולים הגדול IDEA להשתתף בתוכנית: איווה סטייט, אוניברסיטת מישיגן, אוניברסיטת מיזורי, אוניברסיטת נברסקה לינקולן. סטודנטים יכולים להתקבל לתוכנית בכל אחת מהאוניברסיטאות המשתתפות. אוניברסיטה זו הופכת לאוניברסיטה של ​​"בית" (מעניקה תואר). הסטודנטים ירשמו לכל הקורסים במוסד הביתי, אם כי סגל ההוראה בכל אחד מהמוסדות החברתיים יכול ללמד קורסים.

תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים המוקדמת של הילד

בלוק אחד קורסים:

 • אלה יש לקחת לפני ההרשמה בלוק שני קורסים
 • התפתחות הילד - לידה עד 3 (תינוקות / פעוטות)
 • התפתחות הילד - 4 עד 8 (גיל הרך)
 • התפתחות מקצועית
 • הדרכה לילדים וסביבות כיתה
 • בריאות, בטיחות ותזונה
 • פרקטיקום אני יכול לקחת רק לאחר השלמת מוצלחת של בלוק אחד קורסים

בלוק שני קורסים:

 • פיתוח תכנית לימודים לילדים בגילאי 3 עד 3
 • פיתוח תכנית הלימודים לילדים בגילאי 4 עד 8
 • הבנה והתאמה להבדלים התפתחותיים
 • הערכת ילדים צעירים וסביבותיהם כדי לשפר את הפיתוח
 • פרקטיקום II ניתן לקחת רק לאחר השלמת מוצלחת של בלוק אחד קורסים, בלוק שני קורסים, ו Practicum

קורסי רקע נוספים:

 • הקורסים הנדרשים ניתן לקחת בכל עת במהלך התוכנית.
 • מינהל ופיקוח על הגדרות הגיל הרך
 • טכנולוגיה וילדים צעירים
 • גיוון בחיי ילדים צעירים ומשפחות
 • עבודה עם משפחות

בלוק שלוש / אבן חן ניסיון:

 • פרקטיקום III - ניתן לקחת רק לאחר השלמת מוצלחת של כל הקורסים האחרים

תואר ותואר הקורס ישתנו לפי מוסד. תוכנית זו תואר לא מוביל לרישיון המורה.

דרישות טכניות

אתה צריך מחשב פגישה את המינימום מפרטים, את היכולת לגשת ולהוריד חומרים מהאינטרנט ו שווה ערך דפדפן Netscape / Explorer 6.0 או חדש יותר. כתובת דואר אלקטרוני היא חיונית, כמו גם גישה VCR (VHS) ו FAX. על מנת לגשת לשיעורים, עליך להגדיר כתובת דואר אלקטרוני באמצעות מערכת הדואר האלקטרוני בכל מוסד הוראה. לדוגמה, אם אתה לוקח קורס לימד ב איווה סטייט, חבר סגל ישלח דוא"ל לחשבון הדואר האלקטרוני של מדינת איווה, לא את טקסס טק (נקרא: "e-Raider") כתובת או שירות אינטרנט מקומי לספק חשבון ( כלומר, AOL, Yahoo, או Hotmail).

דרישות יישום

כדי להתקבל, אתה חייב כבר השלימו לפחות 30 נקודות זכות (החלים על דרישות סיום הלימודים) להרוויח לפחות 2.5 כיתה ממוצע (GPA). שעות אלה חייבות לכלול קורס של פיתוח חיי אדם. לאחר ההרשמה לתוכנית 'טיפול בילדים', תשלימו 51 שעות אשראי ב -12 קורסי ליבה ושלושה פרקטיקה באמצעות אידאה גרייט פליינס ועוד כל שעות האשראי שנותרו על ידי המוסד המוכר להשלמת תואר ראשון. כל אחד מהקורסים שלך ילמד באופן מקוון לחלוטין על ידי המוסדות השותפים. תוכנית "טיפול בילדות מוקדמת" נועדה להבטיח שתעמוד בתקני הכנה מקצועיים שאושרו על ידי האגודה הלאומית לחינוך ילדים צעירים (NAEYC, 2011)

אם יש לך שאלות נוספות, אנא צור קשר עם מרכז המישורים הגדולים של קמפוס אידאה.

סיוע כספי

כדי להיות זכאי לסיוע כספי, כל התלמידים לתואר שני חייבים להירשם כסטודנטים במשרה מלאה בסתיו, באביב (6 שעות) ובקיץ (5 שעות) סמסטרים.

טפסים FAFSA חייב להיות מלא עבור כל תוכניות הלוואה ממשלתית. טופס זה משתמש בהכנסות של השנה שעברה. אם היה לך שינוי בנסיבות (כלומר, לעזוב את העבודה ללכת לבית הספר, יש לנוע גדול או הוצאות רפואיות) פנה טקסס פיננסי סיוע כלכלי Office. הם עשויים להיות מסוגלים להתאים את חבילת הסיוע שלך על סמך מידע זה אשר לא ניתן להעביר על הטפסים.

שכר לימוד ועמלות

סטודנטים שהתקבלו לתוכנית באוניברסיטת טקסס טק נרשמו ב TTU לכל הקורסים, בין אם הם נלמדים ב TTU או על ידי האוניברסיטה המשתתפות. כל הקורסים יהיה מחיר משותף של $ 530 לכל שעה אשראי עבור קורסי בוגר ו 380 $ לכל שעה אשראי עבור קורסים לתואר ראשון *. אין שכר לימוד במדינה או מחוץ למדינה. מחיר זה יכסה את כל עלויות הקורס למעט ספרי לימוד או רכישות מנות הקורס.

* שכר לימוד משותף שנקבע על ידי Great Plains IDEA מועצת המנהלים בקשר ושיתוף פעולה עם המוסדות המשתתפים.

רישום קורס

התלמידים נרשמים לכל הקורסים באמצעות מוסד ביתם על ידי פנייה למתאם מישורים הגדול של המישורים. התלמידים יסיימו רק תהליך הרשמה אחד ויחתמו על ההרשמה. כל הקורסים שהושלמו יירשמו בתעתיק של מוסד הבית שלך.

סטודנטים שלא התקבלו לתוכנית "המישורים הגדולים" יכולים להירשם לקורס אם יש מקום פנוי. לכל קורס יש רישום מרבי; ואלה שהתקבלו לתואר ראשון באחת האוניברסיטאות המשתתפות יקבלו עדיפות.

הדרכה בכיתה

קורסים נלמדים באינטרנט באמצעות מערכת ניהול הקורס גישה באמצעות דפדפן האינטרנט שלך. כמה קורסים יש חומרים משלימים על קטעי וידאו או תקליטורים ואחרים עשויים לדרוש שיחות טלפון.

הפורמט של קורסים מקוונים הוא גמיש ונוח ומאפשר לתלמידי חינוך מרחוק הזדמנות לקחת קורסים שמתאימים לעבודתם ולוחות הזמנים שלהם. המדריכים יכללו חוויות למידה אינטראקטיביות, כגון דואר אלקטרוני, שיחות צ'אט מקוונות ודיונים מושחלים המאפשרים לתלמידים לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית, לשקף את השאלות ביתר קפדנות ולהגיב בצורה אסרטיבית ומתחשבת.

חומרי הקורס

כמו כן לגבי קורסים אחרים, ספרי לימוד וחומרים משלימים הנדרשים עבור כל קורס הם באחריות התלמידים.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
Texas Tech University Worldwide eLearning

ראה עוד 65 תוכניות שמוצעות על ידי Texas Tech University Worldwide eLearning »

עדכון אחרון: April 24, 2018
This course is מקוונים
Start Date
Sep 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date