תואר ראשון בלימודי פרליגל

כללי

תיאור התכנית

מכון פרלגל מציע לכם הזדמנות להוסיף יתרון תחרותי למרדף אחרי משרה בתחום הפארליגל על ​​ידי מתן תואר עמית לתכנית לימודים משפטית . אנו מציעים גם Paralegal תוכניות חינוך מתמשך שיכולים לעזור לך לשמור על יתרון תחרותי כמו שאתה להמשיך הזדמנויות קריירה מתקדמות.

מכון פרלגל מציע הזדמנות נוספת כדי להוסיף יתרון תחרותי למרדף אחר העמדה הטובה ביותר הקיימת בתחום פרליגל על ​​ידי מתן תוכניות פרלגאליות כמו תואר עמית בלימודי פרליגל.

על התלמידים להשלים בהצלחה את אותם קורסים המתוארים במסגרת תכנית המענקים של הפארלגל וכן את הקורסים המומלצים של 15 שעות אשראי. כדי להשלים את הדרישות עבור ADPS, התלמידים נדרשים לקחת 5 קורסים כלליים החינוך (או להעביר זיכויים מראה השלמת וכשירות בקורסים אלה עוברים עם C או יותר). ה- ADPS מורכב מ -60 שעות סמסטריאליות ו -2700 שעות שעון, הכוללות את קורסי החינוך הכלליים של 15 שעות סמסטר.

מֶשֶׁך


אנו מציעים הרשמה פתוחה בתוכניות הפארלגליות שלנו, כך שתוכל להירשם בכל עת. השלמת תואר עמית בתכנית לימודים Paralegal תלוי אך ורק על לוח הזמנים של המחקר שהגדרת לעצמך. אנו ממליצים לך לשמור על הגשת עקבי של שיעורים. המכון פרלגל נותן לך עד 2 שנים כדי להשלים את החוג לתכנית Paralegal הלימודים./>

ברגע שאתה, כמו התלמיד, בהצלחה להשלים את 10 הקורסים הראשונים המפורטים להלן, אתה תהיה זכאי לשבת עבור האגודה הלאומית למסייעים משפטיים (NALA) בחינת הסמכה.

מתווה קורס


מה הם קורסים בתואר עמית בתוכנית Paralegal הלימודים?/>

הקורסים הבאים נכללים בתואר עמית בתכנית לימודים משפטיים. קורסים משוחררים אחד בכל פעם על מנת למקסם את הלמידה. לתואר עמית בתכנית לימודים משפטיים יש סך של 60 שעות אשראי. כל קורס חייב להסתיים תוך 8 שבועות.

תואר ראשון בלימודי פרלגל

מזהה קורס


תואר ראשון בקורסים מיוחדים/>

מזהה קורס


תואר ראשון בחוג לחינוך כללי/>

מזהה קורס


הוֹרָאָה/>


המחיר הכולל למכון פרלגל לתואר עמית בלימודי פרליגל הוא 10,950 דולר./>

סך הכל שכר לימוד


תוכניות תשלום/>

  • תכנית תשלום מלאה: שלם במלואו תמורת סכום כולל של 10,450 $. חסוך 500 $!
  • פרטי סטודנט הלוואה: האוצר שלך עם חינוך נמוך למטה תשלומים ו תנאים מותאמים אישית!

כל החובות האקדמיות והכלכליות לבית הספר חייבות להתבצע לפני פרסום התמלילים והדיפלומות.


סיוע כלכלי/>

התוכניות במכון Paralegal @ Brighton College מאושרות עבור הטבות של ותיקים. מכון פרלגל @ Brighton College פועל גם עם תוכניות רבות להחזרת שכר לימוד של מעסיקים וכן תוכניות שונות לפיתוח כוח אדם ושיקום מקצועי. כדי לברר אם אתה זכאי לתוכניות אלה, התקשר למשרד שלנו ב 1.800.354.1254 לקבלת מידע נוסף.

פרוקטורד בחינות


כל הסטודנטים לתואר עמית נדרשים לקחת שתי בחינות proctored דרך proctoring שירות מקוון, ProctorU, כנדרש בקורסים ספציפיים. בחינות Proctored הם הספר הפתוח ורק חומר הקורס, הקורס משאבים, הערות אישיות ניתן להשתמש. סטודנטים אינם רשאים להשתמש ב- Google או באפשרויות חיפוש מקוונות אחרות כדי לאתר תשובות במהלך בחינות פרוקטור. מצלמת אינטרנט נדרשת כדי להשלים בדיקות proctored. זיכויי העברה יובאו בחשבון על בסיס כל מקרה לגופו וייקבעו קורסים חלופיים בעת ההרשמה כנדרש. לסטודנטים שאין להם גישה למצלמת אינטרנט, הם עשויים לבדוק עם הספרייה המקומית, מרכזים קהילתיים ומרכזי בילוי לזמינות. חובה פעילה וחברי שירות פרוסים יכולים לבקש פרוקטור באמצעות קצין חינוך צבאי או קצין ביקורת. במידת הצורך, בחינה מוקדמת יכולה להיעשות באופן אישי עם אדם שאינו מזוהה כגון מנהל, ספרן, יועץ, או אנשי משאבי אנוש. בחינות מקדימות אישית דורשות אישור ממנהל שירותי הסטודנטים לפני ביצוע הבחינה./>

עדכון אחרון: מארס 2018

אודות בית הספר

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best ed ... קרא יותר

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best educational experience and ensuring your ultimate success. קרא פחות
ארה"ב מקוונת