תואר מוסמך במינהל עסקים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית

מאסטר מקצועי של מנהל עסקים (PMBA) עבור אנשי מקצוע עובדים מציע לאלה עם ניסיון עסקי הוקמה מראש הזדמנות להמשיך באיכות גבוהה, אינטראקטיבית, תואר MBA מקוון עם היכולת לעשות קורסים בקצב שלך ולשלב דוגמאות מן המקצועי שלך ניסיון בתוך כל הכיתה.

תואר PMBA מאוניברסיטת קנזס סטייט מספק את מיומנויות הניהול הנוסף הידע העסקי הדרוש כדי להצטיין בסביבה העסקית הגלובלית של היום. התוכנית נועדה לתת לך את היתרון התחרותי שאתה צריך כדי לקדם את הקריירה שלך, כולל תשומת לב אישית, תוכנית פיתוח מקצועי לספק את צורכי הקריירה שלך ואת הצורך הנדרש על ידי הפקולטה ניסיון נסיעות בנוסף לתכנית הלימודים האקדמית.

קריירה

הזדמנויות רבות לקריירה זמינים בוגרי תואר שני מקצועי של מנהל עסקים, כולל הזדמנויות במגזר העסקי, הפיננסי והעסקי יחד עם קריירה ב:

  • תוכנית / מנהלי פרויקטים
  • מחקר שוק / אנליסטים
  • מנהלי מכירות / שיווק
  • יועצים עסקיים

הַאֲמָנָה

אוניברסיטת קנזס סטייט הוסמך על ידי ועדת הלמידה הגבוהה של צפון מרכז האגודה של מכללות ובתי ספר. מנהל מקצועי של מנהל עסקים מוצע באמצעות K-State College of Business Administration. המכללה היא גם מוכר על ידי האגודה כדי לקדם קולגייט בתי הספר עסקים בינלאומיים (AACSB).

עדכון אחרון: אוג 2019

אודות בית הספר

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are.

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are. קרא פחות
מנהטן , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות