תואר דוקטור ברמה 8 בניהול אסטרטגי ומנהיגות (עם דרגה 7)

כללי

תיאור התכנית

מסלול מהיר זה של תואר דוקטור ברמה 8 בניהול אסטרטגי ומנהיגות ברמה 7 (שהוסמך על ידי Qualifi, בריטניה) נועד לפתח וליישם אסטרטגיות יעילות בארגונים צומחים ושאפתניים. הניהול האסטרטגי מיועד לדירקטורים מנהלים ומנהלים בכירים ולאלה שיש להם סמכות והשראה אישית לתרגם אסטרטגיה ארגונית לביצועים עסקיים אפקטיביים.

התעודה מוסמכת ברמה 8 לתואר שני. הסמכה זו תחייב את הלומדים להעריך, לערער ולסנתז באופן ביקורתי מגוון רחב של כלי ניהול, טכניקות ומודלים עכשוויים. הדגש שמושם על מושגי הניהול והמודלים העכשוויים הוא על אלה הרלוונטיים לסביבה העסקית ולהקשר של המאה ה -21 וחורגת מהבדיקה הרגילה של מודלים לניהול אנגלו אמריקאי.

לומדים המסיימים את התואר בניהול אסטרטגי ומנהיגות - רמה 8 במצב מסלול מהיר יכולים להתקדם ל:

תואר דוקטורט עם שותף באוניברסיטה לדיון בהצעת מחקר ל- DBA / MPhil / PhD או ישירות לעבודה במקצוע משויך.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

London School of Business and Research (LSBR) strives to offer a supportive yet rigorous learning environment to help students reach their potential and successfully achieve their career aspirations.

London School of Business and Research (LSBR) strives to offer a supportive yet rigorous learning environment to help students reach their potential and successfully achieve their career aspirations. קרא פחות