תוכנית הלימודים למשטרה היא עבור שירות המשטרה של קפריסין והוא פנה בוגרי האקדמיה למשטרה .

בתקופה של שינוי מהיר בשיעורים וצרכים גדולים לביטחון ולאזרחות מודרנית, מטרת התכנית בת שנתיים זו היא להציע לחברי המשטרה ידע, מיומנויות ופרקטיקה חדשים עם אוריינטציה אירופית, משלימה, מתרחבת ומתעדכנת על בסיס כל מקרה לגופו הידע שכבר רכש במהלך לימודיו באקדמיה למשטרה של קפריסין.

כדי לקבל תואר בלימודי משטרה, התלמידים חייבים להשתתף בהצלחה ולהשלים שנים עשר (12) מודולים תמאטיים שישה חודשים (120 ECTS בסך הכל) באוניברסיטה Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου .

מבנה התכנית

המודולים התמאטיים של תוכנית השדרוג של האקדמיה למשטרה מחולקים לשיעורי היכרות. adopt התמחות. לבחירה של כמה תלמידים התמחות, השלמת מוצלח של יחידות נושאיות אחרות נדרשת.

התלמידים בתחילה להשתתף 8 יחידות נושאיות חובה (8X10 ECTS). עם השלמת יחידות תמטיות חובה , התלמידים יכולים לבחור רק תוכנית רק על ידי השתתפות מודולים נושאיים (4 התמחויות x 10 ECTS) או שילוב של 2 תזות. התמחות (10 ECTS כל אחד) ואת הדיסרטציה (שווה ערך ל 2 TS או 20 ECTS).

קוד

תנאי הקבלהתנאי מוקדם לכניסה לתכנית הוא בעלות על דיפלומה של האקדמיה למשטרת קפריסין, וידע טוב בשפה האנגלית ללימוד ספרות בינלאומית.

יישומיםהתקופה להגשת בקשות להתקבל לתוכניות הלימודים המוצעות לשנת הלימודים 2017-2018 הינה בין 6 ביולי ל -5 בספטמבר 2017 בשעה 11:00 .

בקשות מוגשות באופן אלקטרוני בלבד באמצעות אתר האינטרנט של האוניברסיטה בכתובת https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EL

שפת ההוראה של התוכנית:
יווני

ראה עוד 22 תוכניות שמוצעות על ידי Open University Of Cyprus »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
2,880 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date