תואר שני במנהל עסקים (MBA) - אונליין

העולם העסקי נעשה גלובלי, עם ביקוש גובר מקצועי ומנוסה עם הכישורים הדרושים כדי להיות מנהיגי המחר. האם אתה איש מקצוע עסוק בחיפוש כדי לקבל את הידע כדי להיות מנהיג? למה לא להביא לחשיפה ואת החזון הייחודי שלך לרשת העולמית של מקצועי על ידי ההצטרפות "און ליין" מאסטר במנהל עסקים (MBA) בתוכנית עם אוניברסיטת UBIS- ללימודי עסקים בינלאומיים? תוריד ומצליחים הקריירה העתיד של העסק מתחיל היום!

תוצאות תוכנית ה- MBA:

תכנית MBA UBIS נותנת לסטודנטים הזדמנות לזכות בהשכלת עסקים מיושמת בתוך סביבת למידה דינמית ורבה-תרבותית. התכנית לא רק משפרת את יכולות קבלת החלטות של תלמידים על ידי מתן תשתית עסקית פונקציונלית, זה גם משפר אנליטיים, התקשורת שלהם, ומיומנות טכנולוגית. תואר שני במנהל עסקים מ UBIS נותן לך את הכישורים הדרושים כדי לקחת על עצמו ניהול ברמה מהאמצע ועד בכירים בתפקידים בכירים בעולם העסקי. הבוגרים שלנו יצטרכו את הביטחון כדי להמשיך בקריירה בעמדות סמכות במגזר הפרטי, במנהל ציבורי, ארגונים בינלאומיים או ארגונים לא-ממשלתיים.

מבנה התוכנית:

כדי לקבל תואר שני במנהל עסקים (MBA), התלמידים צריכים להרוויח 48 ש"ש סמסטר, אשר תהיה שווה 16 קורסים, כולל עבודת גמר, מעל 15 חודשים ללימודים במשרה מלאה. הלימודים כוללים קורסים ראשוניים (

30 ש"ש), בתוספת קורסי בוגר (48 ש"ש).

פרופיל של חלק פרופ 'שלנו:

DG לשעבר פומרי, LVMH שווייץ; סגן נשיא ארה"ב לשעבר - המזרח התיכון ואפריקה ב PepsiCola בינלאומי; מייסד ושותף מנהל ב- O plc; ראש לשעבר של שירות החדשות WWF / מנהל תקשורת, הבינלאומי WWF.

המסמכים הדרושים ליישום (לחצו כאן):

1) מלא בקשה (כולל מסמכים תומכים בהמשך)

2) שלח שלך תמליל רשמי מוסמך בתיכון תמליל האוניברסיטה (תמליל הסופי של הציונים וקורסים) ועותק של תעודת דיפלומה באוניברסיטה תיכון הרשמי שלך. זה כולל תמלילים רשמיים לכל בתי ספר התיכוניים והאוניברסיטות השתתפו.

3) CV / חידוש

4) צילום של דרכון בתוקף

5) TOEFL או תוצאות בחינת מיקום אנגלי רשמיות אחרות (אם הלימוד הקודם שלך לא היה באנגלית או ללא דוברי אנגלית כשפה אם). יש כל התוצאות שהוגשו למשרדנו ישירות מסוכנות הבדיקות.

6) שים בעמלת יישום CHF100 להחזרה

הערה: עותקים של מסמכי הבקשה ותמיכה ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני אל: admissions@ubis-geneva.ch, ואחריו המקור בדואר.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 3 תוכניות שמוצעות על ידי University of Business and International Studies Geneva (UBIS) »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
פבר 2020
Duration
15 - 24 חודשים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
1,550 CHF
- CHF 1740 לכל קורס
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
פבר 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

פבר 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date