שנה אחת MBA בשיווק ומכירות (באינטרנט)

כללי

תיאור התכנית

ה MBA מוכר בעולם כהסמכה המתאימה ביותר כדי להכין אנשי עסקים לקריירה מוצלחת בקאדרים הבכירים של organisations.An MBA שלהם משפרים את מיומנויות הניהול של משתתפים ונושאים מחקר חדשניים לפתוח ידע חדש שמנחה את פיתוח מנהיגים באופן יצירתי לשחק מובהק ערך-הוספת תפקיד בארגונים שלהם.

דרישות כניסה

  1. מועמדים חייבים להחזיק תואר מתאים לתואר ראשון באוניברסיטה או במכללה ממוסד מוכר
  2. מועמדים שאינו מחזיקים תואר באוניברסיטה או במכללה, ייחשבו לקבלה אם יש להם אישור / תעודה מקצועית ושלוש שנות מינימום ניסיון בעבודה מתאימה במשרה מלאה

הכרה מקצועית

פבל הילס University הוא מוכר על ידי הארגון הבינלאומי להסמכת (IAO) להשגת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בניהול ארגוני, ניהול עסקים וביצועים עסקיים באמצעות מחויבות לאיכות ושיפור מתמיד בחינוך. IAO קשור המוביל בעולם וזוכה להכרה ארצית סוכנויות אבטחת איכות בעולם להשבחה של סטנדרטים חינוכיים. חלק מהשותפים IAO הנוכחיים הוא: מחלקה לחינוך מבוגרים וגבוה, משרד החינוך (בהוטן), הוועדה הלאומית להערכת אוניברסיטה והסמכה (ארגנטינה), הלאומית להסמכת להשכלה הגבוהה (קוסטה ריקה), ההסמכה וועדת אבטחת איכות (פלסטין), הסוכנות לפיתוח של השכלה גבוהה ואבטחת איכות (בוסניה והרצגובינה), Accreditacion Agencia (צ'ילה), מועצת Assurance והסמכת האיכות (סרי לנקה), סוכנות ציבורית להסמכה להשכלה גבוהה (אלבניה), המרכז ל אבטחת איכות והסמכה לHEI (לוב) והשכלה הגבוהה איכות הערכת המרכז (לטביה), וכו ' ועדת הסמכת החינוך הבינלאומית מכירה בתקני ההסמכה של IAO.

גופים מקצועיים אמריקאים

זוהי תכנית ארגון ההסמכה בינלאומית (IAO) מוסמכת. אתה תהיה זכאי להגיש בקשה לאישור IAO עבור אנשי עסקים. הסמכת IAO עבור אנשי עסקים היא אישורים תעשייה בינלאומיים שמאמת את הכישורים של העסק מקצועי לעולם העסקים הבינלאומי. הסמכת הצמיחה המהירה ביותר להכרה בינלאומית, IAO, מעניקה אישורים לאנשי מקצוע השייכים לעולם העסקי. יתר על כן, יונפקו תעודת שקילות ומקיפה דוח הערכה על ידי קליפורניה אוניברסיטת חוץ Credential המעריך (CUFCE). יתר על כן, בוגרים זכאים להגיש בקשה לחברות ופרסי שכר רלוונטיים ממכון Chartered של מנהלי כספים מקצועיים, ארה"ב וChartered המכון לניהול והמנהיגות, ארה"ב. בנוסף, בוגרים זכאים להגיש בקשה לחברות ו / או מעמד Chartered חבר (C.Mgr) של Chartered מכון לניהול, קנדה.

גופים מקצועיים בבריטניה

בוגרי תכנית זו זכאים להצטרף למכון למומחי ניהול (IMS), בריטניה, האקדמיה למנהלים ומנהלים (AEA), בריטניה. בנוסף, המועצה של אגודת המועצה ואקדמית הסקירה (ARC) של חברה של מתרגלי עסקים (UK) הכירה בוגרי MBA PHU כדי להעפיל ללחץ דם הסיסטולי פרס בכיר. מקצועי איגוד המנהלים (PMA) יקבל הבוגרים של PHU לחברות מלאים באגודה. אלה עם תואר השני יכולים להיכנס PMA בCertified Professional Manager הרמה (P.Mgr).

גופים מקצועיים אפריקה

סטודנטים מאוניברסיטת הילס Pebble מתקבלים לחברות בפארקים ניהוליים של עיצוב, ניהול טכנולוגיה וחברה בינלאומי (DTMSI). מועמדים שהתקבלו לפרק הניהולי של החברה, המהווים את חטיבות חברות הכלליות בחברה. כראוי חברים מוסמכים מוזמנים להצטרף מחוזות שונים כגון MBA והמקצועי מנהלים Guild.

מדיניות הרשמה פתוחה

סטודנטים יכולים להירשם בכל עת מכל מקום. יש גם גמישות בצעדה כמובן. כל הקורסים הם קורסים בלמידה מרחוק המוצעים באינטרנט דרך eCampus שלנו. קורסים מקוונים PHU פועלים על מדיניות הרשמה פתוחה; אין מועדי הרשמה. משמעות דבר היא הקורס למידה מרחוק מתחיל בשבילך ביום הרישום שלך יתקבל. רישומים מעובדים וקיבלו ברוב ימי עסקים.

אגרות והאוצר

ארה"ב 2,480 אם אתה להשלים את התכנית בשנה אחת $; ארה"ב 2680 $ אם אתה להשלים את התכנית בשלוש שנים

דרישה לבוגרים

ממוצע ציונים הממוצע של 3.0; כל חובות כספיים מצטיינים חייבים להיות משולמים

חבילת סיום

  • תעודת תואר עם כיסוי
  • תמליל רשמי
  • תעודת זהות בוגרים
  • מכתב של סיום

פטור / העברה

אם יש לך נקודות זכות להעברה מהמוסדות חינוך שלישוני אחרים, אלה יכולים לסמוך לקראת הדרישות עבור רוב כישורי PHU.

אנא מלא את טופס החקירה או לבקר באתר האינטרנט שלנו לפרטים נוספים: www.pebblehills.university

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Pebble Hills University is a truly international and career-focused university which offers online Bachelor, Master and Doctoral programs mainly for adult learners. Classroom-based programs are also a ... קרא יותר

Pebble Hills University is a truly international and career-focused university which offers online Bachelor, Master and Doctoral programs mainly for adult learners. Classroom-based programs are also available through our network of partners worldwide. קרא פחות
ארה"ב מקוונת