של Microsoft Office 2,013 צרור כמובן

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

השתמש בקוד שובר ngtu295 לשלם רק 295 £ לכל חבילה כמובן בקופת SuperSkilz!

Microsoft Office הוא מומחה הסמכה מוכרת בעולם. לאחר הסמכת מומחה של Microsoft Office על קורות החיים שלך מוכיח שיש לך צבר מומחיות הדרושה כדי להשתמש במיומנות יישומי Microsoft, נותן לך יתרון תחרותי כאשר עבודת ציד, כמו גם במקום העבודה. זה יהיה להגדיל באופן משמעותי את הביטחון, כישורים והתעסוקה שלך. זה ישמש כדי לאמת אובייקטיבי כישורי ה- IT שלך ולסייע בקידום שלך בקריירה שבחרת. כל תעודה היא הסמכה בזכות עצמו - כך שאתה יכול לקחת רק אחד, או כמה שאתה רוצה. לדוגמא, אתה יכול לבחור להיות מומחה של Microsoft Office ב- Word או Excel או PowerPoint ... או כולם, אם תבחר.

מיקרוסופט מתייחסת אליו כאל "התכנית המקיפה בלבד, המבוסס על ביצועי ההסמכה שאושרה על ידי מיקרוסופט כדי לאמת את כישורי מחשב שולחני"

מה בחבילה?

חבילה זו מכילה 8 קורסי הסמכה נפרדים.

  • מיקרוסופט מומחה Office (MOS) 77-418: Word 2,013
  • מיקרוסופט מומחה Office (MOS) 77-422: PowerPoint 2,013
  • מיקרוסופט מומחה Office (MOS) 77-423: Outlook 2,013
  • מיקרוסופט מומחה Office (MOS) גישה ל77-424 2,013
  • מיקרוסופט מומחה Office (MOS) 77-419: SharePoint 2,013
  • מיקרוסופט מומחה Office (MOS) 77-420: Excel 2,013
  • מיקרוסופט מומחה משרד החלק הראשון (MOS) 77-427 Excel 2013 'המומחה'
  • החלק של Microsoft Office Specialist (MOS) 77-428 Excel 2013 'המומחה' שני

כיצד נלמד בכל קורס?

כל הקורסים הם באינטרנט ועצמיים בקצב אישי, כלומר, אתה עושה את זה בבית שלך, בזמן שלך, בקצב שלך. כל שיעור הוא מאפשר לך להשהות, להריץ קדימה, לדלג על קטעים, או לחזור לשיעור נוסף אם אתה צריך מוקלט מראש. השיעורים הם מולטי-מדיה מבוססת, מה שאומר שוידאו ואודיו משמשים כדי ללמד את הלקחים. רוב השיעורים הם גם אינטראקטיביים, מה שגרמו ללומד להשתתף. זה עלול להיות כרוך במתן תשובות לשאלות המופיעים על מסך, משתתף במשימות, ושימוש בסימולטורים כאילו אתה משתמש בתוכנה האמיתית.

כמה זמן זה ייקח לי כדי להשלים כל קורס?

כפי שצוין לעיל, הקורסים שלנו הם עצמי בקצב אישי. יש אנשים שיסיימו את הקורס שלהם מהר יותר מאחרים. אם תבחר לעשות רק אחד מקורסי ההסמכה מהצרור הזה, אז זה ייקח לך פחות זמן מאשר אם אתה עושה שניים או שלושה או כולם. לא משנה מה אף, תמיד יהיה לך 12 חודשים כדי להשלים את הקורס שלך.

מה אני צריך?

כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט ומחשב אישי. בעוד שרוב השיעורים לעבוד על מחשבי מקינטוש, אנו ממליצים לך להשתמש במחשב לביצועים הטובים ביותר. חלקים מסוימים של הקורס עלולים שלא להציג כראוי על מחשבי מקינטוש ישנים יותר. לאחר שהתחברת לקורס שלכם, ייתכן שתתבקש לplugins החופשי מסוים נמוך יותר, כגון Java. פשוט עקבו אחר ההנחיות על המסך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... קרא יותר

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. קרא פחות
UK Online , לונדון + 1 יותר פחות