ראשון personalmanagement

כללי

תיאור התכנית

ניהול ראשון משאבי אנוש

הרווק בניהול משאבי אנוש (BA) בלמידה מרחוק IUBH מתמקד מגמות והתפתחויות HR. עם ההצהרות שלך אתה זכאי עבור מגוון רחב של תפקידי מנהיגות בתחום בעתיד.

אצלנו אתה מצפה גמישות מרבית, איכות מעולה, אוריינטציה מעשית חזקה מערך של שירותים וחידושים לתמוך בך באופן פעיל במחקרים בעיסוק שלך. המורים שלנו הם הלוויה הקבועה שלך.

כל הסטודנטים אשר להירשם, גם יקבלו רשתית מיני iPad *. לכן אתה צריך את הסקריפטים, הדרכה סרטוני וידאו, ופודקאסטים תמיד. * פעולה תלויה בתקופה, לראות www.iubh-fernstudium.de/iPad

עובד על למידה מרחוק ראשון (BA) ניהול משאבי אנוש

 • תואר: תואר ראשון (BA)
 • משך הלימוד: או 6, 8 או 12 סמסטרים
 • שפה: גרמנית
 • קרדיטים: 180 ECTS
 • מבחנים: 4-6 בחינות לסמסטר, ולאחסן ב -36 מרכזי לימוד בגרמניה, אוסטריה ושוויץ או ברחבי העולם באמצעות 130 מכונים גתה. אפילו גרידא מקוונת המבוססת אפשרי!
 • תוכנית מדגם: ניסוי 4 שבועות חינם
 • Extension: ללא תשלום
 • דרישות הכניסה: (טכנית) בתיכון או תעודת המאסטר השלימה או תוכנית אימונים 2 שנים מינימום עם 3 שנות ניסיון מקצועי.
 • הסמכה: FIBAA, ZFU (רישום מספר 158,314)
 • בתחילת המחקר: בכל עת

הזדמנות עתידית עבור מנהל כוח אדם שאפתן

הקריירה ראשון PersonalmanagementMit תואר ניהול כוח אדם אתה נמצא ביקוש בכל מקום. מעסיקים פוטנציאליים ארגונים, חברות ומוסדות מכל סוג שהוא, כגון חברות ייעוץ, אנשים ומיקומי עבודה או מחלקות הדרכה. עם מומחיות HR אתה יכול גם לעבוד כיועץ עצמאי, z. ב חברות תמיכה במציאת עובדים מתאימים, יחידים או קבוצות מאמנות או כשרון ולטפח. לא משנה של התעשייה - כמומחה או מבצעת עם מומחיות בניהול אנשים הנך נמצא ב עמדה ביקורתית בחברה. לעתים קרובות מחלקות משאבים אנושות לדווח ישירות להנהלה ומעורב ישירות בהחלטות של אסטרטגיה ארגונית. כמו סביבת עבודה מבטיחה משאבי אנוש מציעים לכם משרות מרגשות עם בתחומים מגוונים של אחריות.

דרישות המחקר

המרחק למידה הראשון (BA) בניהול משאבי אנוש הוא בעצם לא דורש רישום. מהצד שלך של רק הסף של האוניברסיטאות אחד ובכך נדרש עבור ההרשמה.

לימוד עם (מיוחד) Abitur

בתור המבקש עם הסמכה הסף של האוניברסיטאות (Abitur) או מכללה טכנולוגית (תיכון טכני) ניתן להזין באופן מיידי וללא בחינת הכניסה לתוך לימודי התואר הראשון בבית IUBH.

לימוד ללא Abitur

גם בלי (טכני) בתיכון הוא ערך אפשרי אם אתה מביא את החוויה הבאה:

 • שנים לפחות של הכשרה מקצועית
 • לפחות שלוש שנות ניסיון מקצועי.

כמו כן אישור או התקדמות הקריירה של אמן (z. B. כמו IHK Fachwirt / ב) למחזיק ללמוד מההתחלה.

קורס במשפט

תכנית מדגם (אשר לא להתבלבל עם מחקר הניסיון של ארבעה שבועות חינם לכל הסטודנטים) היא הכרחית! האם אתה מכיר בתיכון אין (מקצועי) והכיבוש / החינוך שלך אין רקע עסקי, או מוקד פעילות ההדרכה / המקצועית שלך ולאו דווקא חל על אחת מתוכניות התואר הראשון שלנו. זה יהיה המקרה אם אתה אימן כשף, מכונאי או אנשי חינוך. אם אימון זה צריך להיות לפחות שנתיים ואתה יתר verfügst מעל שלוש שנות ניסיון, רשומה באמצעות מחקר מדגם בתוכנית תואר ראשון על פי בחירתך אפשרי.

זה כולל את השלושה סמסטרים של המחקר הראשון ומסתיים באופן אוטומטי כאשר פעם שני שלישים של הקורסים המתוכננים או מודולים הושלמו בהצלחה. אתה ללמוד ואז ממשיך באופן קבוע.

פרטים בדבר ההרשאה יהססו לעיין תקנות בדיקת מחקר שלנו. או, אפילו טוב יותר, אתה מגדיר את עצמך עם ייעוץ המחקר שלנו בשיתוף, וכדומה תארו לך את האפשרויות של לימוד ללא ספר.

אגב: בקש חינם מידע עכשיו חומר ולקבל הפתעה!

עדכון אחרון: ינו 2017

אודות בית הספר

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findes ... קרא יותר

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findest. Als staatlich anerkannte und akkreditierte private Hochschule mit über 150 Mitarbeitern und Professoren und rund 10.000 Studierenden bieten wir seit über zehn Jahren erfolgreich Bachelor- und Masterabschlüsse auf höchstem Niveau an. קרא פחות