ראשון לעבודה סוציאלית

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית

רווק תכנית התואר לעבודה סוציאלית (BA) IUBH למידה מרחוק מכין אותך עם תערובת אידיאלית של מנהל עסקים, חינוך, פסיכולוגי ורפואי לתוכן לפני בחיי היומיום כעובדת סוציאלית.

אנו שמים דגש מיוחד על גמישות מרבית, איכות מעולה, אוריינטציה מעשית חזקה מערך של שירותים וחידושים שיגרום לך במשרה חלקית לימוד קל. המורים שלנו הם גם החוצה בכל עת כאדם קשר, כך במחקר שלך שהכל פועל בצורה חלקה.

כל הסטודנטים אשר להירשם, גם יקבלו רשתית מיני iPad *. לכן אתה צריך את הסקריפטים, הדרכה סרטוני וידאו, ופודקאסטים תמיד. * פעולה תלויה בתקופה, לראות www.iubh-fernstudium.de/iPad

עובדות על למידה מרחוק ראשון (BA) בעבודה סוציאלית

 • תואר: תואר ראשון (BA)
 • סמסטרי משך בחירת מחקר, 6, 8 או 12
 • שפה: גרמנית
 • קרדיטים: 180 ECTS
 • מבחנים: 4-6 בחינות לסמסטר, ולאחסן ב -36 מרכזי לימוד בגרמניה, אוסטריה ושוויץ או ברחבי העולם באמצעות 130 מכונים גתה. אפילו גרידא מקוונת המבוססת אפשרי!
 • תוכנית מדגם: ניסוי 4 שבועות חינם
 • Extension: ללא תשלום
 • דרישות הכניסה: (מיוחדים) Abitur או הכשרה מקצועית הושלמה או לפחות תוכנית אימונים 2 שנים עם 3 שנות ניסיון מקצועי.
 • הסמכה: FIBAA, Zfu
 • מדינת הכרה: הכרה של דוחות כספיים המדינה אישרה עובדים סוציאליים נמצא כעת בתהליך הגשת הבקשה. מטרת התכנית היא כמובן מוכר על ידי המדינה כמו כל הלמידה מרחוק IUBH.
 • בתחילת המחקר: בכל עת

הזדמנות עתידית עבור שואף עובדים סוציאליים

ברוב המשרדים, מוסדות ציבור ומוסדות חברתיים הוא בקשו כעת לאחר חיזוק עובדים שמביאים הוא מומחיות חינוכית, משפטית וניהולית. התוכן במחקר רחב היקף עם שקעים Jugendsozialarbeit, חינוך לגיל והשירותים החברתיים להכין כמו לשאיפה כוח מקצועי וניהולי לפני יישום מוצלח בתחום השירותים החברתיים ואת הכלכלה החברתית.

דרישות המחקר

הרווק למידה מרחוק לעבודה סוציאלית (BA) הוא בעצם לא דורש רישום. מהצד שלך של רק הסף של האוניברסיטאות אחד ובכך נדרש עבור ההרשמה.

לימוד עם (מיוחד) Abitur

בתור המבקש עם הסמכה הסף של האוניברסיטאות (Abitur) או מכללה טכנולוגית (תיכון טכני) ניתן להזין באופן מיידי וללא בחינה של לימודי תואר ראשון בבית IUBH.

לימוד ללא Abitur

גם בלי (טכני) בתיכון הוא ערך אפשרי אם אתה מביא את החוויה הבאה:

 • שנים לפחות של הכשרה מקצועית
 • לפחות שלוש שנות ניסיון מקצועי.

כמו כן אישור או התקדמות הקריירה של אמן (z. B. כמו IHK Fachwirt / ב) למחזיק ללמוד מההתחלה.

קורס במשפט

תכנית מדגם (אשר לא להתבלבל עם מחקר הניסיון של ארבעה שבועות חינם לכל הסטודנטים) היא הכרחית! האם אתה מכיר בתיכון אין (מקצועי) והכיבוש / החינוך שלך אין רקע עסקי, או מוקד פעילות ההדרכה / המקצועית שלך ולאו דווקא חל על אחת מתוכניות התואר הראשון שלנו. זה יהיה המקרה אם אתה אימן כשף, מכונאי או מספרה. אם אימון זה צריך להיות לפחות שנתיים ואתה יתר verfügst מעל שלוש שנות ניסיון, רשומה באמצעות מחקר מדגם בתוכנית תואר ראשון על פי בחירתך אפשרי.

זה כולל את השלושה סמסטרים של המחקר הראשון ומסתיים באופן אוטומטי כאשר פעם שני שלישים של הקורסים המתוכננים או מודולים הושלמו בהצלחה. אתה ללמוד ואז ממשיך באופן קבוע.

פרטים בדבר ההרשאה יהססו לעיין תקנות בדיקת מחקר שלנו. או, אפילו טוב יותר, אתה מגדיר את עצמך עם ייעוץ המחקר שלנו בשיתוף, וכדומה תארו לך את האפשרויות של לימוד ללא ספר.

אגב: בקש חינם מידע עכשיו חומר ולקבל הפתעה!

עדכון אחרון: ינו 2017

אודות בית הספר

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findes ... קרא יותר

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findest. Als staatlich anerkannte und akkreditierte private Hochschule mit über 150 Mitarbeitern und Professoren und rund 10.000 Studierenden bieten wir seit über zehn Jahren erfolgreich Bachelor- und Masterabschlüsse auf höchstem Niveau an. קרא פחות