חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

קורס מקוון הוא מחלקה כי בדרך כלל לוקח לא יותר מאשר שנה אקדמית אחת כדי להשלים. הקורסים מתמקדים בדרך כלל במיומנות אחת או במערך ידע מסוים, והם עשויים להילקח בנפרד או בקבוצות כחלק מתוכנית תואר. מהו קורס מקוון בתחום התעופה? כי… קרא יותר

קורס מקוון הוא מחלקה כי בדרך כלל לוקח לא יותר מאשר שנה אקדמית אחת כדי להשלים. הקורסים מתמקדים בדרך כלל במיומנות אחת או במערך ידע מסוים, והם עשויים להילקח בנפרד או בקבוצות כחלק מתוכנית תואר.

מהו קורס מקוון בתחום התעופה? כיתה בתעופה יכולה להתמקד בבטיחות, תקשורת, טכנולוגיה, ניווט, תמיכה קרקעית, מערכות מטוסים, תורת הטיסה, פיסיקה, סימולציה, תמרונים, אבטחה, מטאורולוגיה, חירום בטיסה או חוק אווירי. בהתאם ליעד שסטודנטים חושבים עליו, הם יכולים לבחור קורס המתמקד בתיאוריה המופשטת של הטיסה, במיומנויות הקונקרטיות של הטייס, במדע של צוות הקרקע או בתחומי ידע אחרים הקשורים לתעופה. הקורס יכול להתרכז על חברות תעופה פרטיות או תעופה.

בעוד רישיון רישוי כמעט תמיד מחייב את התלמידים להשלים אימון טיסה מעשית, הכישורים שלומדים בקורס טיסה יכולים לסייע בהכנתם לביה"ס לטיסה.מעמד תעופה יכול גם ללמד מיומנויות יקרות, כגון להישאר רגוע תחת לחץ, אירוח, או מודעות מרחבית.

עלויות קורס טיסה להשתנות בהתאם למדינה ולבית הספר. על התלמידים ליצור קשר עם בית הספר על פי בחירתם כדי לברר מהו המחיר ואם יש להם מלגות.

על ידי לקיחת קורס תעופה, ייתכן שתוכל להתחיל את דרכך לעבר קריירה כמו טכנאי אוויוניקה, חבר צוות הקרקע, טייס מסחרי או תחבורה, חבר צוות התא או רכז, משגר, חובש בטיסה, או נווט. ייתכן גם שתוכל להמשיך רישיון טייס פרטית. נתיבי קריירה רבים בתחום התעופה אינם כרוכים בטיס; אישיות חמה וקורס בהדרכת צוות התא יכול להוביל לתפקיד דייל או דיילת, או כישרון לתקשורת וקורס בהדרכה יכול להוביל לעבודה במסוף טיסה.

טוס לתוך ידע חדש עם קורס מקוון.חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
TU Delft Open & Online Education
Netherlands Online, הולנד

בקורס זה נחקור את האתגרים הניצבים בפני החוקרים בעת שניסה לחבר יחד את רצף האירועים. אנו נלמד אתכם את דרכי החשיבה ואת גיבוש המסקנות. למעשה, תלמד לחשוב ולפעול כחוקר בטיחות אוויר. ... +

בקורס זה נחקור את האתגרים הניצבים בפני החוקרים בעת שניסה לחבר יחד את רצף האירועים. אנו נלמד אתכם את דרכי החשיבה ואת גיבוש המסקנות. למעשה, תלמד לחשוב ולפעול כחוקר בטיחות אוויר. -
קורס
תכנית חלקית
6 שבועות
אנגלית
ספט 2020
מקוון