Filter
קורס
קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

קורסים יכולים להיות בעלי ערך עבור הלומדים מגוונים של החברה של היום, כפי שהם לעתים קרובות תכליתי יכול להכיל כמה תוצאות רצויות. סטודנט יכול לבחור להירשם לקורס כדי לקבל מידע ראשוני על נושא, לשפר מיומנויות הנוכחי או פשוט ללמוד יותר על עניין אישי או מקצועי.

מהו קורס לימודי כלכלה בר קיימא? קורסים בכלכלה בת-קיימא מרבים להדגיש ולבחון את הקשר בין בני האדם לכוכב הלכת. קורסים אלה בדרך כלל יש להתמקד כיצד הכלכלה משפיעה מושפעת דרישות סביבתיות האדם. קורסים בתחום זה לעתים קרובות לדון בנושאים כגון דינמיקה האוכלוסייה, שיפור אנרגיה, תיקון פסולת ואתגרים מחסור במזון. שדה זה מבקש להוות איזון בין הצמיחה הכלכלית לבין איכות הסביבה.

כאשר תלמיד לומד כלכלה בר קיימא, הוא או היא יכולים לקבל מספר מיומנויות חשובות. הידע של הכלכלה הוא ביקוש גבוה, וידע על עקרונות כלכליים יכול לשפר את סיכויי העבודה. בנוסף, תלמידים בדרך כלל לומדים כיצד לפתור בעיות כצוות ועל תחום מדעי הסביבה.

קורסים בכלכלה בר קיימא להשתנות עלות בהתאם לבית הספר, כמו גם את המיקום הגיאוגרפי. רוב התוכניות הקיימות לקחת לפחות שנתיים כדי להשלים.

לאחר השלמת הדרישות הקורס במחקרים כלכליים בר קיימא, החוקר יכול להיות מגוון של אפשרויות עבודה זמין. תחומי מדעי הסביבה ושימור הם בחירה משותפת, אבל יש מגזרים אחרים עובדים גם כן. סטודנטים יכולים לחפש עבודה בתפקידי ניהול פרויקטים, כמו יועצי קיימות עסקית או עם מתקנים לתיקון זיהום. כלכלן בר קיימא יכול להשתמש בידע שלו כדי לשפר את הביצועים הכלכליים תוך קיזוז השפעות סביבתיות.

למידע נוסף, בקר בדף הקורסים ומלא את טופס האתר. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

4 תוצאות ב לימודי כלכלה בת-קיימא

Gaia Education

זו תוכנית מקוונת ייתן סקירה מקיפה של אנרגיה מתחדשת כאמצעי לאפשר פיתוח בר קיימא בקנה מידה עולמי. היא תציג את המקרה כיצד אנרגיות מתחדשות מייצגות הן צורך סביבתי והן הזדמנות ... [+]

האנרגיה היא חוט הזהב שמחבר את הצמיחה הכלכלית, מגבירה את ההון החברתי וסביבה המאפשרת לעולם לשגשג. הפיתוח אינו אפשרי ללא אנרגיה ופיתוח בר קיימא אינו אפשרי ללא אנרגיה בת קיימא.

זו תוכנית מקוונת ייתן סקירה מקיפה של אנרגיה מתחדשת כאמצעי לאפשר פיתוח בר קיימא בקנה מידה עולמי. היא תציג את המקרה כיצד אנרגיות מתחדשות מייצגות הן צורך סביבתי והן הזדמנות כלכלית.

התוכנית תומכת ביוזמת האנרגיה הקיימת של האו"ם לכל היוזמה (SE4ALL), שמטרתה לספק גישה אוניברסלית לשירותי אנרגיה מודרניים, וכפליים משיעור השיפור העולמי ביעילות אנרגטית וחלק האנרגיות המתחדשות בתערובת האנרגיה העולמית. האנרגיה תומכת בכל יעדי הפיתוח בר-קיימא של האו"ם (SDG), שגם הם מקיימים קשר הדוק ביניהם.... [-]

הממלכה המאוחדת פוררס קנדה אגם שוניגן תאילנד פראצ'אפ חירי חאן ברזיל ריו דה ז'נרו  + 4 יותר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
8 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Gaia Education

מעולם לא היה זמן טוב יותר וצורך דחוף יותר ליצור עתיד יותר גמיש והשתתפותי על ידי הפניית תשומת לבנו לפרדיגמות כלכליות חלופיות. אם אתה מרגיש תקוע או לא בטוח לגבי מה שאתה יכו ... [+]

מעולם לא היה זמן טוב יותר וצורך דחוף יותר ליצור עתיד יותר גמיש והשתתפותי על ידי הפניית תשומת לבנו לעיצוב מחדש של המערכות הכלכליות שלנו. אם אתה מרגיש תקוע או לא בטוח לגבי מה שאתה יכול לעשות ורוצה לקחת חלק בעיצוב מחדש זה, e-learning התוכנית שלנו היא בשבילך.

כמות הולכת וגדלה של אנשים יודעים כי המערכת הכלכלית הנוכחית שלנו כבר לא בת קיימא, אך המודעות של חלופות קיימא מתפשט לאט. המטרה שלנו היא לתת לך הבנה טובה יותר של חלופות אלה ואת המשמעות האמיתית של הכלכלה והעושר. המשתתפים ילמדו על מערכות וכלים קיימים שימושיים ויחקרו את מה שיידרש כדי לעצב מחדש את אלה שהוכיחו את עצמם.... [-]

הממלכה המאוחדת פוררס קנדה אגם שוניגן תאילנד פראצ'אפ חירי חאן ברזיל ריו דה ז'נרו  + 4 יותר
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית,Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
תכנית חלקית
8 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
edX

למדו כיצד לתרום למערכת כלכלית בת-קיימא על ידי יישום גישות עסקיות ועיצוביות חדשות. ... [+]

למדו כיצד לתרום למערכת כלכלית בת-קיימא על ידי יישום גישות עסקיות ועיצוביות חדשות.על הקורס הזה

החברה הגלובלית שלנו אינה קיימא. כולנו יודעים על האתגרים העומדים בפנינו: בזבוז, שינויי אקלים, מחסור במשאבים, אובדן המגוון הביולוגי. יחד עם זאת, אנו רוצים לקיים את הכלכלות שלנו ולהציע הזדמנויות לאוכלוסייה הולכת וגדלה. קורס זה עוסק במתן פתרונות שאנו מאמינים באמת בכלכלה מעגלית.

בקורס זה אנו חוקרים את הכלכלה המעגלית: כיצד עסקים יכולים ליצור ערך באמצעות שימוש חוזר ומיחזור של מוצרים, כיצד מעצבים יכולים למצוא פתרונות חכמים להפליא, וכיצד תוכלו לתרום להפיכת הכלכלה המעגלית.... [-]

ארצות הברית קיימברידג '
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
7 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Harvard Business School Online

שינוי אקלים. אי שוויון בהכנסות. אי צדק חברתי. אלה הן רק שלוש בעיות גדולות של הזמן שלנו. ב קיימא אסטרטגיה עסקית, תוכלו ללמוד כיצד עסקים יכולים לשגשג ולצמוח בעת ובעונה אחת ... [+]

בר קיימא עסקים יכולים לשנות את העולם. האם אתה?

שינוי אקלים. אי שוויון בהכנסות. אי צדק חברתי. אלה הן רק שלוש בעיות גדולות של הזמן שלנו. ב קיימא אסטרטגיה עסקית, תוכלו ללמוד כיצד עסקים יכולים לשגשג ולצמוח בעת ובעונה אחת משחק תפקיד מרכזי בפתרון של כמה בעיות גדולות אלה. תוכלו גם ללמוד איך אתה כאדם יכול לעשות את ההבדל.

באמצעות מחקרים אינטראקטיביים באינטרנט עם חברות מובילות כגון Walmart ו- Unilever, תלמד מדוע חברות מונחות מטרה פועלות היטב, וכיצד הן יכולות להפעיל את גלגל השינוי. תוכלו לבחון מודלים עסקיים שונים ולהשיג הבנה של הנוף הרחב, כולל תפקיד הממשלה, המשקיעים והלקוחות. בין אם אתה רק מתחיל את הקריירה שלך או שהם כבר מקצועי הוקמה, תוכלו ללכת מן אסטרטגיה עסקית קיימא עם היכולת:... [-]

ארצות הברית קיימברידג '
נובמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית