Filter
קורס
קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

בוגרי תיכון יש אפשרות לקחת קורסים כדי להרחיב את הידע שלהם בנושא מסוים. סטודנטים עשויים לקחת קורסים על פני תקופה של זמן קצר כמו רק כמה שבועות או עוד כמה שנים.

מהו קורס מקוון באנגלית אינטנסיבית? זהו סיכוי לתלמידים לשפר את כישורי התקשורת האנגלית שלהם בפרק זמן קצר יותר. הקורסים מיועדים ללמד דקדוק ואוצר מילים באנגלית לתלמידים שעבורם אנגלית אינה שפת האם שלהם. התלמידים יכולים לבחור בין קורסים מתחילים ועד מתקדמים על בסיס הידע הנוכחי שלהם. כמה קורסים גם מתמחים בתחומים מסוימים של אנגלית, כגון עסקים, אקדמיה, תיירות, תקשורת בכתב ותקשורת בעל פה.

בוגרי קורס מקוון באנגלית אינטנסיבית משפרים מיומנויות תקשורת באחת השפות הבינלאומיות הנפוצות ביותר. זה עשוי להוביל אפשרויות קריירה יותר משכורות גבוהות יותר.זה עשוי גם לספק את דרישות השפה ללימודי תואר מתקדם במדינה דובר אנגלית. התלמידים גם להרוויח מיומנויות תקשורת שלא יסולא בפז, כי יכול לחול גם על שפת האם שלהם.

העלות של נטילת קורס מקוון באנגלית כוללת משתנים רבים, כולל מוסד, מיקום ומשך. לכן כדאי ליצור קשר עם המוסד ישירות כדי ללמוד עוד על העלויות הכספיות של לקיחת הקורס.

ישנן אפשרויות רבות לקריירה הפתוחות לאלו אשר להשלים קורסים באנגלית אינטנסיבית. כמעט כל עסק יראה הטבות שכירת אדם עם כישורי אנגלית חזקה. בוגרי הקורס יכולים גם לבחור לעבור למדינה הדוברת אנגלית כדי לעבוד בתחום הנבחר שלהם. זה יכול גם להוביל השכלה מתקדמת בתחום הנבחר שלהם, כך שהם יכולים לעלות את העיסוק הנוכחי שלהם.

קורסים מקוונים לספק לתלמידים את ההזדמנות להירשם מכל מקום.לכן, יש אפשרויות רבות עבור מוסדות שממנו להירשם. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

2 תוצאות ב אנגלית מוגברת

Preply

נתקל בבעיות עם השפה האנגלית? האם ההגייה שלך לעזוב הרבה כדי להיות הרצוי? באתר שלנו תוכלו למצוא במהירות מורים מקצועיים שינחו אתכם בתהליך הלימוד ויעזרו לכם להבין טוב יותר את ... [+]

נתקל בבעיות עם השפה האנגלית? האם ההגייה שלך לעזוב הרבה כדי להיות הרצוי? באתר שלנו תוכלו למצוא במהירות מורים מקצועיים שינחו אתכם בתהליך הלימוד ויעזרו לכם להבין טוב יותר את השפה. כפלטפורמה אינטראקטיבית, Preply .com זוגות תלמידים מכל רחבי העולם עם מדריכים מקצועיים דרך סקייפ. כל הפעלות שיעורים מקוונים מותאמים לפי רמת הידע שלך ואת לוח הזמנים.

החברה שלנו עשה את זה קל לשתף פעולה עם מיטב המדריכים שהם ילידי דובר אנגלית עם שנים של ניסיון בהוראה. עם גישה מוכווני לקוח, יצרנו בסיס רחב של מומחים. חוץ מזה, אנחנו משתמשים בכלי תזמון נוח המאפשר לך למצוא מורה מושלם בתוך שניות. איך יכולת לעשות את זה? אם אתה רוצה להיות שוטפת בשפה האנגלית, לעיין יותר מ -2,500 מורים באינטרנט, לבדוק את הפרופילים שלהם משוב ממשתמשים אחרים להזמין את הראשון שלך עם המומחה המועדף.... [-]

ארצות הברית Brookline
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Oplex Careers

רמה TEFL באינטרנט 2, 3 ו -4 קורסים תספק הלומדים עם תובנה מפורט של איך לתמוך הלמידה של מי שאנגלית היא לא שפת האם שלהם, בתוך סביבת הלמידה. ... [+]

החל עכשיו קיץ 2017

באינטרנט רמה 2 TEFL, 3 ו -4 קורסים תספק הלומדים עם תובנה מפורט של איך לתמוך הלמידה של מי שאנגלית היא לא שפת האם שלהם, בתוך סביבת הלמידה. במסגרת הקורס רמה 2, תלמד מיומנויות מפתח ללמד את יסודות הדקדוק ואת אוצר המילים; אז עוד לחקור היבטים חשובים של טכנולוגיה בכיתה, הקניית מיומנויות פתוחות ופורות כחלק הרמה 3, ובפירוט רב יותר ברמה 4. בין אם אתם עובדים כרגע בתחום זה של הוראה או שאתה רק רוצה להוסיף את הקורס הזה על קורות החיים שלך כדי להתחיל בתחום ההוראה, אתה יכול להתחיל באופן מיידי ולהתחיל ללמוד את כל ההיבטים החשובים על TEFL בכיתה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית