ערבית למתחילים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

האם אתה מומחה, המתגוררים במדינה דוברת ערבית? האם היית רוצה להיות? האם אתה מוקסם אזור בעולם חשוב מאוד זה? הקורס זה יכיר לך שפה עשירה, ויפה בצורה מעניינת ופשוט לעקוב.

Brainiwi חינוך הוא זוג עם ניסיון אימון ארוך בשפות ו- IT. הם מבינים שהשפה הערבית היא שפה קשה לשלוט בו, שברו את היסודות וצרכים חיוניים לתת לך היכרות טובה.

באמצעות סדרה של קטעי וידאו, תלמד את האלפבית, לכוון את האוזן על ההגייה הנכונה, ללמוד דקדוק בערבית ביטויים נפוצים. אתה יכול לאחד את מה שלמדת כל מודול חידונים קצרים, ולהשתמש מסמכים טקסט משלימים לתמוך בלמידה שלך, אם אתה צריך לשפר את הערבית שלך לצורך עסקים או תקשורת היומיום, קורס זה ייתן לך מבוא חזק.

פסים

  • הדרכות וידאו ומסמכים תומכים כדי לסייע המחקר שלך
  • למד להציג את עצמך בערבית
  • רוכשת אוצר מילים עשיר לבנות על
  • מבוא ביטויים נפוצים

מי הוא כמובן זה?

לגולים או מי שמחפש ללמוד ערבית

עדכון אחרון: פבר 2016

אודות בית הספר

Here at OfCourse we believe that it's best to learn from experts and that everyone has an area of expertise. We're on a mission to let anyone learn anything they want, any time, any place...

Here at OfCourse we believe that it's best to learn from experts and that everyone has an area of expertise. We're on a mission to let anyone learn anything they want, any time, any place... קרא פחות
UK Online , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות