עמית המדע בלימודי המקצוע (באינטרנט)

כללי

תיאור התכנית

Union University , תשתנה.

חלמתם להרוויח תואר במכללה, אך לא חשבתם שזה אפשרי עם האחריות ולוח הזמנים שלכם? Union University מוכנה לשתף איתך פעולה בחינוך שלך, החל מבקשה לסיום הלימודים.

השותף למדעים בלימודים מקצועיים מציע שכר לימוד בר השגה עבור לומדים בוגרים.

  • תוכנית מקוונת לחלוטין
  • עבודות לימוד רלוונטיות שנועדו לקדם את הקריירה שלך
  • ריכוזים ב: מנהיגות ארגונית, מנהיגות נוצרית או שירותי אנוש
  • סיימו תוך פחות משנתיים

האם אני מוכן?

Union University אנו מעודדים בקשות של סטודנטים בוגרים עם מעט ניסיון או מכל מקצוע במכללה. חבר סטודנט למדעים חייב להיות בוגר בית ספר תיכון מוסמך או להיות בעל תעודת שוויון תיכונית ולהיות לפחות בגיל 22. יהיה עליך להגיש את הדברים הבאים: בקשה לקבלה, דמי עיבוד, תמלולים מכל המוסדות המוסמכים שהשתתפו בהם, תמליל תיכון / GED אם הושגו פחות מ -24 שעות אשראי במכללה, רשומת חיסון, הצהרת רציונל המתארת מדוע אתה רוצה להשתתף Union University ושני מכתבי המלצה על טפסים שסופקו. יש לך שאלות לגבי אחד מאלה? תיצור איתנו קשר. אנחנו כאן לעזור.

האם אוכל להרשות זאת לעצמך?

Union University הינה מוכרת ארצית בזכות מצוינות אקדמית. זה גם זול, מה שהופך את התואר מאיחוד להשגה עבור סטודנטים בוגרים. אתה עשוי להיות מופתע מהסיוע הכספי העומד לרשות סטודנטים מוסמכים. צרו קשר לקבלת מידע נוסף.

חיובים לשעת סמסטר עבור קורסים לשנים 2019-2020: 295 $ לשעת אשראי בתוספת מחיר של 22 $ לשעת דמי שירות סטודנטים.

אילו שיעורים אני צריך?

אנו עובדים עם כל סטודנט לפיתוח תוכנית הפעולה הטובה ביותר להשלמת השיעורים הנדרשים ועמידה ביעדי סיום הלימודים. אתה יכול לבחור קורסים מתוך רשימה שנקבעה, על בסיס צרכיך, מצב משפחתי ומטרותיך. אם הרווחת אשראי במכללה בעבר, התמליל שלך יוערך. בנוסף, יוניון מציעה ימי עיון ללימודים מתקדמים לסטודנטים בוגרים.

איך אני מתכנן ללימודים במכללה?

האיחוד מציע סדנאות לימוד וכתיבה כדי לסייע לסטודנטים בוגרים להיכשר מחדש עם המאמץ האקדמי. סטודנטים רשאים לפנות לעובדי תואר שני בכל פעם שהם חשים לחץ או זקוקים לייעוץ אקדמי.

אנו דורשים גם מפגש התמצאות לסטודנטים הלומדים קורסים מקוונים. זו ההזדמנות שלך להתוודע לשימוש בטכנולוגיה אוניברסיטאית, משאבים אקדמיים, שירותי סטודנטים ועוד ועוד. אנו רוצים שתיהנו מכל היתרונות של חינוך Union University .

עדכון אחרון: אוג 2019

אודות בית הספר

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. קרא פחות