עיצוב להשפעה

כללי

תיאור התכנית

למדו לזהות ולעצב חוויות המתמקדות בטובה חברתית בסדנה מעשית זו וכוללת אותה.

מה זה סדנה?

כמעצבים, אנו פותרים בעיות עבור מגוון רחב של צרכים אנושיים לעיצוב חוויות משמעותיות, הדורשות הבנה של ממדים רבים של מגוון - כמו מגדר, אתניות, יכולת גופנית, רקע סוציו-אקונומי, חינוך ועוד. קורס זה ינחה אתכם בתהליך של התנסות בחוויה תוך התמקדות בתכנון להשפעה חברתית תוך שילוב פתרונות הוגנים וכוללים.

בבסיסה, עיצוב החוויה מתמקד ביצירת פיתרון ווליסטי עם מספר נקודות מגע - לפעמים דיגיטלי ולעיתים פיזי ולעיתים מערכתי. לאורך כל שיעור זה תיצרו תפיסת שירות ותחיו לחיים באמצעות חוויה המתמקדת בהשפעה חברתית. אנו נעבוד יד ביד עם הקהילה אותה אנו מחפשים לשרת (כן, יהיו טיולי שטח) ובאמצעות תהליך זה תוכלו לזהות את צרכי המפתח של המשתמשים ממשתמשים אמיתיים, לפתרונות רעיונות לאב-טיפוס ולחלוק סיפור המעורר אמפתיה וכולליות.

בסדנה המתאימה הזו, אנו נעזור למתרגלים ומעצבים מכל הרקעים לעיצוב תוך התחשבות בהכללה וההון העצמי. לאורך השבוע נבנה מערך של מיומנויות ותרגולים כדי לאתגר את ההנחות שלך, לפרק הטיה ולשלב פרקטיקות כוללניות ועיצוב בעל אופי חברתי בארגון שלך. בנוסף, תתרחק מנקודת מבט חדשה, וכנראה שגם כמה חברויות חדשות.

מה תלמדו ואיך?

  • תכנון חוויות: הבינו כיצד ליצור מערכת שירותים ו / או מוצרים שיסייעו בפתרון בעיה המושרשת בצרכי המשתמש.
  • עיצוב משותף: למד מתודולוגיות וגישות לשיתוף פעולה עם הקהילות שאתה מחפש לשרת בהן.
  • עיצוב כולל: הבינו כיצד נראה עיצוב כוללני ובלעדי בפועל ואיך מעריכים את הגיוון.
  • הטיה: להבין כיצד הטיה קוגניטיבית מופיעה בתהליך העיצוב וכיצד אנו יכולים להיות מודעים יותר ככל שאנו מעצבים התערבויות.

האם זה בשבילך?

כן, אם אתה מקבל החלטות שמשפיעות על אנשים אחרים, אתה מעצב. וכמעצב, אם אתה מעצב חוויות לצורך הון עצמי והשפעה חברתית, המעמד הזה הוא בשבילך.

מה אתה צריך להביא לסדנה זו?

  • מחשב
  • הלך רוח צמיחה

תנאים מוקדמים:

אף אחד, אף על פי הבנה בסיסית של עיצוב במרכז האדם הוא מועיל, אבל לא הכרחי.

הרשמו עכשיו: יש מספר מקומות מקסימלי של 20 מקומות לכל סדנה, כל הקודם זוכה. ההרשמה תיסגר כאשר הסדנאות מלאות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impr ... קרא יותר

Our educational activities present an integrated environment for participants, faculty, and staff to work together in a multicultural, multidisciplinary studio environment. The school attracts an impressive and diverse selection of International visiting faculty who are highly regarded as experts in their fields. קרא פחות
סאן חוזה , סאן חוזה , טוקיו , קוצ'י , קופנהגן + 4 יותר פחות