ספרדית לעסקים באינטרנט

כללי

תיאור התכנית

המומחים מסכימים-לימוד ספרדית מועילה כשמדובר גדל עסק מדרום לגבול. חברות ענקיות נכשל בינלאומי כי הם לא מבינים את התרבות המקומית. אם אתה רוצה להצליח באמריקה הלטינית אתה צריך לדבר את השפה ולהבין את התרבות.

תנו למומחים הדרכה בשפה הספרדית מערכות שפה BRIC לעזור לך להצליח במאמצים הבינלאומיים שלך על ידי ניצול של קורסים בשפה הספרדית וממוקדת-והשירותים שלנו.

קורסי BRIC מאפיין:

  • מורי ילידים שחיו באתר צילומים
  • קורסים מותאמים אישית עבור כל חברה
  • תרבות הדרכה
  • לימוד המערכת לכל שפה
  • מיקוד עסקי
  • מקומות אמיתיים, עסקים, מועדונים מומחים

הידעת BRIC מציעה הנחות תאגידי לחברות עם שלושה או יותר עובדים המשתתפים הדרכה בשפה? שיעורי הנחה תאגידי מפורטים בדפי כמובן נמצא למטה.

איך זה עובד

BRIC עוזר לך להצליח ברחבי העולם באמצעות לוקליזציה. אנחנו מתחברים לך את המורים הטובים ביותר במקסיקו כיתה הובילה וידיו קונפרנסינג בזמן אמת. כל עוד יש לך 3+ עובדים מוכנים ללמוד שנוכל להציע נחות של חברות על הקורסים בספרדית פרטיים וקבוצתיים ברמה העולמית של BRIC. בגלל כל השיעורים נעשים באינטרנט, יש לך את הנוחות ללמוד מן הנוחות של הבית שלך או בכל מקום בו אתה עלול להרגיש הכי טוב ללמוד! תכניס את ראש יחד ולמצוא יום ושעה בכל שבוע שמתאים צוות שלך כדי לקבל באינטרנט עבור שיעורי קבוצה פרטית ולנצל חיסכון יותר את היתרון הנוסף של בניית צוות!

חוגים ספרדיים פרטיים עבור לקוחות חברה

רמת הקורס: שיעורי ספרדית עסקים פרטי האליטה העסקית על ידי BRIC הן הדרך המהירה ביותר ללמוד את השפה שמתאימה היעדים העסקיים שלך. קורסי העסק הפרטיים של BRIC מותאמים לצרכימים שלך!

החל מ 400.00 $

שיעורי עסקי קבוצה ספרדיים

רמת קורס: עסקי עלית קורס זה מיועד עבור עסקים הפועלים במדינות דוברות ספרדיות שצריכים ללמוד ספרדית. החל מ 275.00 $

עדכון אחרון: יול 2016

אודות בית הספר

BRIC is an online language learning system dedicated to giving people the tools they need for success in a globally competitive age. The name BRIC refers to the rapidly growing and dynamic emerging ma ... קרא יותר

BRIC is an online language learning system dedicated to giving people the tools they need for success in a globally competitive age. The name BRIC refers to the rapidly growing and dynamic emerging markets of Brazil, Russia, India, and China. It illustrates the value we place on knowing the languages of the emerging world. Despite the name, we do not restrict ourselves to BRIC languages... קרא פחות