סיני עבור עסק מקוון

כללי

תיאור התכנית

דמיינו שאתם בחדר המשא ומתן עם חברה זרה והם מדברים אנגלית, אבל אתה לא מדבר בשפה שלהם. אתה בעמדת נחיתות. רוב החברות להבין את זה כשזה כבר מאוחר מדי, ואז לטרוף לשכור מישהו שיכול לדבר את השפה, לעתים קרובות להקריב חוש עסקי עבור כישורי שפה. כדי להצליח בכל שוק זר, עסקים צריכים אנשים עם מיומנויות כשרון ושפה.

BRIC יעזור לך להשיג את המטרות העסקיות בסין

המומחים מסכימים-learning מנדרין הוא חובה כאשר מדובר וגידול של עסק בסין. שנחאי, שנזן ובייג'ינג רדוף על ידי רוחות הרפאים של עסקים בארה"ב כי הגיע עם הבטחה הרבה רק כדי לגווע שנים ספורות מאוחר יותר. אם אתה רוצה להצליח בסין אתה צריך לדבר את השפה ולהבין את התרבות.

המומחים הכשרים מנדרינית ב מערכות שפת BRIC יעזרו לך להצליח במאמצים הסיניים שלך על ידי ניצול של קורסי שפת מנדרין ממוקד העסק והשירותים שלנו. מומחי מנדרין של BRIC לא רק ללמד אותך את השפה הספציפית מטרות החברה שלך בתעשייה, אבל התרבות העסקית שתאפשר לך לפעול כמו מקומי.

הגישה המהפכנית של BRIC תוכננה עבור מקצועי עסקי תאגידים בינלאומיים. ראה תיאורים כמובן כאן.

קורסי BRIC מאפיין:

  • מורי ילידים שחיו באתר צילומים
  • קורסים מותאמים אישית עבור כל חברה
  • תרבות הדרכה
  • לימוד מערכת עבור כל שפה
  • מקומות העסקים focusReal, עסקים, מועדונים מומחים

בנינו חבילות מותאמות אישית עבור מספר החברות הגדולות בעולם, אנחנו יכולים לעשות את אותו הדבר עבור הארגון שלך.

איך זה עובד

BRIC עוזר לך להצליח בעולם על ידי מלמד אותך איך להפעיל באופן מקומי. אנחנו מתחברים לך עם המורים הטובים ביותר בסין בכיתות הובילה וידיו קונפרנסינג בזמן אמת. כל עוד יש לך 3+ עובדים מוכנים ללמוד שנוכל להציע נחות של חברות על קורסי מנדרין פרטיים וקבוצתיים ברמה העולמית של BRIC. בגלל כל השיעורים נעשים באינטרנט, יש לך את הנוחות ללמוד מן הנוחות של המלון או בבית, במשרד שלך! תכניס את ראש יחד ולמצוא יום ושעה בכל שבוע שמתאים צוות שלך כדי לקבל באינטרנט עבור שיעורי קבוצה פרטית ולנצל חיסכון יותר את היתרון הנוסף של בניית צוות!

חוגי מנדרין פרטיים עבור לקוחות חברה

כיתות מנדרין עסקים פרט ידי BRIC הן הדרך המהירה ביותר ללמוד את השפה שמתאימה יעדים העסקיים שלך. החל מ 400.00 $

שיעורי עסקי הקבוצה מנדרין

קורס זה מיועד עבור עסקים הפועלים בסין או כניסה לשוק עם צוותים שצריכים ללמוד מנדרינית. החל מ 275.00 $

עדכון אחרון: יול 2016

אודות בית הספר

BRIC is an online language learning system dedicated to giving people the tools they need for success in a globally competitive age. The name BRIC refers to the rapidly growing and dynamic emerging ma ... קרא יותר

BRIC is an online language learning system dedicated to giving people the tools they need for success in a globally competitive age. The name BRIC refers to the rapidly growing and dynamic emerging markets of Brazil, Russia, India, and China. It illustrates the value we place on knowing the languages of the emerging world. Despite the name, we do not restrict ourselves to BRIC languages... קרא פחות