נשמע כמובן לאורקולי

כללי

תיאור התכנית

קול כמובן באיכות

אם אתה רוצה לעבוד כמהנדס קול בטלוויזיה, רדיו או אחר כל אורקולי בינונית, זו ההזדמנות שלך. ברו"ח באינטרנט אנו מציעים קורס של תעשיית צליל המלא ביותר. למה? בגלל זה הוא קורס מקוון צליל שמתחיל מאפס ושבו תכנית עיונית ומעשית בסופו של הטמעת התקנות קול.

באמצעות דוגמאות וכמובן בפועל תרגילי קול מקצועי, יודע איך לבצע התקנות והתאמות בציוד קול ואתה יכול להתמודד עם עיבוד קול תוכנה מקצועי כמו Adobe Audition, אשר תאפשר לכם, להגיב בערבויות לצרכיהם של צוות חברות מוסמכת בתקשורת היום.

להקדים את האחרים ולהיות איש הגברת ראיונות מועמד מוכן ביותר. הדרכה היא המפתח!

כמובן אינו כולל את הצליל לתוכנת אורקולי Adobe Audition, אבל אתה תמיד יכול להוריד את גרסת ההדגמה או Audacity שימוש בחינם.

TEMARIO

  1. Conceptos básicos de sonido
  2. Presión y potencia acústica. Respuesta en frecuencia
  3. Captación: micrófonos, cables y conectores
  4. Procesamiento del sonido
  5. Amplificación y salida del sonido
  6. Grabación y postproducción del sonido
  7. Ejemplos prácticos de instalación

תוכן מעשי

הפעלות בהתנדבות בפועל תבוצע במתקני אורקולי Salduie רו"ח קרן (סראגוסה), שמטרתה הניסויים עם ציוד אורקולי כדי להשלים את תוכן התכנית.

עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. קרא פחות