ניתוח נתונים MSc מקוון - אוניברסיטת קומבריה (בריטניה)

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מחשבים והופעת האינטרנט הביאו לעולם את עידן המידע והנתונים הגדולים, וארגונים רוצים לשמור על כמה שיותר מידע על עסקיהם מכיוון שהם מעריכים את תפקידם של נתונים בהשגת תובנות ומתחרים חושבים. כתוצאה מכך, יש ביקוש הולך וגובר לאנשים המטפחים מיומנויות אנליטיות ויכולים לקבל החלטות משכילות לקידום הצלחה ארגונית. MSc Data Analytics נועד להכיל קהל רחב של לומדים אשר העיסוק הספציפי שלהם בניתוח נתונים עשוי להיות טכני או ממוקד עסקי. התוכנית עושה שימוש במחקר אקדמי, בבעיות מעשיות המוגדרות בתעשייה ובמחקרי מקרה, כדי להציע גישה שתטפח באמת ידע מעמיק יותר בתחום הנושא.

התוכניות ללימודי תואר שלישי נהנות רבות מהבינלאומיות הנגזרת מגיוס סטודנטים מרחבי העולם ומשיכה על מורים שמוסמכים היטב בתחום שלהם.

למדו במכללה הפרטית הבכירה של שוויץ וסיימו סטודנטים ממעל 130 מדינות שונות ומאוניברסיטת קומבריה .

משך הזמן

מינימום 12 חודשים, מקסימום 5 שנים.

שיטת אספקה

100% באופן מקוון באמצעות OnlineCampus (סביבת למידה מקוונת אינטראקטיבית) עם דיון ושיתוף פעולה אינטנסיבי בכיתה.

דירוג

במחקר שהוזמן על ידי Hitachi Capital Invoice Finance (2020) על מעל 9,500,000 סטודנטים קודמים באוניברסיטה בבריטניה, אוניברסיטת קומבריה מדורגת בשלושת המוסדות ההשכלה הגבוהה בצפון בריטניה עבור סטודנטים שממשיכים להתחיל או לנהל עסק.

תנאים

ארבעה תנאים בשנה (חורף, אביב, קיץ וסתיו).

הסמכה והכרה

תוכניות ה- MSc של אוניברסיטת קומבריה המוצעות באופן מקוון בשותפות בלעדית עם Robert Kennedy College מוכרות ברחבי העולם. לאחר שתסיים את לימודיך במכללת Robert Kennedy College , תקבל תואר מאוניברסיטת קומבריה. אוניברסיטת קומבריה קיבלה את תואר האוניברסיטה ואת סמכויות הענקת התואר, מהמועצה המכובדת ביותר של הוד מלכותה. זה מוכר במלואו על ידי ממשלת בריטניה ומופיע כנדרש ברשימת המחלקות לעסקים, חדשנות ומיומנויות של הממלכה המאוחדת של מוסדות המענק המוענקים בבריטניה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... קרא יותר

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. קרא פחות
ציריך , שווייץ און ליין , יורק , סלפורד , UK Online , עיר קרלייל + 5 יותר פחות